Keystone logo
Indiana University Maurer School of Law

Indiana University Maurer School of Law

Indiana University Maurer School of Law

مقدمه

ریشه های محلی، حضور جهانی

Indiana University Maurer School of Law ، در سال 1842 تاسیس شد، نهمین سن قانونی مدرسه ای در ایالات متحده و اولین مدرسه دولتی در غرب میانه است. محوطه دانشگاهی در محوطه زیبایی در فضای سبز در بلومینگتون، یک دانشگاه کالج کالج، به طور مداوم در میان زیباترین کشور قرار دارد. میراث ما محلی است، اما حضور ما جهانی است: بیش از نیمی از فارغ التحصیلان ما شغل خارج از ایندیانا را پیدا می کنند.

مدرک JD

سختگیری + اجتماع = موفقیت

برنامه JD دانشکده حقوق Maurer سختگیری دانشگاهی را در یک جامعه حمایتی ارائه می دهد. ما دانش آموزان خلاق ، پرانرژی و دلسوز را جذب می کنیم که مشتاق تبدیل شدن به متخصصانی اختصاصی هستند که مشتاق ایجاد تغییر در دنیای پیچیده امروز هستند. تخصص ما در زمینه مالکیت معنوی ، حقوق بین الملل ، حقوق جزا ، مالیات و قوانین زیست محیطی قوی است ، اما ما تقریباً در هر زمینه تحصیلی طیف گسترده ای از دوره ها را ارائه می دهیم. ما همچنین از طریق مدارس فارغ التحصیلی دانشگاه بین المللی ایندیانا ، درجه دو در تجارت ، امور زیست محیطی و عمومی ، امنیت سایبری و بسیاری از زمینه های دیگر ارائه می دهیم.

مدارک تحصیلی

100 سال برتری در مطالعات حقوقی پیشرفته

Indiana University Maurer School of Law بیش از 100 سال است که مدرک فارغ التحصیلی به وکلای بین المللی در LLM ، MCL ، SJD و Ph.D. برنامه ها. برنامه های ما به دانشجویان برجسته دانشگاهی این فرصت را می دهد تا در یک محیط سختگیرانه اما حمایتی ، مطالعات حقوقی پیشرفته را دنبال کنند.

LLM جدید دو ساله با زبان انگلیسی برای برنامه حقوق

این برنامه دو ساله جدید به شما امکان می دهد LLM بگیرید در حالی که با سیستم حقوقی ایالات متحده آشنا شده اید و در جهت برآوردن الزامات مهارت انگلیسی برای مدرک استاندارد LLM ما تلاش می کنید.

مقاطع مشترک

قدرت یک دانشگاه بزرگ جهانی

دانشگاه ایندیانا یک دانشگاه تحقیقاتی بزرگ است که دارای برنامه های برتر در زمینه تجارت (شماره 23) و امور عمومی و محیط زیست (شماره 1) است. دانشجویان حقوق این امتیاز را دارند که با یکی از 12 مدرسه و بخش برجسته مدرک دوگانه دریافت کنند - یا برنامه ای برای خود طراحی کنند.

JD/MBA
با مشارکت مدرسه بازرگانی کلی در سه سال JD/MBA کسب کنید.

مدارک دوگانه بین المللی
دو سال اول خود را در بلومینگتون بگذرانید ، سپس برای تکمیل تحصیلات خود از بین چهار شهر در سراسر جهان انتخاب کنید

JD/MPA و JD/MSES
مدارک مشترک مدرسه دولتی و محیط زیست اونیل که دارای رتبه 1 است

JD/MS در امنیت سایبری
مدرک به موقع برای تغییر زمان

سایر درجات مشترک

دانشکده حقوق علاوه بر مدارک مشترک در تجارت و امور عمومی و محیط زیست ، چندین برنامه رسمی رسمی دیگر نیز ارائه می دهد ، یا می توانید یک مدرک مشترک طراحی شده ایجاد کنید که اهداف یادگیری و شغلی شما را برآورده کند. دانشکده حقوق برای ایجاد برنامه مشترک یا همزمان با مدرسه یا بخش دیگر هماهنگ می شود.

مدارس شریک درجه مشترک IU

 • کالج هنر و علوم
 • مدرسه مطالعات جهانی و بین المللی همیلتون لوگار
 • مدرسه بازرگانی کلی
 • دانشکده انفورماتیک ، محاسبات و مهندسی لادی
 • مدرسه رسانه
 • دانشکده امور عمومی و محیط زیست اونیل
 • مدرسه آموزش و پرورش
 • دانشکده بهداشت

مکان ها

 • Bloomington

  211 South Indiana Avenue, 47405, Bloomington

  سوالات