Keystone logo
Faculty of Law - University of Göttingen

Faculty of Law - University of Göttingen

Faculty of Law - University of Göttingen

مقدمه

دانشکده حقوق از گئورگ آگوست-دانشگاه گوتینگن قدیمی ترین، بزرگترین و مشهور ترین دانشکده حقوق در ایالت نیدرزاکسن است. از آنجا که در 1737 تاسیس شد، آن را به وحدت و آزادی تحقیق و تدریس متعهد شده است. موقعیت بالا در شمال آلمان است که توسط آموزش مثبت (2008) و ارزیابی های تحقیقاتی (2002) در گذشته را تایید کرد. هدف این دانشکده است تاسیس خود را به عنوان یک مرکز پژوهش های حقوقی عالی و آموزش در آلمان است.

دانشکده مدت طولانی است که توسط پژوهش نمونه و گسترده و تدریس در موضوعات اصلی از قانون مدنی، حقوق عمومی و حقوق جزا و در منطقه از موضوع اساسی (تاریخ حقوق، فلسفه قانون و نظریه به عنوان مقایسه شناخته شده است، و همچنین قوانین). بر این اساس، آن طرح های پژوهشی نوآورانه در مورد موضوعات متقابل موضوع و مناطق ویژه ایجاد کرده است. با تحقیقات بین موضوع و میان رشته ای متمرکز از

 • Europeanisation و بین المللی کردن
 • فرد در Sciene پزشکی و خانواده
 • اقتصادی و اجتماعی سیستم

اهداف دانشکده افزایش مشخصات زنی و بیشتر شبکه با علوم اقتصادی و اجتماعی. در حوزه تغییر نسل، دانشکده تمدید کارکنان آن، ایجاد شرایط لازم برای توسعه پژوهش جدید بر تحقیقاتی موفق آن در مناطق هسته است. این مشخصات است که توسط بسیاری اقدامات ساختاری و سازمانی پشتیبانی، از جمله به طور خاص ساختار دانشکده جدید است.

تحقیقات عالی و آموزش نیاز به شرایط کاری مربوطه و به ویژه تامین ادبیات کافی است. این دانشکده دارای - در تعامل با نیدرزاکسن دولت و دانشگاه کتابخانه - سهام بزرگ از ادبیات در تمام زمینه های قانون است. همه پایگاه های داده مهم در محیط های کارگری و همچنین از طریق شبکه های بی سیم گوتینگن برای محققان و دانشجویان در دسترس هستند.

حقوق

دانشکده ارائه می دهد دانش آموزان خود را - بر اساس تحقیقات خود تولید - هر دو آموزش جامع علمی در منطقه اجباری از مطالعات حقوقی و تشدید منحصر به فرد در این پهنای باند بزرگ در مناطق تمرکز برنامه های زیر است:

 • مبانی تاریخی و فلسفی حقوق
 • حقوق اقتصادی خصوصی و عمومی
 • قانون مدنی و قانون مدنی
 • حقوق خصوصی و رسانه عمومی
 • قانون عمومی بین المللی و اروپایی
 • قانون مجازات، قانون از دادرسی جزایی و جرم شناسی
 • کار و قانون اجتماعی
 • حقوق پزشکی
 • قانون عمومی - حکومت، مقررات و مدیریت

علاوه بر این، دانش آموزان آلمانی ممکن است به عنوان ها Magister Legum Europae / Magistra Legum Europae در ارتباط با اقامت در خارج از کشور از طریق برنامه اراسموس اتحادیه اروپا و حضور موفق در مطالعات تکمیلی "ادغام حقوقی در اروپا" دست یابد. دانش آموزان فارغ التحصیل خارجی ممکن است به عنوان کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) در محدوده agraduate تحصیل دست یابد. دانشکده گوتینگن قانون ارائه می دهد یک محیط بزرگ برای دانشمندان جوان حقوق. این تلاش برای ادامه به افزایش جذابیت آن برای دانشجویان دکترا. دانشکده یکی از دانشکده های موسس مدرسه فارغ التحصیل گوتینگن برای علوم اجتماعی (؛ GGG Göttinger Graduiertenschule Gesellschaftswissenschaften) است.

چرا در گوتینگن مطالعه؟

دانشگاه گوتینگن به طور مداوم در میان بهترین موسسات آموزش عالی آلمان در رتبه بندی های مختلف ملی و بین المللی دانشگاه قرار گرفت. از آنجا که پایه و اساس آن در سال 1737، آن ​​را مطالعه و پژوهش، فرصتهای عالی برای دانشجویان و دانش پژوهان از سراسر جهان از جمله بیش از 40 برنده جایزه نوبل را فراهم کرده است. علاوه بر آموزش و راهنمایی از اساتید برجسته و کارشناسان دیگر، دانش آموزان گوتینگن از دسترسی به امکانات مطالعه کلاس اول بهره مند شوند، برای مثال گوتینگن دولت و کتابخانه دانشگاه است، که یکی از بزرگترین کتابخانه های در آلمان، حاوی حدود 8 میلیون اقلام و ارائه دسترسی به پایگاه داده های علمی قانونی و متعدد دیگر.

دانشکده دانشگاه گوتینگن از قانون شهرت بسیار عالی برای آموزش، پژوهش و توسعه حرفه ای برخوردار است. در طول قرن ها از وجود آن، آن را برای پیشبرد علم حقوق و ارائه آموزش های حقوقی برجسته توسط فقیهان برجسته مانند یوهان استفان ور رفتن معمولا یا رودولف فن ایرینگ مشهور بوده است. در نتیجه، گوتینگن همواره محل بسیار جذاب برای کسانی که مایل به مطالعه قانون، از جمله برخی از چهره های معروف تاریخی مانند اتو فون بیسمارک یا ویلهلم فون هومبولت بوده است.

تعدادی از ویژگی های جذاب تحصیل در رشته حقوق در گوتینگن به خصوص با ارزش است. به عنوان مثال، آموزش و پرورش قانونی در اینجا یک لینک قوی برای تمرین، ارائه کلاس نه تنها توسط استادان، بلکه با تمرین وکلای مدافع و پزشکان دیگر. علاوه بر این، بسیاری از اساتید نیز فعال خارج از دانشگاه، به عنوان مثال به عنوان مشاور حقوقی، اعضای کمیسیون قانون گذاری و یا قضات دادگاه عالی.

یکی دیگر از جنبه جذاب از دانشکده حقوق گوتینگن internationality آن است. و همچنین میزبانی دانش آموزان از سراسر جهان و فراهم آوردن فرصت تبادل متعدد، دانشکده نیز با مراجعه به اساتید از کشور های دیگر ارائه می دهد کلاس است و در همکاری مستمر بین المللی از طریق بدن اختصاص داده مختلف مانند موسسه علوم حقوقی آلمانی-چینی و یا آکادمی اروپا قانون درگیر و فناوری اطلاعات و ارتباطات.

مزایای بیشتر برای دانشجویان حقوق در گوتینگن از طیف گسترده ای از موسسات تخصصی و دیگر مراکز تخصصی، که اطمینان حاصل شود که افراد حقوقی متعدد را می توان از دیدگاه های چندگانه و در تمام جنبه مورد مطالعه قرار گرفته شده است. به عنوان مثال، موسسه حقوق کسب و کار اجازه می دهد تا دانش آموزان از IP و آن بهره مند شوند قانون از تخصص ترکیبی از استاد Körber، یک متخصص شناخته شده در مخابرات قانون، قانون رقابت و قانون از موتورهای جستجو؛ استاد اسپیندلر، نویسنده تفسیر محبوب و جزوه و مقالات در تجارت الکترونیک، رسانه های الکترونیکی، منبع باز و موضوعات دیگر. استاد Wiebe را، مشهور برای کار خود را در قانون فناوری اطلاعات و ارتباطات، رقابت ناعادلانه، کپی رایت و حفاظت از داده ها؛ و همچنین دیگر متخصصان در این و مرتبط مناطق. استادان Körber، اسپیندلر و Wiebe را نیز در فعالیت های توسعه سیاست حقوقی متعدد در آلمان، اروپا و فراتر از درگیر شده است. این اساتید به طور فعال در ایجاد برنامه LIPIT درگیر شدند و در حال حاضر آنها هیئت علمی آن را تشکیل می دهند.

علاوه بر سخنرانی ها و سمینارهای توسط کارشناسان شناخته شده در زمینه های خود، دانش آموزان می توانند از مزایای کنفرانس های مختلف، کارگاه های آموزشی، و مطالعه سفرهای سازمان یافته و یا همکاری سازمان توسط دانشکده و یا اساتید فردی است. به عنوان مثال، دانش آموزان می توانند در سالانه انجمن بین المللی تحقیقات در قانون و فناوری اطلاعات و ارتباطات / IP، گوتینگن IT قانون انجمن و مدرسه تابستانی از IP اروپا و قانون فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت کنند.

حقوق

خرج زندگی

هزینه های زندگی هر دانش آموز ممکن است بسته به شیوه زندگی خود را، اندازه محل اقامت و محل، ترجیحات خوردن، و غیره متفاوت بنابراین، هزینه های زندگی فردی خود را ممکن است بالاتر یا پایین تر از متوسط ​​هزینه ذکر شده در زیر.

به عنوان نقطه شروع، شایان ذکر است که دولت این طرح حمایت مالی با هدف فعال کردن دانش آموزان آلمانی به پرداخت هزینه بدون در نظر گرفتن آموزش عالی از وسایل خود را (BAföG) فراهم می کند دانش آموزان آلمانی با 735 یورو در هر ماه. این مقدار را می توان به پوشش هزینه های زندگی دانش آموز کافی در یک سطح با صرفه تلقی می شوند، هر چند قطعا. به طور کلی، شما می توانید انتظار به پرداخت 200 تا 500 یورو برای اقامت، 200 تا 300 یورو برای مواد غذایی، و 30 تا 150 یورو برای بیمه درمانی اجباری.

هزینه های بالاتر یا پایین تر محل اقامت می توانید تفاوت بزرگ در هزینه کل زندگی کند. بنابراین، توصیه می شود برای شروع به دنبال یک اتاق و یا آپارتمان در اسرع وقت. اگر شما زود اقدام کنید، شما می توانید یک اتاق در یکی از خوابگاههای دانشجویی، که معمولا ارزان ترین گزینه است. یک اتاق خوابگاه می توانید در حدود 200 یورو در هر ماه و یا حتی کمتر هزینه. در مقابل، در بازار خصوصی شما به احتمال زیاد به پرداخت حدود 300 یورو برای یک اتاق در یک آپارتمان مشترک یا حدود 500 یورو برای یک آپارتمان خصوصی. این باعث می شود اتاق خوابگاه بسیار محبوب است، بنابراین لیست انتظار هستند معمولا و نه طولانی است. در نتیجه، بهتر است به یک اتاق خوابگاه اعمال حداقل نیمی از یک سال قبل از شروع مطالعات خود را در گوتینگن.

مکان ها

 • Göttingen

  Faculty of Law of the Georg-August-Universität Göttingen Platz der Göttinger Sieben 6 , 37073, Göttingen

  سوالات