Keystone logo
Leiden University مطالعات پیشرفته LLM در حقوق اروپایی و بین المللی حقوق بشر
Leiden University

مطالعات پیشرفته LLM در حقوق اروپایی و بین المللی حقوق بشر

Leiden, هلند

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR ۱۹٬۳۰۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* تمام وقت برای همه دانش آموزان: 19300. پاره وقت برای همه دانشجویان: 9650 یورو

مقدمه

هنگامی که حقوق بشر توسط دولت یا جامعه خاصی نقض می شود، آیا استفاده از مکانیسم های ملی، منطقه ای یا بین المللی حمایت از حقوق بشر برای رسیدگی به این موضوع موثرتر است؟ و چگونه تنظیمات مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بر عملکرد این مکانیسم ها تأثیر می گذارد؟ این سوالات یک موضوع اصلی در حقوق برنامه کارشناسی ارشد پیشرفته ما در حقوق بشر اروپایی و بین المللی است.

برنامه این استاد چیست؟

حقوق بشر در همه جوامع در خطر است. اگرچه اسناد مختلف ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی حقوق بشر برای حمایت از حقوق بشر همه مردم توسعه یافته است، برخی از آنها در موقعیت‌های خاص مؤثرتر از سایرین هستند. در برنامه کارشناسی ارشد پیشرفته حقوق بشر اروپایی و بین المللی، کارکرد مکانیسم های حفاظتی مختلفی را که در حال حاضر وجود دارد، مقایسه خواهید کرد. برای این منظور شما نه تنها «قانون کتاب» را مطالعه خواهید کرد، بلکه «قانون در عمل» را نیز مطالعه خواهید کرد. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه ارتقای حقوق بشر ممکن است نیازمند استراتژی های مختلف در محیط های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی باشد. شما همچنین این را در طول سفر مطالعاتی به استراسبورگ و/یا ژنو تجربه خواهید کرد.

دلایل انتخاب حقوق بشر اروپایی و بین المللی در دانشگاه لیدن؟

به عنوان یک دانشجوی برنامه مطالعات پیشرفته تحصیلی حقوق بین الملل اروپایی و بین المللی، شما از موارد زیر بهره مند خواهید شد:

  • مربیان خبره: علاوه بر یادگیری از تخصص کارکنان دانشگاهی ما، در سخنرانی ها، مسترکلاس ها و کارگاه های آموزشی که توسط کارشناسان مشهور حقوق بشر که برای سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، سازمان های غیردولتی یا سایر سازمان ها کار می کنند، شرکت خواهید کرد.
  • کار تغییر دهنده زندگی: شما یاد خواهید گرفت که چگونه صدای خود را توسعه دهید تا به جای افرادی در جهان صحبت کنید که ممکن است در غیر این صورت ساکت شده باشند. شما یک مدافع مؤثر برای ترویج حقوق اساسی و آزادی های اساسی خواهید بود که ذاتی همه انسان هاست.
  • شهرت عالی: دانشکده حقوق لیدن در شهرت خوبی در زمینه تحقیق و آموزش حقوق بشر دارد.

دلایل بیشتر برای مطالعه حقوق بشر اروپایی و بین المللی در دانشگاه لیدن.

آیا قانون اروپا و بین المللی حقوق بشر برنامه مناسب برای شماست؟

آیا می خواهید فعالانه برای محافظت از حقوق بشر مردم در سراسر جهان کار کنید؟ آیا شما علاقه مند به اعمال دانش خود از قوانین حقوق بشر در محیط های سیاسی، اجتماعی و حقوقی دنیای واقعی هستید؟ سپس این برنامه برای شماست. همچنین باید پیشینه کافی در زمینه حقوق داشته باشید.

پذیرش ها

برنامه درسی

دانش آموزان ایده آل

درباره مدرسه

سوالات