Keystone logo
Göttingen University LL.M. in Intellectual Property and Information Technology Law
Göttingen University

LL.M. in Intellectual Property and Information Technology Law

Göttingen, آلمان

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

30 Jun 2024

Oct 2024

EUR ۷٬۸۰۰

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

LL.M. در حقوق مالکیت فکری و فناوری اطلاعات اروپایی و فراملی (LIPIT) یک برنامه تحصیلات تکمیلی است که با هدف ارائه درک عمیق از مسائل حقوقی ناشی از ایجاد و استفاده از آثار ادبی یا هنری، اختراعات مکانیکی یا علمی، اطلاعات دیجیتال و سایر موارد انجام می شود. دارایی های نامشهود این موضوع طیف گسترده ای از موضوعات، از جمله حق چاپ، ثبت اختراع، علائم تجاری، ارتباطات راه دور، تجارت الکترونیک، امنیت اطلاعات و حفاظت از داده ها را پوشش می دهد.

از آنجایی که تراکنش با مالکیت معنوی و محصولات فناوری اطلاعات بیشتر و بیشتر از مرزهای ملی فراتر می رود، این LL.M. این برنامه از نظر ماهیت کاملاً بین المللی و مقایسه ای است. راه‌حل‌هایی از سیستم‌های حقوقی مختلف اغلب هنگام بررسی مشکلات مدرن حقوق IP و IT ارائه می‌شوند و مواردی که در دو یا چند کشور پخش می‌شوند به طور منظم مورد بحث و تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرند. یکی از پیامدهای چنین رویکردی این است که این برنامه برای وکلا و سایر متخصصان از کشورهای مختلف مناسب است، نه اینکه محدود به یک حوزه قضایی خاص باشد.

علاوه بر ماهیت بین المللی برنامه، تاکید زیادی بر ایجاد یک پیوند مستقیم با عمل شده است. بسیاری از کلاس ها توسط وکلای باتجربه و سایر پزشکان تدریس می شود. در سخنرانی ها و سمینارها، مسائل حقوقی عمدتاً از طریق تجزیه و تحلیل پرونده های واقعی دادگاه، شناسایی مشکلات مشترک عینی و جستجوی راه حل های مؤثر برای آنها بررسی می شود. از طریق کارگاه ها و پروژه های عملی، دانش تازه به دست آمده بیشتر تقویت می شود و به مهارت های عملی قابل اجرا تبدیل می شود.

Program Duration

تحصیل شما در برنامه LIPIT معمولاً حدود یک سال (از اکتبر تا سپتامبر) طول می کشد. در این مدت شما باید 60 واحد ECTS از جمله 20 واحد برای تکمیل پایان نامه کارشناسی ارشد کسب کنید. اگر کل تحصیلات پس از متوسطه شما کمتر از 4 سال به طول انجامید، ممکن است برای اعطای مدرک LL.M از شما خواسته شود که واحدهای بیشتری کسب کنید. درجه. در این مورد، مشاور آموزشی ما به شما کمک می کند تا یک برنامه مطالعه فردی را تنظیم کنید که به شما امکان می دهد بدون تجاوز از مدت زمان عادی برنامه، واحدهای مورد نیاز را کسب کنید.

پذیرش ها

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه