Keystone logo
Karoli Gaspar University LLM در حقوق تجارت اروپایی و بین المللی
Karoli Gaspar University

LLM در حقوق تجارت اروپایی و بین المللی

Budapest, مجارستان

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

30 Apr 2024

Sep 2024

EUR ۳٬۰۰۰ / per semester

در محوطه دانشگاه

مقدمه

یک برنامه یک ساله معتبر در سطح کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی با ارائه دوره های روزانه تمام وقت برای وکلا در قلب اروپای مرکزی توسط دانشکده حقوق دانشگاه کارولی گاسپار کلیسای اصلاح شده در مجارستان، بوداپست.

مدت زمان: سپتامبر - ژوئن
محل تدریس: بوداپست، مجارستان (EU)
زبان آموزش: انگلیسی

ساختار برنامه

این یک برنامه تمام وقت از 60 واحد ECTS است.

این برنامه 24 دوره مختلف با تمرکز بر جنبه های مختلف حقوق تجارت اروپایی و بین المللی ارائه می دهد. حدود نیمی از تمام دوره ها با انواع تخصص های مختلف اختیاری هستند. مدرسان متخصصان مشهور رشته خود هستند، هم به عنوان دانشگاهیان و هم شاغلین از شرکت های حقوقی، قوه قضاییه، و سازمان های حقوقی بین المللی یا داخلی سطح بالا. اساتید مهمان از تعدادی از کشورهای دیگر نیز در برنامه گنجانده شده اند. این برنامه با دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد و اتمام امتحان نهایی به پایان می رسد.

علاوه بر سخنرانی‌ها و سمینارهای کلاسی، امکان دریافت بینش‌های ارزشمند در مورد رویه‌های حقوقی مربوطه، شکل دیگری از مزایای یادگیری را برای شرکت‌کنندگان نشان می‌دهد. به منظور کسب تجربه حرفه ای و ایجاد شبکه ای از تماس ها، شرکت کنندگان در برنامه LLM این فرصت را خواهند داشت تا در دوره های کارآموزی بدون حقوق شرکت کنند و در فعالیت شرکت های حقوقی با رویه گسترده اروپایی و بین المللی در امور حقوقی شرکت کنند.

علاوه بر این، دانشجویان این فرصت را دارند تا در مسابقه داوری بین المللی داوری تجاری سالانه Willem C. Vis در وین شرکت کنند.

اطلاعات تماس

آدرس پستی: دانشگاه کلیسای اصلاح‌شده کارولی گاسپار در مجارستان، دانشکده حقوق، 1042 بوداپست، Viola utca 2-4.، مجارستان

ایمیل: href="[email protected]

شماره تلفن: +-36-1-370-86-01

پذیرش ها

برنامه درسی

بورسیه و بودجه

شهریه برنامه

درباره مدرسه

سوالات