Keystone logo
George Mason University - Antonin Scalia Law School

George Mason University - Antonin Scalia Law School

George Mason University - Antonin Scalia Law School

مقدمه

دانشکده حقوق Antonin Scalia در فاصله چند مایل از مرکز شهر واشنگتن دی سی واقع شده و ارتباطی برای ایجاد مهمترین قوانین و فقه در جهان است.

در دهه گذشته، مدرسه حقوق در پیشروی نوآوری های برنامه درسی بوده است. شناختن تغییرات سریع که در عمل قانونی و حرفه حقوقی اتفاق می افتد، دانشکده حقوق اسکلیا پیشگام در ارائه دانش آموزان خود به یک برنامه آموزشی منحصر به فرد است که به دانشجویان به ترتیب به منافع منحصر به فرد در بازار کار رقابتی امروز می دهد.

یک تجربه استثنایی منجر به کارهای استثنایی می شود

دانشآموزان قانون اسالالیا، کارآموزی برای یک شرکت حقوقی، قاضی، اداره دولتی، کسب و کار، مشاوره مالی، غیر انتفاعی یا اداری، دانشآموزان قانون اسکالی، کمبود راهکار برای اعمال آموزش قانونی خود در زمینه را پیدا نمیکنند. نزدیکی قانون Scalia Law به مرکز شهر واشنگتن دی سی به معنی دسترسی به مشاغل در تمام طول سال است. برنامه های تحصیلی و حرفه ای دقیق ما را به طور کامل دانش آموزان را به سمت پیشرفت در هر کاری که دنبال می کنند، می دهد. برای 15 سال، نرخ استخدام قانون اسکالیا از نرخ اشتغال فارغ التحصیلان قانون ملی بالاتر است.

فراوانی فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان حقوق Scalia نه تنها از نظر اخلاقی و موقعیت استراتژیک دانش آموزان ما در منطقه واشنگتن دی سی، بلکه از برنامه های استادانه و حرفه ای ما است. قانون Scalia یکی از تنها مدارس کشور است که تمرکز بر تقاطع قانون و اقتصاد است. مرکز حقوق و اقتصاد تحسین ملی ما، از طریق ده ها کنفرانس علمی و پژوهش های علمی، کارفرمایان آینده نگر را از همه انواع به جامعه حقوقی Scalia معرفی می کند. غلظت قانون و اقتصاد آموزش و پژوهش ها ثابت شده است ارزشمند به صدها فارغ التحصیلان کار در زمینه های تجاری و نظارتی.

قانون اسکلیا به دانشآموزان انعطاف پذیری نیاز دارد تا بتواند بهترین آنها را برای اهداف شغلی خاص خود آماده کند. برای کسانی که در حال حاضر در حرفه هستند، برنامه نیمه وقت قانون اسکلیا قانون با برنامه کامل تمام وقت خود را با هم برابر می کند و دانشجویان را قادر می سازد تا کلاس های شبانه را بگذرانند و فعالیت های اضطراری را بدون وقفه کار ادامه دهند. نیاز به تغییر از تمام وقت به برنامه نیمه وقت برای دنبال سرب شغل؟ مسئله ای نیست. دانشجویان می توانند دوره های روزانه و عصر را به عنوان فرصت های شغلی به پیش ببرند و در حدود 90 درصد از دانشجویان در برنامه های آموزش بالینی، تحصیلات تکمیلی و حمایت از مشاغل مشارکت می کنند. آیا می خواهید در یک یا چند حوزه قانون تخصص داشته باشید؟ امروزه قانون Scalia قانون دارای 18 تخصص خاص و غلظت در بعضی از مناطق پرطرفدار است.

در نهایت، قانون Scalia ارائه تحقیقات، نوشتن و برنامه ریزی حرفه ای فوق العاده غنی است. برنامه تحقیق، نوشتن و تجزیه و تحلیل دو ساله ما دانشجویان را در تنظیمات گروه های کوچک به طیف گسترده ای از اسناد حقوقی و ابزار تحقیق ارائه می دهد. برنامه های توسعه شغلی از لحظه ای که دانش آموزان وارد می شوند، شروع می شوند. دانشجویان سال اول در جلسات مشاوره ای به صورت یکجا شرکت می کنند و از مشاوران هیئت علمی و مربیان فارغ التحصیل شدن بیشتر توجه ویژه ای می گیرند. همچنین در طول سال اول، دانشجویان از طریق برنامه حرفه ای گری و رهبری ما پیشرفت می کنند. این برنامه به رهبران از نیمکت، بار و کسب و کار برای ارائه آموزش در زمینه مهارت های ارتباطی دهان، کسب و کار قانون مالی، مدیریت زمان، اخلاق و موارد دیگر را به ارمغان می آورد.

فرهنگ قانون اسکالیا، و برنامه های تولید بیش از فارغ التحصیلان آماده به کار. ما رهبران را تولید می کنیم. ما با شما کار خواهیم کرد تا برنامه های درست، دوره ها، ابزارهای حرفه ای و رهبران شبکه را پیدا کنید تا بتوانید رهبر خود در زمینه انتخاب شده خود شوید.

دانشکده استثنایی ما

دانشکده حقوق آنتونین اسکلیا در دانشگاه جورج میسون، 120 تن از اعضای هیات علمی تمام وقت و اعضای هیات علمی را از برخی از شرکت های حقوقی و موسسات حقوقی در کشور استخدام می کند. استادان ما در کاخ سفید کار کرده اند، قبل از دیوان عالی کشور بحث کرده اند و به عنوان سفیر به مهمترین متحدان و شرکای تجاری ما خدمت کرده اند. خروجی اساتید قانون اسکالی در رتبه 21 در کشور برای اثرگذاری علمی قرار دارد و همچنین یکی از بیشترین بارها در شبکه تحقیقاتی علوم اجتماعی است که رتبه 15 را به طور کلی (2015 ژوئیه SSRN Top Universities of US Law) بارگیری کرده است.

مکان ها

  • Arlington

    3301 Fairfax Drive, Arlington, VA, 22201, Arlington

    سوالات