Keystone logo
Leiden University مطالعات پیشرفته LLM در قانون هوا و فضا
Leiden University

مطالعات پیشرفته LLM در قانون هوا و فضا

Leiden, هلند

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Sep 2024

EUR ۲۰٬۹۰۰ / per year *

مخلوط شده, در محوطه دانشگاه

* غیر EEA ، غیر سوئیس و غیر سورینام: 17500

مقدمه

کدام قوانین استفاده تجاری از فضای بیرونی را کنترل می کند؟ آیا ایالت ها مسئول کاهش بقایای فضا هستند؟ چه کسی مسئول حوادثی است که در هواپیما رخ می دهد؟ بیاموزید که چگونه از دیدگاه بین المللی و اروپایی با سؤالاتی از این دست برخورد کنید .

برنامه این استاد چیست؟

LL.M. برنامه قانون هوا و فضا ترکیبی از قانون عمومی هوا ، قانون هوای خصوصی و قانون فضا است. ابعادی کاملاً مشخص اروپایی و بین المللی دارد و آن را در دنیا بی نظیر می کند. در این دوره کارشناسی ارشد یک ساله کارشناسی ارشد ، شما با یادگیری از برخی از برجسته ترین متخصصان دانشگاهی و عمل حقوقی ، یک پایه قانونی مستحکم در این زمینه هیجان انگیز کسب خواهید کرد.

موسسه بین المللی حقوق هوا و فضا (IIASL)، که این تخصص فوق تخصصی استاد را در بر می گیرد، یکی از موسسات تحقیق و آموزش علمی بین المللی در این زمینه است. این موسسه ارتباطات نزدیکی با سازمانهای بین المللی و بین المللی در سراسر جهان دارد و از راهنمایی هیئت مشورتی معتبر بین المللی برخوردار است.

این برنامه همچنین یک نسخه یادگیری ترکیبی را ارائه می دهد. یادگیری ترکیبی ترکیبی از یادگیری از راه دور و یادگیری حضوری است. شرکت کنندگان عمدتا از خانه ها یا دفاتر خود کار می کنند و از طریق یک بسته نرم افزاری (Blackboard) از طریق اینترنت یا از طریق ایمیل با کادر آموزشی ارتباط برقرار می کنند.

شما یاد خواهید گرفت چگونه با انواع مختلفی از مسائل مربوط به جامعه برخورد کنید، مانند:

 • ایمنی مسافرتی
 • تحقیق در مورد حوادث
 • حفاظت از محیط زیست
 • استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین
 • رقابت منصفانه
 • پایداری فعالیت های فضایی
 • militarization فضای بیرونی

علل انتخاب قانون هوا و فضا در Leiden University ؟

به عنوان یک دانشجوی مطالعات پیشرفته در قانون هوا و فضا، از شما بهره مند خواهید شد:

 1. محیط بین المللی: علاوه بر تمرکز بین المللی برنامه درسی، ترکیب منحصر به فرد دانش آموزان و مدرسانی که همه قاره ها را نمایندگی می کنند، برنامه ما را تجربه ای جهانی می کند.
 2. استادان کارشناس: شما توسط دانشکده تخصصی از موسسه بین المللی حقوق هوا و فضا، با استادان بین المللی و متخصصین حقوقی متخصص در زمینه های خاصی از قوانین هوا و فضا، آموزش خواهید گرفت.
 3. شهرت عالی: دانشکده حقوق لیدن، با ترکیب سطح بالایی از تدریس آکادمیک با تحقیقات تحسین برانگیز و نوآورانه، شهرت خود را برای تعالی به ارمغان آورده است. سنت کیفیت آن، استادان معتبر و متخصصان سراسر جهان را جذب می کند که در فضای چالش انگیز و حمایتی به شما آموزش می دهد.

آیا قانون هوا و فضا برنامه مناسب برای شما است؟

این برنامه به طور خاص طراحی شده است:

 • قانون تدریس می کند که مایل به دنبال یک کارشناسی ارشد پیشرفته به چالش کشیدن در سطح تحصیلات تکمیلی، احتمالا به دنبال یک جایزه دکترا؛
 • متخصصان حقوقی در شرکت های حقوقی بین المللی، شرکت های خصوصی (به عنوان مثال شرکت های هواپیمایی، تولید کننده قطعات هواپیما)، مقامات هواپیمایی مدنی، مقامات ارتباطات از راه دور، سازمان های بین المللی و منطقه ای و نمایندگان دولت هایی که مایل به تخصص در زمینه حقوق هوا و فضا هستند.

پذیرش ها

برنامه درسی

دانش آموزان ایده آل

شهریه برنامه

درباره مدرسه

سوالات