Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Indiana University Robert H. McKinney School of Law

Indiana University Robert H. McKinney School of Law

Indiana University Robert H. McKinney School of Law

مقدمه

بیانیه مأموریت

Indiana University Robert H. McKinney School of Law مستقر در پردیس علوم تحقیقات شهری و علوم بهداشتی ایندیانا است. ما به عنوان تنها مدرسه حقوق در پایتخت پر جنب و جوش ما، متعهد به دسترسی، مقرون به صرفه، تنوع و تعالی در آموزش و پرورش قانونی عمومی است. دانشکده حقوق مک کینلی دانش آموزان و جامعه خود را به عنوان مرکز آموزش حقوقی و تحقیق علمی خدمت می کند. دانش آموزان ما دوره ای دقیق از تحصیل را در محیط خدمات دولتی و مشارکت اجتماعی قرار می دهند. با تقویت یک حس بالقوه از یکپارچگی و آگاهی از یک حرفه ی قانونی که همیشه در حال رشد است، ما دانش آموزان را قادر می سازیم تا به عنوان شهروندان، حرفه ای ها و رهبران موفق شوند.

شناخت بین المللی

IU McKinney LL.M. برنامه اخیرا توسط حقوقدان بین المللی به رسمیت شناخته شده است که آن را در سه مدرک معتبر LL.M. فهرست جایزه برنامه:

 • فرصت های شغلی
 • بهترین مدرسه حقوق مدرسه
 • بهترین ارزش

بیانیه اهداف آموزشی

فارغ التحصیل McKinney آماده خواهد شد:

 • بر اساس یک پایگاه موجود دانش و مهارت های حقوقی برای موفقیت در مسیر حرفه ای تحصیلات تکمیلی خود،
 • تمرین صدای حرفه ای صدا و انجام مسئولیت های اخلاقی؛
 • نشان دادن سطح بالایی از مهارت در تجزیه و تحلیل قانونی، استدلال، تحقیق و نوشتن؛
 • تظاهرات در ارتباطات خوراکی در زمینه حقوقی؛
 • خدمت به عنوان یک رهبر یا عضو تیم کمک در تنظیمات حرفه ای؛
 • انتقال آسان به قانون عمل یا دیگر دولت، غیر انتفاعی و یا اشتغال بخش خصوصی؛
 • اهرم شبکه روابط حرفه ای؛ و
 • قدردانی می کنم که برتری به عنوان یک وکیل مستلزم تلاش فردی و تمام طول عمر است.

چرا قانون IU McKinney؟

تصمیم گیری در مورد اینکه در آن شما آموزش های قانونی را دنبال می کنید، بقیه زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهند. در قانون McKinney، ما فکر می کنیم که بهترین ترکیب ممکن از زمین های نظری و آموزش عملی، کار سخت و سرگرم کننده را در یک محیط چالش انگیز و حمایتی پیدا کنید.

ما با ارائه تعالی عالی و فرصت حرفه ای:

دانشکده فوق العاده: استادان قانون مک کینلی متخصصان در زمینه های مورد علاقه خود هستند و مشتاق هستند تا به شما در تسلط در مفاهیم حقوقی و یادگیری «فکر کردن به یک وکیل» بپردازند. اکثر کارهای حرفه ای در قانون قبل از آموزش، شناخت نظري و عملی قانون. تماس با دانشکده برای بحث در مورد آرمان های دانشگاهی و اهداف شغلی خود را!

برنامه درسی جامع و نوآورانه: پس از تکمیل پایه تحصیلات قانونی خود در سال اول خود، انواع دوره های فوق لیسانس در حوزه های محبوب و همچنین 120 انتخاب سالیانه، از جمله سمینارهای کوچک و موضوعات پیشرفته وجود دارد. همه پیشنهادات دوره ما را بررسی کنید.

یادگیری تجربی: یادگیری با انجام یک جزء حیاتی آموزش مدرن حقوقی است. در IU McKinney، شما فرصت زیادی برای دست یابی به تجربه قانونی خواهید داشت. ما هفت درمانگاه زندگی می کنند، دادگاه محاکمه، بررسی های قانونی، آموزش مهارت، کار حرفه ای و انواع مختلفی از ادیان و ادارات ارائه می دهیم. ببینید که چگونه می توانید قانون را در عمل قرار دهید. دانشجویان ما تنها مدرسه قانون در شهر پایتخت دسترسی اولویت به فرصت های پیشرفته دارند.

در مرکز این همه: محل ما در شهرداری ایندیاناپولیس - قلب دولت ایالتی و کسب و کار - همه چیز را در مورد تجربه دانشجویی تقویت می کند. این یکی از امن ترین و چشمگیر ترین شهرهای کشور است. ورزش، هنر، فضاهای سبز، موزه ها، خرید و خیلی بیشتر در انتظار شما در Circle City.

مقرون به صرفه و کمک هزینه تحصیلی سخاوتمندانه: هزینه های برآورد شده برای برنامه ما را می توان در وب سایت ما یافت. هزینه کم هزینه تحصیل در مدرسه دولتی همراه با کم هزینه زندگی در ایندیاناپولیس و بورس تحصیلی سخاوتمند اغلب IU McKinney را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند.

اتمسفر حمایتی: اعضای هیات علمی و کارکنان ما، به جز 10،000 نفر فارغ التحصیلان ما (ملاقات برخی از آنها) که در سرتاسر صنایع مختلف و حرفه ای کار می کنند، می خواهند که شما موفق شوید و ما بهترین کار را انجام خواهیم داد تا ببینیم که انجام می دهید!

مکان ها

 • Indianapolis

  Lawrence W. Inlow Hall 530 W. New York Street Indianapolis, IN 46202-3225, , Indianapolis

سوالات