Keystone logo
Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

مقدمه

ما آماده، چالش و دانش آموزان ما را به یک تفاوت در جهان

به دانشجویان، فارغ التحصیلان، اعضای هیات علمی و کارکنان موریس A. مدرسه دین از حقوق در دانشگاه هافسترا، قانون است که تنها چیزی که مورد بررسی قرار نمی - آن را به زندگی است. به اطلاع حرفه ما، زندگی ما و تعاملات ما با شهروندان. این وسیله ای است که ما ایجاد تاثیر در جهان است.

دادگاه ها، شرکت های حقوقی و کارفرمایان به اهمیت یک مدرک دکترای حقوق (JD) از قانون هافسترا، و یا یک درجه از مشترک ما JD / MBA و JD / برنامه MPH، زیرا آنها می دانند فارغ التحصیلان ما برای دانش حقوقی، آمادگی و وقار خود مشهور شده است .

برنامه درسی ما تکامل می یابد هر سال برای رسیدگی به تغییر در قانون و عمل، به عنوان زمانی که ما به تازگی یکی از دانشکده های حقوق برای اولین بار در کشور تبدیل شد به موسسه یک دوره سال اول مورد نیاز در قانون بین المللی است. تمرین در کنار وکلا کهنه - - دانش آموزان ما مدت طولانی است که در کلینیک ها، کمک هزینه های تحصیلی، externships و طرفدار بونو فرصت هایی که آنها را تجربه وکیل واقعی را درگیر قبل از آنها فارغ التحصیل. پس از گام گذاشتن در زندگی حرفه ای خود را از انتخاب، وکلا، به حقوق هافسترا آمده به توسعه بیشتر خود را با برنامه هایی مانند کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) در مطالعات حقوقی آمریکایی یا قانون خانواده.

قانون هافسترا خانه به حدود 850 دانش آموزان، یک پایگاه دانش آموختگان بیش از 11،000 عضو، 51 مدیران و اغاز هیات علمی تمام وقت از 46 استاد تمام وقت، 6 استادان مدعو و نزدیک به 60 استاد کمکی، از جمله بسیاری از دانشمندان به رسمیت شناخته شده به عنوان ملی و است کارشناسان بین المللی در این زمینه است.

موریس A. مدرسه دین از قانون بخشی از دانشگاه هافسترا است و به طور کامل توسط شورای بخش آموزش و پرورش حقوقی و پذیرش به نوار از کانون وکلای آمریکا معتبر.

ماموریت و تاریخچه

ماموریت موریس A. مدرسه دین از قانون است برای آماده سازی، به چالش کشیدن و الهام بخش دانش آموزان ما را به تفاوت در جهان در حالی که ما پیشبرد ایده های مهم از طریق آکادمی حقوقی، حرفه و جامعه - ساخت یک اثر از خود ما.

از سال 1970، ما یک، آموزش حقوق، جامع برای دانش آموزان ما فراهم کرده اند، کمک به آنها ماهر، آگاه و وکلای اخلاقی تبدیل شدند. ما یک تاریخ ساخت مشارکتهای معنیدار به دیالوگ های محلی و ملی در مورد مسائل اجتماعی است. ما در ایجاد یک محل که در آن دانش آموزان، استادان، قضات، وکلا، دانشمندان و متخصصان از رشته های مختلف می توانید گرد هم می آیند به گسترش دیدگاه ها و پیش عدالت همه برای همه اصرار دارند.

از زمان آغاز ما، ما را در ارزش آموزش و پرورش غرق در نظریه های حقوقی و تجربه عملی اعتقاد داشتند. ما یکی از مدارس اولین بار در کشور به اتخاذ آموزش بالینی در برنامه درسی ما بود، و ما برای سالها به عنوان مرکز منطقه ای برای موسسه ملی دفاع دادگاه (نیتا) خدمت کرده است.

مکان ها

  • Hempstead

    121 Hofstra University , 11549, Hempstead

سوالات