Keystone logo
Golden Gate University School of Law

Golden Gate University School of Law

Golden Gate University School of Law

مقدمه

نوآوری سنت ماست

GGU Law واقع در قلب سانفرانسیسکو ، یک تجربه یادگیری پیشرفته و شخصی را برای وکلای فردا ارائه می دهد. برای بیش از یک قرن ، GGU Law یک محیط متنوع ، فراگیر و حمایتی را ارائه داده است که متعهد است دانش آموزان را به توجه فردی و دانش واقعی که برای موفقیت نیاز دارند ، ارائه دهد!

ما که هستیم

Golden Gate University School of Law برنده جوایز ، معتبر ABA با مکانی عالی در قلب سانفرانسیسکو است. GGU Law یک تجربه یادگیری نوآورانه و شخصی را ارائه می دهد که گروه متنوعی از فارغ التحصیلان را با مهارت ، قضاوت و دانش تولید می کند تا وکلای استثنایی بازار واقعی جهانی امروز شوند. موقعیت ما در مرکز شهر سانفرانسیسکو دانشجویان را از مراکز جهانی صنایع حقوقی ، تجاری و فناوری دور می کند. GGU Law با دسترسی مستقیم به دادگاه ها ، بنگاه های حقوقی ، سازمان های وکالت ، آژانس های دولتی و شرکت های فناوری که به سرعت در حال گسترش هستند ، دانشجویان ما را در هر مرحله با فرصت های شغلی در مرکز عمل قرار می دهد.

اکنون زمان بسیار خوبی برای وکالت است. نیاز به رهبران نوآور برای کمک به ما در دوره های دشوار کشورمان و تغییرات سریع در فناوری و اقتصاد ما بیشتر شده است. هیچ جایی بهتر از قانون GGU برای آماده سازی دانشجویان برای وکالت و رهبر در جامعه ، کشور و جهان وجود ندارد.

تنوع

قانون GGU دارای میراث گنجاندن ، گسترش دسترسی و شکستن موانع است. قانون GGU که به عنوان یکی از متنوع ترین دانشکده های حقوق در کشور شناخته می شود ، می داند که تنوع قدرت ماست. ما بر این باوریم که آموزش وکلای آینده و رهبران دارای سوابق و تجارب متنوع ، یک سیستم عدالت قویتر و فراگیر ایجاد می کند. GGU Law افتخار دارد که در گسترش دسترسی به آموزش حقوقی ، کمک به ارتقا عدالت در این حرفه و ایجاد تنوع در جامعه حقوقی پیشرو است.

شهر پردیس شماست

سان فرانسیسکو مدت ها قلب فرهنگ نوآوری و عدالت اجتماعی بوده است. تنوع باورنکردنی و ترکیبی غنی از فرهنگ از سراسر جهان ، دانشجویان را برای بازار جهانی واقعی امروز آماده می کند. محوطه دانشگاه ما همچنین با دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی احاطه شده است ، و به دانشجویان امکان دسترسی آسان به رفت و آمد یا حتی فقط کاوش در این شهر هیجان انگیز و منطقه زیبای اطراف آن را می دهد.

دانشجویان GGU حقوق که در نزدیکی هزاران کارفرمای بالقوه واقع شده است ، فرصتهای بی نظیری را برای مشاغل اضافی ، کارآموزی ، دوره های خارج از منزل و سایر کارهای حقوقی تحت نظارت وکلای دادگستری و راهنمایی اساتید مجرب دارند. بزرگترین شرکتهای فناوری در صنعت - گوگل ، فیس بوک ، LinkedIn ، Salesforce و بسیاری دیگر - محوطه دانشگاه ما را محاصره می کنند ، و به دانشجویان ما دسترسی بی نظیری به صنعت فناوری در حال گسترش و با شروع کار حقوقی خود ، یک امتیاز بی نظیر می دهند. سانفرانسیسکو همیشه در خط مقدم تغییرات بوده است و قانون GGU نیز در هر مرحله از آن جا بوده است!

141387_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpg
Alexis Brown / unsplash

خوش آمدید رئیس موقت

من به عنوان یک فارغ التحصیل از کالج ها و دانشکده های حقوق نسل اول ، GGU Law به دلیل فداکاری در گسترش دسترسی و متنوع سازی حرفه وکالت ، کاری که ما بیش از یک قرن است انجام می دهیم ، جذب شدم. ما این کار را با فراهم آوردن جامعه ای گرم ، متنوع و جذاب که دانش آموزان برای ایجاد تغییر در جامعه ، کشور و جهان ما سوق داده می شوند ، انجام می دهیم.

من به عنوان دین ، متعهد هستم كه به هر دانش آموز در موفقیت در دانشكده حقوق و وكالت كمك كنم. در واقع ، من به صورت جداگانه با هر دانشجوی جدیدی ملاقات می کنم تا در مورد دلایل آنها برای رفتن به دانشکده حقوق و چگونگی حمایت از آنها مطلع شوم. همچنین این تماس شخصی را با هرکدام از اعضای هیئت علمی و کارکنان GGU که ملاقات می کنید پیدا خواهید کرد. من اطمینان دارم که در بسیاری از مکان های دیگر نمی توانید همین محیط شخصی و پشتیبانی را پیدا کنید.

امیدوارم که به من و کل خانواده GGU Law در سانفرانسیسکو بپیوندید ، جایی که ما همیشه متعهد به موفقیت دانش آموزان خود در دانشکده حقوق ، آزمون وکالت و حرفه وکالت هستیم.

خالصانه،

اریک کریستینسن
رئیس موقت و استاد حقوق

تاریخ و فلسفه

Golden Gate University School of Law معتقد است که وکالت حرفه ای شرافتمندانه و شایسته اعتماد عمومی است. به همین منظور ، ما دانش آموزان را با بنیان محکم نظریه حقوقی و مهارت های لازم برای داشتن یک پزشک موفق فراهم می کنیم.

توسعه مهارتهای حرفه ای

دانشجویان JD مهارت های حرفه ای را از طریق برنامه های متنوعی از جمله کلینیک ها ، گواهینامه های تخصصی ، برنامه وکالت افتخارات ، مدارج مشترک و غیره توسعه می دهند.

دانشکده

دانشجویان GGU توسط یک دانشکده متبحر و متنوع تدریس می شوند ، که قبل از تدریس وکالت را انجام می دهند و در طیف گسترده ای از زمینه های حقوقی متخصص هستند.

قانون منافع عمومی

قانون GGU تعهد ویژه ای به قانون منافع عمومی ، ارائه یک برنامه درسی قوی قانون منافع عمومی ، کمک مالی به دانشجویانی که حرفه خود را در این زمینه دنبال می کنند ، ارائه می دهد.

اعتباربخشی

Golden Gate University School of Law کاملاً توسط شورای بخش آموزش حقوقی و پذیرش در کانون وکلای دادگستری آمریکا (ABA) ، کمیته بازرسان وکالت ایالت کالیفرنیا و انجمن مدارس غربی معتبر شناخته شده است. کالج ارشد کالج و کمیسیون دانشگاه (WSCUC). GGU Law همچنین عضو خوبی در انجمن دانشکده های حقوق آمریکا (AALS) است. فارغ التحصیلان GGU واجد شرایط شرکت در آزمون وکالت در تمام 50 ایالت و منطقه کلمبیا هستند.

مکان ها

  • San Francisco

    Mission Street,536, 94105, San Francisco

سوالات