Keystone logo

Illinois Institute of Technology

A logo

مقدمه

واقع در شهر بزرگ جهانی شیکاگو، Illinois Tech یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی با رتبه‌بندی ملی با برنامه‌های مهندسی، علوم کامپیوتر، معماری، طراحی، علوم، تجارت، علوم انسانی و حقوق است. Illinois Tech به عنوان تنها دانشگاه جامع متمرکز بر فناوری شیکاگو، مدرک کارشناسی علوم، کارشناسی ارشد علوم، کارشناسی ارشد حرفه ای و دکتری ارائه می دهد. مدارک تحصیلی و همچنین گواهینامه ها در زمینه های STEM مورد تقاضا و سایر زمینه های نوآوری. گزینه ها شامل دوره های حضوری، ترکیبی و آنلاین است. دانشجویان مقطع کارشناسی می‌توانند در برنامه‌های دو درجه‌ای و پیش‌پزشکی/پیش سلامتی و همچنین برنامه کارشناسی ارشد تسریع‌شده فناوری ایلینوی شرکت کنند که به آنها اجازه می‌دهد تا در کمتر از پنج سال مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را دریافت کنند.

Illinois Tech تنها دانشگاهی است که برنامه Elevate را به همه دانشجویان ارائه می دهد. تضمین می کند که دانش آموزان در تجارب عملی شرکت می کنند - کارآموزی، تحقیق، مسابقات، دور از مطالعه، دوره های کوتاه مدت متمرکز بر شغل و موارد دیگر - که آنها را با مهارت های قرن بیست و یکم که کارفرمایان به دنبال آن هستند توانمند می کند. Elvete همچنین تضمین می‌کند که دانش‌آموزان از تیمی از مشاوران راهنمایی تحصیلی و شغلی شخصی دریافت می‌کنند و پس از فارغ‌التحصیلی به طور منحصربه‌فردی برای شغل آماده هستند.

Illinois Tech در بین کالج های خصوصی از نظر بازگشت سرمایه (بعد از کمک، PayScale) رتبه 1 را در ایلینویز دارد و رتبه 44 بهترین مدرسه با ارزش در ایالات متحده است (US News & World Report). فارغ التحصیلان فناوری ایلینوی در طی شش ماه پس از فارغ التحصیلی (کلاس 2021) به نرخ اشتغال 92.8٪ دست می یابند. فارغ التحصیلان آن شامل مخترع تلفن همراه، پیشگام فناوری بارکد، و دانشمند ارشد آمازون الکسا، در میان دیگر رهبران هستند.

دانش آموزان از تحصیل و زندگی در یک پردیس تاریخی که فقط چند دقیقه از مرکز شهر شیکاگو فاصله دارد، لذت می برند، که فرصت های شبکه، کارآموزی و شغلی را ارائه می دهد. کمتر از یک مایل از سواحل خیره کننده دریاچه میشیگان، پردیس فناوری ایلینوی به عنوان "یکی از زیباترین پردیس های کالج آمریکا" تحسین شده است. دانشجویان فناوری ایلینوی از بیش از 106 کشور و همه 50 ایالت می آیند.

نیازمندی‌های ویزا

مکان ها

  • West 35th Street,10, 60616, Chicago

سوالات