Keystone logo
European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law

مقدمه

دانشگاه شما ویادرینا.

Viadrina در قلب اروپا واقع شده است - بین المللی بودن علامت تجاری آن است. دانشجویان و مربیان آن از بیش از 80 کشور جهان می آیند. جای تعجب نیست که دانشجویان این فرصت را دارند که دوره های زبان خارجی را در مرکز زبان دانشگاه بگذرانند و در خارج از کشور تحصیل کنند یا دوره های کارآموزی را بگذرانند.

192654_AM-Fruehling_MG_0254.jpg

یک برنامه، دو درجه

ما مدرک بین المللی دوگانه را ارائه می دهیم. ممکن است حدود 20 مدرک بین المللی دوگانه مختلف در سطح لیسانس یا کارشناسی ارشد در Viadrina تکمیل شود. یک مثال خوب از این برنامه کارشناسی ارشد مطالعات اروپایی است که توسط هر سه دانشکده Viadrina طراحی و نگهداری می شود، که ممکن است با مدرک دوگانه آلمانی-لهستانی یا آلمانی-فرانسوی نیز تکمیل شود.

راهنمایی خوب یعنی موفقیت بزرگ.

ما اندازه های کلاس کوچک و خدمات شخصی را ارائه می دهیم. محیط یادگیری در Viadrina عالی است و دارای کلاس های کوچک، تماس مستقیم با کارکنان دانشگاهی، خدمات دانشجویی شخصی، فرصت های کارآموزی و کمک برنامه ریزی شغلی است. Viadrina فضایی را فراهم می کند که دانش آموزان می توانند در آرامش برای امتحانات خود آماده شوند، به موقع فارغ التحصیل شوند و برای ورود به زندگی حرفه ای آماده شوند. به خانواده Viadrina خوش آمدید!

دانشگاه میزبان

کارشناسی ارشد حقوق بشر بین المللی و حقوق بشردوستانه برنامه کارشناسی ارشد در دانشگاه اروپایی ویادرینا، که در سال 1991 تأسیس شد، برگزار می شود. به این ترتیب، سنت خوب اولین دانشگاه دولتی براندنبورگ (Alma Mater Viadrina، 1506 - 1811) را ادامه می دهد. این دانشگاه شامل سه دانشکده، دانشکده حقوق، دانشکده اقتصاد و دانشکده مطالعات فرهنگی، علاوه بر مراکز و مؤسسات وابسته است. همچنین با همکاری نزدیک با دانشگاه پوزنان، Collegium Polonicum را در شهر خواهر خوانده فرانکفورت (Oder)، Słubice، واقع در لهستان، مستقیماً در آن سوی رودخانه اودر از Viadrina، برگزار می‌کند. در همکاری با لهستان و دیگر دانشگاه‌های اروپایی وابسته، Viadrina به‌ویژه تلاش می‌کند تا با چالش اروپای تازه‌باز و توسعه‌یافته که پلی بین اروپای شرقی و غربی ایجاد می‌کند، روبرو شود. همچنین دانشگاه دارای موسسات شریک بین المللی متعددی در سراسر جهان است.

آمار

اروپا از اینجا شروع می شود

از زمان بازگشایی ویادرینا در سال 1991، 6000 دانشجوی بین‌المللی ما از 85 کشور در رشته حقوق، اقتصاد و فرهنگ تحصیل می‌کنند. جنبه های اروپایی و بین المللی حقوق، اقتصاد و فرهنگ نقش ویژه ای در برنامه های مدرک ارائه شده توسط دانشکده های حقوق، مدیریت بازرگانی و اقتصاد و علوم فرهنگی ما ایفا می کند.

  مکان ها

  مکان ها
  • Frankfurt an der Oder

   Auditorium maximum (AM) Room 213 Logenstraße 4 15230, 15230, Frankfurt an der Oder

   • facebook

  سوالات