Keystone logo
© CODE
Göttingen University

Göttingen University

Göttingen University

مقدمه

دانشگاه گوتینگن همواره در بین بهترین موسسات آموزش عالی آلمان در رتبه بندی های مختلف دانشگاه های ملی و بین المللی قرار دارد. از زمان تأسیس آن در سال 1737، فرصت های مطالعاتی و تحقیقاتی عالی را برای دانشجویان و دانش پژوهان از سراسر جهان، از جمله بیش از 40 برنده جایزه نوبل فراهم کرده است. علاوه بر آموزش و راهنمایی اساتید برجسته و سایر کارشناسان، دانشجویان گوتینگن از دسترسی به امکانات تحصیلی درجه یک، به عنوان مثال، کتابخانه ایالتی و دانشگاهی گوتینگن، که یکی از بزرگترین کتابخانه های آلمان است، دارای حدود 8 میلیون مورد است، بهره مند می شوند. دسترسی به پایگاه‌های اطلاعاتی حقوقی و دیگر علمی.

دانشکده حقوق دانشگاه گوتینگن از شهرت بسیار خوبی برای تدریس، تحقیق و توسعه حرفه ای برخوردار است. آموزش حقوقی در اینجا پیوندی قوی با عمل دارد و کلاس‌هایی را نه تنها توسط اساتید، بلکه توسط وکلا، وکلای شرکت و سایر شاغلان ارائه می‌دهد. علاوه بر این، بسیاری از اساتید خارج از دانشگاه نیز فعال هستند، به عنوان مثال به عنوان مشاور حقوقی، اعضای کمیسیون های قانونگذاری، یا قضات دادگاه های عالی. یکی دیگر از جنبه های جذاب دانشکده حقوق گوتینگن، بین المللی بودن آن است. این دانشکده علاوه بر میزبانی از دانشجویان از سراسر جهان و ارائه فرصت‌های مبادله متعدد، کلاس‌هایی را با اساتید مدعو از کشورهای دیگر برگزار می‌کند و در همکاری بین‌المللی مستمر از طریق ارگان‌های اختصاصی مختلف مانند موسسه مطالعات حقوقی چین و آلمان یا موسسه اروپایی مشارکت دارد. فرهنگستان حقوق و فناوری اطلاعات و ارتباطات.

ویژگی های پردیس

مکان گوتینگن مترادف با تحقیقات بین المللی با کیفیت بالا شده است. برای اطمینان از اینکه این وضعیت در آینده نیز ادامه خواهد داشت، دانشگاه گوتینگن، از جمله مرکز پزشکی دانشگاه، و هفت مرکز تحقیقاتی محلی غیر دانشگاهی برای تشکیل پردیس گوتینگن با یکدیگر متحد شده‌اند.

    مکان ها

    • Göttingen

      Wilhelmsplatz 1 (Aula) Göttingen, 37073, Göttingen

    سوالات