Keystone logo
KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University

مقدمه

پیام دین

در سحر قرن بیست و یکم ، دانشکده حقوق دانشگاه شانگهای جیو تانگ بی درنگ برای پذیرش چالش های بی سابقه از تغییر بزرگ ساختار جهانی و همچنین فرصت های مهم همگام سازی با اصلاحات سیستم در چین ، بی درنگ تحریک می شود.

ما کار سختی را که برای ایجاد پایه و اساس و دشوار بودن در سبقت گرفتن از پیشکسوتان انجام می شود ، به وضوح می دانیم. با این حال ، دانشکده ما و همه دانشجویان ، با 6 سال پشت سر گذاشتن سختی های فراوان در کارهای پیشگام و کسب موفقیت های اولیه رضایت بخش ، اثبات کردند که می توانیم هدف مورد انتظار "برجسته داخلی و شناخته شده بین المللی" را در یک دوره کوتاه تر تحقق بخشیم. اگر ما به عمد از "مزایای استفاده از Latecomer" برای به دست آوردن "توسعه جهش به جلو" استفاده کنیم. این رویایی است که 110 سال به طول انجامید و همچنین تعهد به هزاره جدید است.

121836_shanghai-jiao-tong-university-3947435_640.jpg

با نگاهی به تاریخ ، می بینیم که بنیانگذاران سلف ما - دانشکده دولتی نانیانگ ، از همان ابتدا ، اصل آموزش را به عنوان پرورش استعدادهای مدیریتی جدید "تخصص در سیاست" برای ارتقاء مدرن سازی دولت تعیین کرده بودند. برای کلاس ویژه مطالعات غربی که در سال 1901 تأسیس شد ، پروفسور دکتر کای یوانپی به عنوان مربی اصلی ، تدریس مشروطه ، حقوق بین الملل و سایر دوره ها مشغول به کار بود. این را می توان آغاز آموزش حقوقی مدرن چین نامید. از پردیس Xuhui ما ، چهار فارغ التحصیل برجسته پا به عرصه ملی و حتی بین المللی گذاشتند: Shao Lizi ، مذاکره کننده صلح برای پایان دادن به جنگ داخلی در چین. وانگ چونگویی ، نخبگان حاکمیتی که دارای پیشرفتهای عالی در قانون است هوانگ یانپی ، مربی حرفه ای ، که به تحقق گفت و گو برای ایجاد کشور با صلح و ثبات درازمدت از طریق دموکراسی کمک کرده است. و زو مو ، اولین قاضی چینی در دیوان بین المللی دادگستری سازمان ملل در لاهه. آنها نماینده سنت شکوه دانشگاه شانگهای ژیائو تونگ برای "ذخیره ستون های ایالت" بودند و مدل های خاصی را برای بهبود آموزش و تحقیقات حقوقی آینده ارائه دادند.

برای خوشه بندی ، داستان های گذشته ممکن است اتفاقات جالب توجه را ایجاد کند. در اینجا یکی وجود دارد ، هنگامی که مدرسه دولتی نانیانگ در سال 1896 تأسیس شد ، دکتر جان سی فرگوسن ، که فارغ التحصیل دانشگاه بوستون در ایالات متحده است ، به عنوان استاد راهنما ، مسئول طراحی محل مدرسه و سیستم برنامه درسی ، این تعامل را پذیرفت. در سال 2007 ، هنگامی که دانشکده حقوق دانشگاه شانگهای Jiao تونگ مقدماتی شکل گرفت و نیاز به انگیزه توسعه داشت ، آقای لئو کوگوان ، یک کارآفرین چینی آمریکایی ، سخاوتمندانه بودجه ای را برای بازسازی ساختمان قانون و بهبود شرایط کلی برای تدریس و تحقیق اهدا کرد. این همزمانی باعث ایجاد انجمنهای غنی و احساس مأموریت می شود: روند ما از این به بعد مظهر تاریخ شکوه دانشگاه ما خواهد بود ، شایسته اصول اصلاحات برای ارتباطات تمدنهای غربی و شرقی و شامل تعامل ابرقدرتها در هر دو طرف اقیانوس آرام و اکتشاف حالت های جدید حکومت در محدوده طرح های نهادی.

تأیید شده توسط وزارت آموزش و پرورش ، دانشکده حقوق دانشگاه شانگهای جیانگ تانگ با نام دانشکده حقوق KoGuan نامگذاری شد. ما می توانیم با ایجاد تغییر در سال 2008 ، یعنی "سال اول داوطلبان" ، برای آغاز جامعه مدنی جدید و ایجاد بستر لازم برای پرورش ستون های کشور متناسب با شرایط جدید ، پیش بینی کنیم. قرن بیست و یکم با توجه به برنامه ریزی آینده نگر دانشگاه ، آموزش و تحقیقات حقوقی در آینده موضوع اولویتی خواهد بود ، بخش مهمی که برای ساخت دانشگاه در سطح جهانی مورد نیاز است و برجسته در مدارس یا بخش های هنرهای لیبرال و علوم اجتماعی برای "انتخابی تعالی". برای تحقق جاه طلبی های نجیب فوق ، ما باید از تمام خرد و عقل خود استفاده کرده و تلاش های هماهنگ خود را برای ساخت دانشکده حقوق کوگوان به پایگاه پرورش استعدادهای برجسته ، کاخ برای مطالعه اصول مؤسسات و نظریه های حاکمیت قانون و ... انجام دهیم. تالار گفتگو با همکاران جامعه بین المللی دانشگاهی. این وعده ما به قرن جدید است.

برای تحقق وعده های خود ، ما باید فضای کافی برای دانشکده خود داشته باشیم تا توانایی های خود را نشان داده و به پیشرفت شخصی دست یابیم و در را برای استعدادهای داخلی و خارجی باز نگه داریم. ما باید تیمی از نخبگان حقوقی طبقه بالا را با اهداف مشترک و دستاوردهای بالا جمع کنیم که خود را به تحقیقات حقوقی ، تدریس و عدالت اختصاص دهند. در اینجا ما یک جامعه جدید تفسیر را ایجاد خواهیم کرد تا پایه و اساس لازم دانش را برای تحکیم دموکراسی و نظم قانونی چین فراهم کنیم.

هنگام انتخاب دانشکده حقوق KoGuan ، چه دانشمند و چه دانشجو ، برتری را انتخاب کرده اید! ما از اینجا انتظار شما را داریم

KONG Xiangjun (رئیس ، استاد ریاست KoGuan حقوق)

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University","author_url":"","source":""}" alt="137807_Student6.jpg" />

137807_Student6.jpg

مرور تاریخی

در اواخر قرن نوزدهم ، آقای شنگ Xuanhuai و جمعی از مردان بینش دانشکده دولتی نانیانگ را در شانگهای - سلف دانشگاه شانگهای Jiao Tong - تأسیس کردند با این اعتقاد که "اولویت اصلی تقویت ملت است. پرورش استعداد ، و برای پرورش استعداد ، ابتدا باید مدارس خوب را اداره کنیم. " در 14 دسامبر 1920 ، این مدرسه به دانشگاه جیائو تانگ تغییر نام یافت.

آموزش حقوق در دانشگاه می تواند به برنامه درسی ویژه سیاسی ارائه شده در دوره مدرسه دولتی نانیانگ ردیابی شود. به ریاست آقای کای یوانپی ، این برنامه درسی در سال 1901 آغاز شد و دوره های مربوط به قانون اساسی ، حقوق عمومی بین المللی و معاهدات بین المللی را شامل می شد. فارغ التحصیلان برجسته مانند خو مو ، لی شوتونگ (استاد هونگ یی) و وانگ چونگویی از این کلاس بودند. زو مو نخستین قاضی چینی در دیوان بین المللی دادگستری سازمان ملل متحد بود ، لی شوتونگ اولین دانشمند ترجمه و معرفی آثار فقهی از غرب بود و وانگ چونگویی اولین وزیر امور خارجه دولت جمهوری چین بود که امضای این مقام را صادر کرد منشور سازمان ملل به عنوان نماینده دولت چین و در دادگاه بین المللی دادگستری سازمان ملل دو بار به عنوان قاضی منصوب شد.

تاریخ دانشکده حقوق دانشگاه شانگهای جیو تانگ را می توان به بخش تدریس و تحقیقات حقوق که در سال 1986 تاسیس شده است ، ردیابی کرد. پس از شش سال کاوش ، برنامه کارشناسی ارشد رشته حقوق به طور رسمی در سال 1992 تاسیس شد. اولین گروه از دانشجویان در قانون در سال 1993 پذیرفته شد و بدین ترتیب تاریخ مدرن آموزش حرفه ای حقوق در دانشگاه شروع شد. در سال 1996 ، بخش حقوقی تأسیس شد که در سال 1998 حق اعطای مدرک کارشناسی ارشد حقوق را به دست آورد. در 8 ژوئن 2002 ، دانشکده حقوق تاسیس شد و 25 میلیون یوان 25 میلیون یوان برای انجام مرحله اول ساخت اختصاص داده شد. بنابراین دانشکده حقوق وارد دوره توسعه سریع شد.

در تاریخ 31 ژوئیه 2007 ، بنیاد لئو کوگوان ایالات متحده 30 میلیون دلار به دانشکده حقوق اهدا کرد تا یک ساختمان حقوقی را در پردیس Xuhui این دانشگاه بسازد ، اساتید مشهور حقوق را درگیر کند ، یک مارک آکادمیک بسازد و استعدادهایی را پرورش دهد. حاکم بر کشور و آموزش نسل بعدی رشته های حقوقی. در تاریخ 20 سپتامبر 2008 ، دانشکده حقوق دانشگاه شانگهای Jiao Tong با هدف بزرگداشت عمل بزرگوار بنیاد Leo KoGuan ، "دانشکده حقوق دانشگاه لئو KoGuan دانشگاه شانگهای Jiao Tong" را تغییر نام داد. از سال 2012 ، مدرسه ما به مدت 100 سال در رده بندی دانشگاه های جهانی QS به عنوان 100 مدرسه برتر حقوق قرار گرفته است. در حال حاضر ، برنامه های بین المللی در دانشکده حقوق KoGuan شامل برنامه SJD ، LL.M. برنامه ها ، و برنامه های تابستانی در قانون چین ، محققان ویزیتور / دانشجویان و برنامه های تبادل دانشجو.

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University","author_url":"","source":""}" alt="137808_Student7.jpg" />

137808_Student7.jpg

برای اطلاعات بیشتر: href = "http://en.law.sjtu.edu.cn/

مکان ها

  • Shanghai

    KoGuan Law School Shanghai Jiao Tong University 800 Dong Chuan Road Minhang District, Shanghai, 200240, Shanghai

    سوالات