Keystone logo
George Washington University, Law School

George Washington University, Law School

George Washington University, Law School

مقدمه

درباره ما

از زمان ثبت نام در اولین کلاس خود در سال 1865، دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن تعدادی از بهترین ذهن ها را در سراسر طیف بورسیه های حقوقی ایجاد کرده است.

این سنت امروز نیز ادامه دارد، زیرا فارغ‌التحصیلان حقوق GW از دانش و مهارت‌هایی که در اینجا به دست می‌آورند استفاده می‌کنند تا بر گفتگوهای حقوقی حیاتی زمان ما تأثیر بگذارند. این مدرسه توسط انجمن وکلای آمریکا معتبر است و یکی از اعضای منشور انجمن دانشکده های حقوق آمریکا است. دانشکده حقوق در پردیس GW در محله ای در مرکز شهر واقع شده است که به نام Foggy Bottom معروف است.

تاریخ

در سال‌های اولیه جمهوری، زمانی که پایتخت جدید کشور چیزی بیش از مجموعه کوچکی از ساختمان‌های عمومی نبود که توسط زمین‌های مرتعی جدا شده بودند، رئیس‌جمهور جورج واشنگتن به کنگره توصیه کرد که یک دانشگاه ملی در مقر دولت تأسیس کند.

هدف او آموزش نسل های آینده از کارمندان دولت و در نتیجه شکل دادن به هویت ملی مبتنی بر "اصول دوستدار حکومت جمهوری و آزادی های واقعی و واقعی نوع بشر" بود. او در وصیت نامه خود 50 سهم از سهام شرکت کانال پوتومک را برای وقف دانشگاهی به جا گذاشت که «جوانان با اقبال و استعدادها از همه نقاط آن برای تکمیل تحصیلات خود در تمام شاخه های ادب ادبی به آنجا اعزام شوند. در هنر و علوم - در کسب دانش در اصول سیاست و حکومت خوب.

اگرچه چندین دهه طول کشید تا دانشگاهی به نام جورج واشنگتن توسط قانون کنگره تأسیس شود، دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن که در سال 1865 تأسیس شد، اولین دانشکده حقوق در ناحیه کلمبیا بود. امروز، مدرسه به تجسم آرزوهای اولین رئیس جمهور کشور ادامه می دهد.

قانون DC & GW

اولین دانشکده حقوق در پایتخت

دانش‌آموزان فرصت‌های بی‌نظیری برای یادگیری از اساتید متخصص و بازدیدکنندگان برجسته و دنبال کردن دوره‌های کارآموزی، کارآموزی و اشتغال دارند، همگی در عین لذت بردن از فرهنگ پر جنب و جوش شهر، زندگی شبانه، و غذاخوری.

با سابقه ای بیش از 145 سال در قلب واشنگتن دی سی، زندگی در دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن به طور جدایی ناپذیری با زندگی جامعه اطراف آن مرتبط است. پردیس ما تنها چهار بلوک با کاخ سفید فاصله دارد و به راحتی از بانک جهانی، وزارت دادگستری، وزارت امور خارجه، دادگاه‌های فدرال و محلی، و سازمان‌های غیرانتفاعی و غیردولتی بی‌شماری فاصله دارد. دانشجویان حقوق GW فرصت‌های بی‌نظیری برای یادگیری از اساتید متخصص و بازدیدکنندگان برجسته و دنبال کردن دوره‌های کارآموزی، کارآموزی، و استخدام دارند، همگی در عین لذت بردن از فرهنگ پر جنب و جوش شهر، زندگی شبانه، و غذاخوری.

193013_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg
Dylan Gillis / unsplash

از رئیس

به قانون GW خوش آمدید!

دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن، که در سال 1865 تأسیس شد، یکی از بزرگترین، مشهورترین و متنوع ترین اعضای آکادمی حقوقی است. من از شما دعوت می کنم که محوطه دانشگاه و جامعه ما را کشف کنید تا دانشکده حقوقی را کشف کنید که عمیقاً در سنت ریشه دارد، به تغییرات در آموزش حقوقی و حرفه حقوقی پاسخگو است و کاملا متعهد به تولید وکلای تأثیرگذار و ایده های متحول است. دانش‌آموزان به قانون GW می‌آیند زیرا می‌خواهند دنیا را تغییر دهند و به عنوان متخصصانی فارغ‌التحصیل می‌شوند که آماده نوشتن، دفاع، نوآوری، ایجاد و پیگیری عالی‌ترین آرمان‌های قانون و عدالت هستند.

همانطور که از وب سایت ما بازدید می کنید، راه های بسیاری را خواهید دید که مؤسسه در سطح جهانی ما دانش آموزان را برای واقعیت های بازار قانونی جهانی آماده می کند. قانون GW که در قلب پایتخت کشور ما واقع شده است، آموزش های حقوقی عالی را با برنامه نویسی نوآورانه و فرصت های فراوان برای کارآموزی، دوره های خارجی، مربیگری و شبکه سازی ترکیب می کند.

یک دانشکده در کلاس جهانی هسته اصلی تجربه قانون GW یک آموزش قوی است که دانش، دکترین و عمل را ترکیب می کند. کمک به تبدیل دانشجویان ما به وکلای تأثیرگذار، هیئت علمی برجسته ای است که نه تنها کتاب ها و مقالات پراستناد را منتشر می کند، بلکه به طور فعال چشم انداز قانونی را تغییر می دهد. اساتید ما که در سطح ملی و بین المللی به رسمیت شناخته شده اند، به طور منظم در دعاوی در دادگاه عالی ایالات متحده، دادگاه های بین المللی و سایر دادگاه ها شرکت دارند. آنها همچنین نظرات کارشناسی را برای رسانه های خبری ارائه می دهند، در کاپیتول هیل شهادت می دهند، به عنوان مشاور برای دولت های مختلف خدمت می کنند، و بسیاری از فعالیت های دیگر را دنبال می کنند که زندگی آکادمیک مدرسه را غنی می کند.

جایی که قانون ساخته می شود. قانون GW از نظر جغرافیایی کاملاً موقعیت دارد تا یک تجربه آموزشی حقوقی منحصر به فرد واشنگتن را ارائه دهد. موقعیت ما - در مرکز قوانین ملی و بین‌المللی، مقامات ارشد دولتی، قضات دیوان عالی - به شخصیت‌های اصلی واشنگتن اجازه می‌دهد تا در کلاس‌های درس ما شرکت کنند، در کنفرانس‌های دانشگاه ما شرکت کنند و سالانه در بیش از 100 رویداد ویژه در دانشکده حقوق ما صحبت کنند.

تجربه دنیای واقعی بدن دانشجویی متعهد ما متنوع، حامی، خلاق، نوآور و سخت کوش است. در GW Law، ما مجموعه‌ای عمیق از فرصت‌ها را برای دانش‌آموزان خود برای مطالعه، کاوش، بحث، و زیر سوال بردن قوانین و اصول حقوقی در کلاس درس و خارج از دنیای واقعی فراهم می‌کنیم. بسیاری از دانشجویان در کلینیک‌های حقوقی جامعه جیکوب برنز GW شرکت می‌کنند و از مشتریان در موارد واقعی تحت نظارت دانشکده نمایندگی می‌کنند. آنها همچنین در مسابقات وکالت، مجلات حقوقی ویرایش شده توسط دانشجویان، پروژه های حرفه ای و صدها کار میدانی در سازمان های دولتی و موسسات پیشرو ملی و بین المللی در منطقه واشنگتن شرکت می کنند.

تغییر جهان. امیدواریم در نظر داشته باشید که بخشی از جامعه ما شوید. من شما را تشویق می‌کنم عمیق‌تر کاوش کنید و بیاموزید که چه چیزی GW Law را به مقصدی ایده‌آل برای کسب مهارت‌هایی تبدیل می‌کند که شما را قادر می‌سازد جهان را تغییر دهید. لطفاً شخصاً به ما مراجعه کنید تا از امکانات ما بازدید کنید و درک بهتری از اینکه ما چه کسی هستیم، چه کار می‌کنیم و چگونه می‌توانید برای پیوستن به ما درخواست دهید، به ما مراجعه کنید. من مشتاقانه منتظر حضور شما در دانشکده حقوق هستم.

به گرمی،

کریستوفر آلن بریسی

رئیس موقت، معاون آموزشی در امور دانشکده و استاد حقوق

مکان ها

  • Washington

    H Street Northwest,2000, 20052, Washington

سوالات