Keystone logo
Grace Education دوره آمادگی آزمون LSAT
Grace Education

دوره آمادگی آزمون LSAT

Paris, فرانسه

Request duration

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

آموزش از راه دور

* بر اساس منطقه جغرافیایی خود - برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

آیا خود را برای آزمون پذیرش دانشکده حقوق (LSAT) آماده می کنید؟

برای تعیین یک تست تشخیصی رایگان نقاط قوت و ضعف خود را ثبت نام کنید.

نمره بهترین خود را! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آمادگی آزمون آنلاین ، پذیرش دانشگاه و مشاوره شغلی با مشاوران آموزش و شغلی ما صحبت کنید.

تمام دوره های آمادگی آزمون شامل موارد زیر است:

 • درس های ویدئویی
 • مواد مطالعه آنلاین
 • عملکرد چند گزینه ای از بانک ها سوال می کند
 • کلاسهای آنلاین بصورت زنده و با هدایت مدرسان برتر
 • امتحانات ساختگی
 • دسترسی به برنامه موبایل در بسیاری از موارد

معرفی

برای تقریباً یک دهه ، Grace Education یک م instسسه دیجیتال آموزش از راه دور برای دانشجویان و متخصصان است که ترکیبی از مشاوره پذیرش و آمادگی آزمون ورودی برای کالج ، تجارت و تحصیلات تکمیلی با خدمات جایگزینی اشتغال ، مشاوره مدیریت شغلی و آموزش پیشرفت رهبری برای پرورش مادام العمر است پیشرفت و تکامل مداوم حرفه ای.

Grace Education از زمان تاسیس خود در سال 2012 با مربیان عالی LSAT برای طراحی دوره های آمادگی آزمون شخصی ، دیجیتال ، یک به یک ، شخصی برای تقویت اعتماد به نفس ، تقویت استراتژی های آزمون و بهبود نمرات شما همکاری کرده است.

با گریس بهترین امتیاز خود را در LSAT کسب کنید

برای آمادگی برای پذیرش در برنامه های دانشکده حقوق آمریکا و اروپا ، متقاضیان باید خواندن انتقادی ، استدلال کلامی و تفکر تحلیلی مشخص شده توسط آزمون استاندارد را نشان دهند: LSAT.

علاوه بر مربیگری آمادگی آزمون LSAT ، بسیاری از دانشجویان ما همچنین از کالج Grace Education ، مربیان بازرگانی یا پذیرش فارغ التحصیلان برای کمک به برنامه های دانشگاهی خود و ورود به کالج ها و دانشگاه های بسیار انتخابی آمریکا ، انگلیس و اروپا استفاده می کنند.

Grace Education با داشتن 97 درصد موفقیت در پذیرش دانشجو از زمان تاسیس در سال 2012 ، به صدها نفر از متقاضیان کمک کرده است تا در برنامه های معتبر حقوقی در هاروارد ، ییل ، استنفورد ، کلمبیا و دانشگاه پنسیلوانیا پذیرش بگیرند.

علاوه بر این ، بسیاری از این دانش آموزان با کمک مربیان Grace Education Career و Leadership در شغل های بزرگی فعالیت می کنند.

آموزش و پرورش

گریس موفقیت خود را با روش های آزمایش شده و آزمایش شده می سازد

نقاط قوت و ضعف دانش آموز با یک تست تشخیصی تعیین می شود. سبک یادگیری وی نیز با آزمون سبک یادگیری تعیین می شود. پس از تجزیه و تحلیل ، دانش آموزان با یک مربی آماده سازی آزمون که با آنها یک دوره شخصی و شخصی را ترتیب می دهند ، جفت می شوند تا آنها را به بهترین شکل آماده کند تا بهترین نمره را در آزمون کسب کنند.

آموزش مبتنی بر مثال ، استراتژی های آزمون آزمایشی ، شبیه سازی آزمون و بازنگری ، هسته اصلی روش های Grace Education .

دانش آموزان روز و ساعت دوره های شخصی خود را انتخاب می کنند.

برنامه های پرداخت انعطاف پذیر موجود است.

ما یکی از معدود شرکت هایی هستیم که هزینه های جغرافیایی زندگی را در قیمت گذاری خود در نظر می گیریم تا برنامه ها و خدمات خود را بدون توجه به محل زندگی خود در دسترس همه دانشجویان قرار دهیم.

مشتریان

" من فکر کردم که دوره Grace Education LSAT عالی است. من یک مربی عالی داشتم که می دانست چه کاری انجام می دهد و می تواند روش را به طور کارآمد آموزش دهد. مطالب این دوره عالی بود زیرا تعداد زیادی سال و آزمون عملی را که همه از LSAT قبلی گرفته شده بود ، ارائه می داد. از طریق دروس و مرور خودم با استفاده از مواد مطالعه آنلاین ، من توانستم نمره 18 نمره خود را از اولین آزمون عملی به LSAT واقعی خود افزایش دهم. این دوره توسط تعدادی از دوستان به من توصیه شد و من بسیار خوشحال شدم که به آنها گوش دادم. از زمان شرکت در دوره ، من آن را به تعدادی از افرادی که اکنون در کلاس ثبت نام کرده اند ، توصیه کرده ام و من مثبت هستم که آنها نیز از این دوره ناامید نخواهند شد. ”کیمبرلی ، ایالات متحده آمریکا

دوره آمادگی آزمون Grace Education LSAT کار می کند. چه به دنبال افزایش نمره بزرگ باشید و چه فقط می خواهید چند امتیاز آخر را کسب کنید تا به امتیاز ایده آل خود برسید ، دوره Grace Education شما را پوشش می دهد. وسعت و عمق مواد کلیدی است. با این حال ، سازمان منحصر به فرد س questionsالات امتحانات واقعی ، منابع آنلاین و مدرسان موثر چیزی است که واقعاً این دوره را کارآمد می کند. اگر می خواهید با هر س publishedالی که تاکنون منتشر شده است کار کنید ، همه آنها در مطالب موجود است. اما اگر شما نیاز دارید که کارهای مدرسه و این دوره را متعادل کنید ، دروس و مطالب تکالیف Grace Education باعث می شود که تمام وقت شما صرف شود. بهترین قسمت این است که رویکرد Grace Education برای همه س questionsالات سازگار است ، بنابراین وقتی یک نوع س targetال را هدف خود قرار می دهید ، مهارت شما در انواع س questionالات افزایش می یابد. من داستانهایی از مربیان شرکتهای دیگر آمادگی آزمون "یادگیری آزمون همراه با دانش آموزان" شنیدم (وحشت!) ، اما مربیان Grace Education نه تنها درجه یک نیستند ، بلکه دوره های فشرده ای را نیز پشت سر گذاشته اند دسترسی به منابع گسترده و مداوم آموزشی. ”سونیل ، ایالات متحده آمریکا

توصیفات دانشجویی

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه

 • دوره آماده سازی SQE1 - روز نیمه وقت
  • London, بریتانیا
  • Birmingham, بریتانیا
  • + 12 بیشتر
 • دوره آماده سازی SQE1 - آخر هفته پاره وقت
  • London, بریتانیا
  • Birmingham, بریتانیا
  • + 8 بیشتر
 • دوره آماده سازی SQE2 - عصر نیمه وقت
  • London, بریتانیا
  • Manchester, بریتانیا