Keystone logo
© CODE
European University Viadrina in Frankfurt (Oder) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (Oder) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (Oder) - Faculty of Law

مقدمه

دانشگاه شما ویادرینا است!

Viadrina در قلب اروپا واقع شده است - بین المللی بودن علامت تجاری آن است. دانشجویان و مربیان آن از بیش از 80 کشور جهان می آیند. جای تعجب نیست که دانشجویان این فرصت را دارند که دوره های زبان خارجی را در مرکز زبان دانشگاه بگذرانند و در خارج از کشور تحصیل کنند یا دوره های کارآموزی را بگذرانند.

192654_AM-Fruehling_MG_0254.jpg
Fotos © Heide Fest / European University Viadrina in Frankfurt (ODER)

یک برنامه، سه گزینه درجه

برنامه IHL امکان سه نوع مدرک را فراهم می کند: اولین مدرک LL.M. برنامه (90 ECTS) که می تواند به صورت تمام وقت یا پاره وقت انجام شود. یک برنامه دیپلم (60 ECTS) که دوره های مشابه را برای دو ترم دنبال می کند، اما بدون نیاز به تکمیل پایان نامه و کارآموزی کوتاه تر خواهد بود. و آخرین برنامه گواهینامه (30 ECTS) است که برنامه درسی حتی مختصر تری شامل دروسی به ارزش یک ترم را امکان پذیر می کند، اما همچنان با توانایی تخصص در یک زمینه خاص.

هدایت خوب یعنی موفقیت بزرگ

ما اندازه های کلاس کوچک و خدمات شخصی را ارائه می دهیم. محیط آموزشی در Viadrina عالی است و دارای کلاس های کوچک، تماس مستقیم با کارکنان دانشگاهی، خدمات دانشجویی شخصی، فرصت های کارآموزی، و کمک برنامه ریزی شغلی است. Viadrina فضایی را فراهم می کند که دانش آموزان می توانند در آرامش برای امتحانات خود آماده شوند، به موقع فارغ التحصیل شوند و برای ورود به زندگی حرفه ای آماده شوند. به خانواده Viadrina خوش آمدید!

دانشگاه میزبان

کارشناسی ارشد حقوق بشر بین المللی و حقوق بشردوستانه برنامه کارشناسی ارشد در دانشگاه اروپایی ویادرینا، که در سال 1991 تأسیس شد، برگزار می شود. به این ترتیب، سنت خوب اولین دانشگاه دولتی براندنبورگ (Alma Mater Viadrina، 1506 - 1811) ادامه می یابد. این دانشگاه شامل سه دانشکده، دانشکده حقوق، دانشکده اقتصاد، و دانشکده مطالعات فرهنگی، علاوه بر مراکز و مؤسسات وابسته است. همچنین با همکاری نزدیک با دانشگاه پوزنان، Collegium Polonicum را در شهر خواهر خوانده فرانکفورت (Oder)، Słubice، واقع در لهستان، مستقیماً در آن سوی رودخانه اودر از Viadrina، برگزار می‌کند. در همکاری با لهستان و سایر دانشگاه‌های اروپایی وابسته، Viadrina به‌ویژه تلاش می‌کند تا با چالش یک اروپای تازه باز و توسعه یافته که پلی بین اروپای شرقی و غربی ایجاد می‌کند، روبرو شود. همچنین دانشگاه دارای موسسات شریک بین المللی متعددی در سراسر جهان است.

آمار

اروپا از اینجا شروع می شود

از زمان بازگشایی ویادرینا در سال 1991، 6000 دانشجوی بین‌المللی ما از 85 کشور در رشته حقوق، اقتصاد و فرهنگ تحصیل می‌کنند. جنبه های اروپایی و بین المللی حقوق، اقتصاد و فرهنگ نقش ویژه ای در برنامه های مدرک ارائه شده توسط دانشکده های حقوق، مدیریت بازرگانی و اقتصاد و علوم فرهنگی ما ایفا می کند.

    مکان ها

    • Frankfurt an der Oder

      Auditorium maximum (AM) Room 213 Logenstraße 4 15230, 15230, Frankfurt an der Oder

    سوالات