Keystone logo
Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

مقدمه

دانشکده حقوق اراسموس یکی از دانشکده‌های دانشگاه اراسموس روتردام است: دانشگاهی در سطح جهانی که در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان آموزش عالی تایمز در رتبه ۷۱ قرار دارد. برنامه های LLM ما تفکر آکادمیک را با آموزش عملی ترکیب می کند. علاوه بر دوره‌های معمول، سفرهای میدانی به شرکت‌های حقوقی، دادگاه‌های بین‌المللی و شرکت‌های بین‌المللی برای تجربه عمل (حقوقی) برگزار می‌شود: جایی که قانون با تجارت ملاقات می‌کند.

به عنوان یک دانشجو در دانشکده حقوق اراسموس، بخشی از یک جامعه بین المللی خواهید شد: کارکنان و دانشجویان ما بیش از 45 ملیت مختلف را نمایندگی می کنند! شما در کلاس هایی با افرادی از فرهنگ های حقوقی مختلف شرکت خواهید کرد و مهارت های بین المللی و بین فرهنگی خود را بهبود می بخشید که شما را برای یک حرفه حقوقی بین المللی آماده می کند. دانشکده حقوق اراسموس در روتردام واقع شده است.

روتردام با داشتن بزرگترین بندر اروپا، یکی از مهم ترین محرک های اقتصاد هلند است. در نتیجه روتردام، امروز شهری پرجنب‌وجوش و چندفرهنگی است که بیش از 160 ملیت و مجموعه‌ای از شرکت‌های چندملیتی و محلی مانند Unilever و Shell را در خود جای داده است.

مکان ها

  • Rotterdam

    Burgemeester Oudlaan 50, , 3062 PA, Rotterdam

سوالات