Keystone logo
European Institute of Public Administration EIPA

European Institute of Public Administration EIPA

European Institute of Public Administration EIPA

مقدمه

در ماستریخت در سال 1981 تاسیس و با داشتن مراکز در لوکزامبورگ و بارسلونا، موسسه اروپایی مدیریت عمومی (EIPA) مرکز پیشرو در اروپا از برتری در پیوستن به اتحادیه اروپا و چالش های جدید برای مدیریت عمومی است.

این ماموریت ما برای حمایت از اتحادیه اروپا، کشورهای عضو آن و کشورهای مرتبط با EIPA با ارائه خدمات با کیفیت مناسب و بالا به توسعه ظرفیت های مقامات دولتی در برخورد با امور اتحادیه اروپا است. ما در ارائه خدمات به مقامات در نهادهای اتحادیه اروپا و در بدن مرتبط، به کارمندان دولت در دولت ملی و منطقه ای کشورهای عضو، کشورهای متقاضی و سایر کشورها در چارچوب روابط خود با اتحادیه اروپا.

همانطور که ما در راه به سوی آینده ای موفق، به طور مداوم بهبود کیفیت خدمات ما ادامه در قلب از کار ما باقی مانده است. کمیسیون اروپا از EIPA از طریق بودجه اتحادیه اروپا است.

چرا EIPA

EIPA مکانی که در آن افرادی که با امور اروپا مقابله می توانید در یک محیط چند فرهنگی با بهره گیری از ترکیب منحصر به فرد ما از عملی دانش و تعالی علمی یادگیری است.

هدف ما این است که به ارائه خدمات مربوطه و با کیفیت بالا به توسعه ظرفیت های مقامات دولتی ارتباط با امور اتحادیه اروپا. آموزش و توسعه، مشاوره و تحقیقات: در انجام ماموریت های اصلی ما با ما در طول سه خط کار می کنند.

فعالیت های آموزشی تکمیل و غنی شده ماموریت پژوهش و مشاوره کاربردی و سود به ادارات دولتی ملی و منطقه ای، و همچنین موسسات اروپایی. کار ما نسبت به دانش بهتر از روند پیوستن به اتحادیه اروپا و سیاست های اروپا کمک می کند، در حالی که تقویت ظرفیت کارمندان دولتی به طور موثر انجام در این زمینه.

روش آموزش

خدمات ما توسط یک روش یادگیری چند رشته ای و یک رویکرد تطبیقی ​​به شدت مشخص می شود. EIPA یک نمای کلی، که، با نشان دادن تضاد، نشان دهنده تنوع اروپا از نظر نظارت و مدیریت فراهم می کند. برنامه های ما طراحی شده برای ارائه یک محیط مشترک و تحریک کننده برای یادگیری و افزودن ارزش به کار حرفه ای خود و رشد شخصی است.

موضوعات با استفاده سیستماتیک از مطالعات موردی، شبیه سازی تمرینات و گروه های کاری معرفی شده اند. پس زمینه آموزشی و حرفه ای متنوع از اعضای هیات علمی و نمایندگان ما غنی سازی تجربه. علاوه بر این، بسیاری از سمینارها و دوره های آموزشی با هم از شرکت کنندگان از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و بسیاری از کشورهای داوطلب به ارمغان بیاورد.

مکان ها

  • Luxembourg City

    Circuit de la Foire Internationale 2 L-1347 Luxembourg, , Luxembourg City

سوالات