Keystone logo
Leiden University مطالعات پیشرفته LLM در حقوق اروپا و بین المللی
Leiden University

مطالعات پیشرفته LLM در حقوق اروپا و بین المللی

Leiden, هلند

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR ۱۹٬۳۰۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* تمام وقت برای همه دانش آموزان: 19،300. پاره وقت برای همه دانشجویان: 9،650.

مقدمه

اتحادیه اروپا یکی از مؤثرترین سازمانهای بین المللی در جهان است. اما در حوزه قانون تجارت چه تاثیری بر حاکمیت ، شرکت و نوآوری در یک اقتصاد جهانی دارد؟ و چگونه قانون اتحادیه اروپا با سایر سازمانهای بین المللی تعامل دارد؟

برنامه این استاد چیست؟

از آنجا که اتحادیه اروپا تعداد فزاینده ای از مقررات اقتصادی را تصویب می کند ، این دستورات به طور فزاینده ای با مقررات تجارت جهانی و مقررات کشورهای عضو آن در تعامل هستند. مشاغلی که در سطح بین المللی فعالیت می کنند با لایه های مختلف صلاحیت قضایی روبرو هستند که گاهی سلسله مراتب نامشخصی دارند. در برنامه حقوق تجارت اروپایی و بین المللی ، خواهید آموخت که چگونه سلسله مراتب پیچیده حقوق تجارت اروپایی و بین المللی را رمزگشایی کنید. با رویکرد روش موردی و رویکرد ترکیبی تحقیق/انتقال دانش آشنا خواهید شد. همچنین درک کاملی از نحوه تعامل حقوق اتحادیه اروپا با حقوق اقتصادی جهانی به دست خواهید آورد.

شما یاد خواهید گرفت که:

  • اعمال دانش خود را از قانون، تجربه خود و مهارت های خود را در یک محیط حرفه ای
  • فرموله کردن سوالات تحقیق و استراتژی های مناسب برای پاسخ دادن به این سوالات و آزمون فرضیه ها
  • روشها و ابزارهای تحقیق علمی علمی کافی را به کار ببرید و نتایج و یافته های خود را در هر دو علمی و همچنین در زمینه حرفه ای ارائه دهید و آنها را بفرستید

علل انتخاب دانشگاه اروپایی و بین المللی در Leiden University ؟

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد مدرک اروپایی و حقوق بین الملل، از شما بهره مند خواهید شد:

1. شهرت عالی: این برنامه دارای بیش از دو دهه تاریخ است و از موسسه اروپایی دانشکده حقوق لیدن ارائه شده است. تدریس در برنامه تحقیقاتی برجسته حقوق دانشکدۀ حقوق "پیشرفت قانون اتحادیه اروپا: تطبیق تغییرات و ارزش های حمایت" استوار است.

2. مربیان کارآموز: دوره های توسط کارکنان متخصص با شهرت بین المللی و همچنین توسط سخنرانان مهمان که مقامات ارشد را با شرکت های حقوقی، دادگاه های بین المللی و یا سازمان های تجاری برگزار می کنند آموزش داده می شود.

3. مهارت های دادگاه اجباری: شما امکان حضور در دادگاه قانون دادگستری اروپا (ELMC)، معروف ترین رقابت در زمینه حقوق اتحادیه اروپا را دارید. اگر شما به دور شفاهی رقابت ELMC پیش بروید، در زمینه شبیه سازی یک پرونده اتحادیه اروپا، در تحقیق، تجزیه و تحلیل، نوشتن حقوقی و دعاوی آموزش خواهید گرفت. اگر علاقه مند هستید، ممکن است فرصتی برای ارائه در دادگاه محاکم ELSA، که مربوط به زمینه قوانین تجارت جهانی است، داشته باشید.

آیا اروپا و قانون تجارت بین المللی برنامه مناسب برای شما است؟

آیا شما علاقه مند به یادگیری نحوه ی حرکت در منازعات بین قوانین تجارت بین المللی و قوانین اروپایی هستید؟ این برنامه شما را با تمام ابزاری برای تقویت احساسات تجاری و تجاری مورد علاقه خود قرار خواهد داد.

شما باید مدرک تحصیلی یا پیشینه قانونی کافی برای پذیرش داشته باشید.

شما می توانید این برنامه را در یک سال به عنوان یک دانش آموز تمام وقت و یا در دو سال به عنوان یک دانش آموز نیمه وقت کامل کنید.

پذیرش و درخواست

آیا می خواهید برای درخواست این برنامه کارشناسی ارشد در Leiden University ؟ نحوه درخواست برنامه خود را با پیروی از راهنمای گام به گام در بخش درخواست و پذیرش ببینید:

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/european-and-international-business-law/admission-and-application

پذیرش ها

برنامه درسی

دانش آموزان ایده آل

شهریه برنامه

درباره مدرسه

سوالات