Keystone logo
CY Cergy Paris University - School of Law LL.M. قانون مالیات، قانون تجارت و انطباق
CY Cergy Paris University - School of Law

LL.M. قانون مالیات، قانون تجارت و انطباق

Cergy, فرانسه

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

30 Jun 2024

09 Sep 2024

EUR ۷٬۰۰۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* LLM کامل: متقاضیان اتحادیه اروپا / 7.500 € متقاضیان غیر اتحادیه اروپا | LLM دوگانه: 11000 یورو متقاضیان غیر اتحادیه اروپا / 10000 € متقاضیان اتحادیه اروپا

مقدمه

LL.M. در حقوق فرانسه و اروپا، تخصص در مالیات، قانون تجارت و رعایت یک برنامه بسیار انتخابی است که توانایی های شما را برای کار در یک محیط تجاری بین المللی تقویت می کند.

این برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و فرصتی منحصر به فرد برای فرانسوی زبانان غیر بومی برای مطالعه قوانین مالیاتی و تجاری فرانسه و اروپا ارائه می دهد.

کلاس ها و سمینارها توسط دانشگاهیان بین المللی و متخصصان مشهور از شرکت های معتبر بین المللی مستقر در پاریس تدریس می شود.

پس از اتمام برنامه، دانش آموزان می توانند دو مدرک دریافت کنند: یک LL.M تخصصی. مدرک دانشگاهی و کارشناسی ارشد سراسری.

  • به دانشجویان و متخصصان بدون مدرک معتبر مدرک کارشناسی ارشد LL.M اعطا خواهد شد. مدرک دانشگاهی
  • دانشجویان دارای دکترای حقوقی (JD)، مدرک LL.B. (4 سال) یا یک مدرک معتبر شناخته شده معادل هر دو مدرک LL.M تخصصی اعطا می شود. مدرک دانشگاهی و کارشناسی ارشد سراسری

این مدرک رقابتی، انتخابی و برای دانشجویان حقوقی است که دارای سطح بالایی از مطالعات حقوقی و سطح عالی زبان انگلیسی هستند. این برنامه چندین بار توسط سازمان های مختلف و وزارت آموزش عالی فرانسه متمایز شده است.

مشترک LL.M. برنامه با دانشگاه داندی، اسکاتلند (UOD)

مشترک LL.M. برنامه یک سرمایه گذاری جدید و هیجان انگیز است که دو دانشکده حقوق پویا و دارای رتبه بالا را ترکیب می کند. کارشناسان شناخته شده به دانش آموزان آموزش می دهند و دانش عمیقی در مورد طیف گسترده ای از موضوعات حقوق معاصر از هر دو دیدگاه حقوق عمومی و قانون مدنی به دست خواهند آورد.

این برنامه منحصر به فرد است و دو مدرک تحصیلی را در دو ترم ارائه می دهد. دانشجویانی که در LL.M مشترک ثبت نام کردند. برنامه با مدرک LL.M فارغ التحصیل خواهد شد. در حقوق بازرگانی بین المللی از UOD و مدرک کارشناسی ارشد ملی در حقوق فرانسه و اتحادیه اروپا، متخصص در مالیات، قانون تجارت و انطباق از CYU.

دانش آموزان ایده آل

پذیرش ها

بورسیه و بودجه

برنامه درسی

شهریه برنامه

تحویل برنامه

درباره مدرسه

سوالات