Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Fordham University Law School

Fordham University Law School

Fordham University Law School

مقدمه

برنامه های LLM دانشکده حقوق فوردهام ترکیبی از مطالعه دقیق و محیطی گرم و صمیمانه است که همه در قلب شهر نیویورک - پایتخت حقوقی، مالی و فرهنگی کشور است.

برنامه درسی قانون فوردهام ترکیبی عالی از دروس اختصاص داده شده به تحقیق نظری و همچنین قرار گرفتن در معرض عملی را ارائه می دهد. دانشجویان LLM این فرصت را دارند که در دوره های پیش نویسی، کلینیک ها و دوره های اکسترنی ثبت نام کنند که تجربه حقوقی عملی را به آنها ارائه می دهد. دانشجویان LLM همچنین ممکن است برای موقعیت های کارکنان ویژه در مجلات دانشجویی درخواست دهند. دانشجویان LLM هر ساله در هیئت مدیره سازمان های دانشجویی مانند کانون وکلای دانشجویی نیز خدمت می کنند.

قانون فوردهام انعطاف پذیری را برای پذیرش حرفه ای های امروزی جهانی ارائه می دهد. شما می توانید تحصیلات خود را در آگوست یا ژانویه آغاز کنید. برنامه تمرکز دوگانه ما به شما امکان می دهد سه ترم تحصیل کنید و از مزیت منحصر به فرد دریافت LLM در هر دو زمینه تخصصی ما برخوردار شوید. ما یک برنامه درسی قوی عصرانه داریم تا دانشجویان شاغل را قادر به پیشبرد مطالعات خود کنیم. مسیر حرفه ای ما به متخصصان پرمشغله حداکثر انعطاف را در برنامه ریزی مطالعات خود در یک دوره حداکثر دو ساله می دهد. دانشجویان همچنین این گزینه را دارند که مؤسسه انگلیسی حقوقی ما (LEI) را به صورت اعتباری به عنوان بخشی از برنامه LLM با تمرکز دوگانه در حقوق ایالات متحده و دومین تمرکز انتخابی خود انتخاب کنند.

فوردهام لاو دارای ساختمانی پیشرفته است که در چند قدمی مرکز هنرهای نمایشی لینکلن، بلوک‌هایی از پارک مرکزی، و پیاده‌روی یا سواری کوتاهی با مترو از تمام امکاناتی که شهر نیویورک ارائه می‌کند، دارد. علاوه بر فرصت‌های اجتماعی و فرهنگی بی‌شمار، موقعیت Fordham Law به دانشجویان دسترسی بی‌نظیر به شبکه و دیگر فرصت‌های حرفه‌ای را ارائه می‌دهد.

استادان حقوق فوردهام به همان اندازه که به خاطر بورسیه های تحصیلی شان شناخته شده اند، به خاطر تدریسشان نیز شهرت دارند. اعضای هیئت علمی ما خود را وقف تجربه آموزشی می کنند و این کار را با لمس شخصی انجام می دهند. هیئت علمی تمام وقت ما با کادری از اساتید کمکی که از برخی از معتبرترین موسسات حقوقی، شرکت ها و سازمان های بین المللی در جهان جذب شده اند، تکمیل می شود.

برنامه های LLM / حوزه های تخصصی

نه برنامه مدرک LLM ما بر اساس اصول وابسته به هم جهانی شدن و تخصص ساخته شده است.

حقوق بانکی، شرکتی و مالی

دانشجویانی که به دنبال LLM در حقوق بانکی، شرکتی و مالی هستند، درک پیچیده ای از ساختار شرکت، درک قوانین مربوط به بازار سرمایه و موسسات مالی، و بینش واقعی در مورد اهداف و استراتژی های مدیران اجرایی و وکلای تجاری ایالات متحده کسب می کنند. در این برنامه، دانش‌آموزان در دوره‌های اصلی، از جمله شرکت‌ها، حقوق بین‌الملل بانکداری، حقوق بانکی یا مؤسسات مالی ثبت‌نام می‌کنند و از میان مجموعه گسترده‌ای از دوره‌های اضافی در حقوق شرکت‌ها، بانکداری و امور مالی و موضوعات مرتبط مانند ورشکستگی، امور مالی شرکت‌ها را انتخاب می‌کنند. ، حاکمیت شرکتی، مالیات بر شرکت، ورشکستگی فرامرزی، ادغام و تملک، و مقررات و اجرای اوراق بهادار.

سازگاری سازمانی

برنامه Compliance LLM اولین برنامه در نوع خود در ایالات متحده است. دانش‌آموزان در مهارت‌هایی آموزش خواهند دید که برای هر حرفه‌ای در این زمینه که به سرعت در حال ظهور و اهمیت است، که اغلب از نظر وسعت جهانی است، ضروری است. دانش‌آموزان چارچوب اصلی نظارتی، نقش مشاور داخلی، دفتر انطباق شرکتی و عناصر متنوع انطباق را مطالعه می‌کنند. این برنامه LLM به صورت آنلاین نیز در دسترس است.

قانون مد

دانشجویان LLM در برنامه قانون مد با ممتازترین اساتید در این رشته - از جمله دانشگاهیان و افراد داخلی - در شهر نیویورک، پایتخت صنعت مد جهان، تحصیل خواهند کرد.

شما آنچه را که ما به عنوان چهار رکن قانون مد تعریف کرده ایم را بررسی خواهید کرد:

 • مالکیت معنوی
 • تجارت و امور مالی، از جمله زمینه هایی مانند سرمایه گذاری، قانون استخدام، و املاک و مستغلات
 • تجارت بین‌المللی و مقررات دولتی، از جمله پایداری، حفظ حریم خصوصی، و مسائل مربوط به فناوری پوشیدنی
 • فرهنگ مصرف کننده و حقوق شهروندی

همچنین به رویدادها و فرصت های شبکه ای که از طریق موسسه غیرانتفاعی قانون مد در دسترس است دسترسی خواهید داشت. این اولین مرکز در جهان است که به قانون و تجارت مد اختصاص یافته است و در قانون فوردهام مستقر است.

قانون مالکیت معنوی و فناوری اطلاعات

برنامه منحصر به فرد قانون فوردهام در حقوق مالکیت فکری و فناوری اطلاعات، مطالعه کلاسیک حقوق مالکیت فکری را با زمینه به سرعت در حال توسعه حقوق فناوری اطلاعات ترکیب می کند. دانش آموزان موضوعات حقوق مالکیت معنوی اساسی و پیشرفته را در قانون کپی رایت، حق ثبت اختراع و علائم تجاری مطالعه می کنند و همچنین در مورد موضوعاتی که در رأس جامعه اطلاعات دیجیتال امروزی قرار دارند، مانند جرایم سایبری، تجارت الکترونیک، قانون حریم خصوصی اطلاعات و قانون اینترنت، یاد می گیرند.

قانون تجارت و تجارت بین الملل

برنامه LLM در حقوق تجارت و تجارت بین‌الملل، دانشجویان را برای رویارویی با چالش‌های اقتصاد جهانی به طور فزاینده با دادن دانش و آموزش مورد نیاز برای رسیدگی به معاملات پیچیده فراملی که محیط قانونی و تجاری فعلی را تعریف می‌کند، آماده می‌کند. دانش‌آموزان دوره‌هایی را از یک برنامه درسی در حال تحول انتخاب می‌کنند که بازتاب دهنده بازیگران قدرت اقتصادی فعلی جهانی است.

حل اختلافات بین المللی

برنامه حل و فصل اختلافات بین المللی به دانشجویان این فرصت را می دهد تا گزینه های مختلف برای داوری اختلافات را از دیدگاه نظری و عملی به طور عمیق بررسی کنند و به ویژه نحوه اجرای آنها در عرصه بین المللی را بررسی کنند. دانشجویان خارجی به طور کلی از سیستم حقوق عمومی ایالات متحده قدردانی خواهند کرد و برخی از ویژگی های خاص مدل دعوی قضایی ایالات متحده را یاد خواهند گرفت.

حقوق بین الملل و عدالت

برنامه حقوق و عدالت بین المللی به دانشجویان این فرصت را می دهد تا درک پیشرفته ای از حمایت و ارتقاء حقوق بشر در سطوح بین المللی، منطقه ای و داخلی به دست آورند. این مدرک در درجه اول برای کسانی طراحی شده است که کار می کنند یا قصد دارند در بخش دولتی شغلی را دنبال کنند، از جمله وکلای دولتی سطح بالا و رهبران سازمان های غیر دولتی و دانشگاهیان.

قانون املاک و مستغلات

برنامه قانون املاک و مستغلات، پایه محکمی را در حقوق املاک و مستغلات، از جمله زمینه های کلیدی مانند امور مالی املاک، اجاره مسکونی و تجاری، کاربری زمین، مسکن ارزان قیمت، قانون محیط زیست، حقوق شرکت ها، مالیات و زمینه های حقوقی مرتبط به دانشجویان ارائه می دهد. این برنامه برای وکلایی در نظر گرفته شده است که به دنبال تعمیق درک خود از قانون املاک و مستغلات یا ایجاد فرصت های شغلی جدید در املاک و مستغلات هستند.

قانون ایالات متحده (به صورت آنلاین نیز موجود است)

برنامه حقوق ایالات متحده برای دانشجویانی طراحی شده است که تحصیلات حقوقی اولیه خود را در یک کشور قانون مدنی گذرانده اند و علاقه مند به آشنایی با اصول اساسی سیستم حقوقی ایالات متحده و مفاهیم اساسی حقوق ایالات متحده هستند. دانش آموزان در این برنامه انعطاف پذیری دارند تا برنامه درسی را در موضوعات حقوق ایالات متحده توسعه دهند که متناسب با نیازها و علایق خاص آنها باشد. این برنامه LLM به صورت آنلاین نیز در دسترس است.

پذیرش ها

برنامه ها باید به صورت آنلاین از طریق حساب LSAC LLM شما و با رعایت مهلت های زیر ارسال شوند.

توجه: برای دریافت اولویت برای یکی از بورسیه های تحصیلی مبتنی بر شایستگی، درخواست خود را زودتر ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه به زیر مراجعه کنید.

 • برای پذیرش بهار (شروع ژانویه): 1 اکتبر.
 • برای پذیرش پاییز (شروع آگوست): 1 مارس.

علاوه بر هزینه های LSAC، 70 دلار هزینه درخواست برای تکمیل ارسال شما دریافت می شود (100 دلار برای برنامه هایی که پس از مهلت درخواست ارسال می شوند).

کلیه متقاضیان باید مدارک زیر را ارائه دهند:

 • رونوشت رسمی از هر کالج، دانشگاه، دانشکده تحصیلات تکمیلی، و دانشکده حقوق شرکت کردند. خدمات احراز هویت و ارزیابی رونوشت بین المللی LSAC اختیاری است. برای متقاضیان بین المللی، تمام ریز نمرات باید با توضیح سیستم نمره دهی به زبان انگلیسی همراه باشد.
 • یک بیانیه شخصی تایپ شده 500 کلمه ای که دلایل شما را برای ادامه تحصیل در این مقطع تحصیلی توضیح می دهد.
 • دو نامه توصیه.
 • رزومه یا رزومه فعلی.
 • نمره تافل، آیلتس یا Duolingo مورد نیاز است مگر اینکه متقاضی مدرکی از ایالات متحده، هر جزیره کارائیب که زبان انگلیسی تنها زبان رسمی آن است، استرالیا، کانادا انگلیسی زبان، ایرلند، نیوزیلند یا بریتانیا باشد. متقاضیانی که معاف نیستند اما تحصیلات حقوقی خود را با زبان انگلیسی به عنوان تنها زبان آموزشی دریافت کرده‌اند، می‌توانند با انتخاب این گزینه در فرم درخواست مصاحبه به جای تافل یا آیلتس درخواست کنند. با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که کمیته پذیرش شدیداً ترجیح می‌دهد چنین متقاضیانی تافل (حداقل 100 در اینترنت، 250 در رایانه یا 600 بر اساس کاغذ) یا IELTS (حداقل 7) یا Duolingo ارسال کنند. (حداقل 120) امتیاز. اگر امتیاز شما کمتر از حد نیاز ما باشد، ما همچنان آن را با درخواست شما در نظر خواهیم گرفت و ممکن است برای برنامه ریزی مصاحبه تماس بگیریم. برای متقاضیانی که نمی توانند مهارت کافی زبان انگلیسی را از طریق شرایط تافل، آیلتس یا Duolingo نشان دهند، ما خوشحالیم که پذیرش مشروط به ثبت نام تمام وقت و پیشرفت رضایت بخش در موسسه حقوقی انگلیسی Fordham (LEI) را ارائه می دهیم.

بورسیه و بودجه

آمار فارغ التحصیلان

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • New York

  West 62nd Street,150, 10023, New York

سوالات