Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Loyola University New Orleans College of Law

Loyola University New Orleans College of Law

Loyola University New Orleans College of Law

مقدمه

دانشکده حقوق به دلیل تعهد خود به ایجاد وکلای آماده به خوبی شناخته شده است. ما یکی از قدیمی ترین برنامه های بالینی در کشور را داریم که اکنون در بین بیش از 200 دانشکده حقوق دارای رتبه ABA توسط US News and World Report رتبه 32 را دارد. از طریق کلینیک، دانشجویان ما این فرصت را دارند که بخش قابل توجهی از سال سوم خود را به نمایندگی از مشتریان واقعی تحت نظارت اساتید مجرب بگذرانند. در چندین سال گذشته، ما پیشنهادات تجربی خود را گسترش داده‌ایم تا شامل آزمایشگاه قانون و سیاست محیطی، پروژه کارآفرینی، و پروژه حمایت از حقوق بشر شود، که از طریق آن دانش‌آموزان مهارت‌های پیش‌نویس و حمایت خود را در حین خدمت به جامعه توسعه می‌دهند. برنامه درسی ما با یک برنامه گسترده خارجی تکمیل می شود، که به دانش آموزان اجازه می دهد یک ترم را با کارفرمایان محلی در زمینه های مورد علاقه خود سپری کنند. همه دانش آموزان ما همچنین در برنامه درسی مهارت های ما شرکت می کنند تا به آنها کمک کند شایستگی هایی را که برای شروع حرفه حقوقی خود نیاز دارند، تمرین کنند.

دانشکده حقوق ما همچنین دارای برنامه های درسی حقوق مدنی و عرفی است که به دانشجویان ما امکان می دهد برای تمرین در سطح محلی، ملی و جهانی آماده شوند. برنامه درسی ما برای ارائه دیدگاه مقایسه ای منحصر به فرد از ترم اول به دانش آموزان طراحی شده است. ما همچنین می‌دانیم که هر دانش‌آموزی سبک یادگیری منحصربه‌فردی دارد، بنابراین توجه و حمایت فردی را ارائه می‌دهیم، از بخش‌های کوچک دوره وکالت سال اول شروع می‌کنیم و با حمایت علمی گسترده و برنامه‌های آماده‌سازی وکالت ادامه می‌دهیم.

اعضای هیئت علمی لویولا در سطح ملی و بین المللی به دلیل بورسیه تحصیلی خود شناخته شده هستند، اما به همان اندازه (اگر نه بیشتر) به تدریس خود متعهد هستند. مطابق با سنت یسوعی، هیئت علمی ما به آموزش کل افراد اختصاص دارد، که به معنای شناخت تک تک دانشجویان ما فراتر از کلاس درس است. با قدم زدن روزانه در سالن‌ها، استادان ما را می‌بینم که با دانشجویان ملاقات می‌کنند تا در مورد مقالات یا امتحانات بحث کنند، در مرکز دانشجویی ما ناهار می‌خورند، و با اعضای تیم‌های دفاع از دادگاه‌های موتلفه و محاکمه با رتبه ملی ما تمرین می‌کنند.

در Loyola، ما به تنوع و دانشگاهی بودن بدنه دانشجویی خود افتخار می کنیم. ما با برنامه های تمام وقت، نیمه وقت و عصرانه خود، دانشکده حقوق را برای متخصصان شاغل، والدین و سایر افرادی که برنامه آنها نیاز به انعطاف دارد، در دسترس قرار می دهیم. سازمان‌های دانشجویی ما فرصت‌هایی را برای دانش‌آموزان ایجاد می‌کنند تا علایق حرفه‌ای خود را دنبال کنند، در جامعه نیواورلئان شبکه‌سازی کنند و به آن خدمت کنند، و با یکدیگر روابط برقرار کنند. شبکه فارغ التحصیلان ما قوی و متعهد به یکدیگر، دانشکده حقوق و هر نسل از فارغ التحصیلان لویولا هستند.

و البته، ما در یکی از شگفت انگیزترین شهرها نه تنها در ایالات متحده بلکه در جهان قرار داریم.

ماموریت ما

در سال 1914، Loyola University New Orleans College of Law درهای خود را باز کرد و از آن زمان تاکنون ذهن متخصصان حقوق آینده را باز کرده است. در سنت یسوعی سختگیری تحصیلی، پیگیری عدالت و خدمت به دیگران، دانشکده حقوق به عنوان مأموریت خود آموزش اعضای آتی وکلا را به عنوان مدافعان ماهر و مشاوران حقوقی حساس متعهد به هنجارهای اخلاقی در پیگیری دارد. از کرامت برای همه کالج حقوق هم برنامه های درسی حقوق مدنی و حقوق عادی، برنامه های تمام وقت روزانه و نیمه وقت عصر و همچنین سه برنامه مدرک مشترک را ارائه می دهد. تفکر انتقادی و تحلیلی، اخلاق و حرفه گرایی و تعهد به خدمت به جامعه قرن بیست و یکم پرورش و تشویق می شود. دانشکده حقوق جامعه ای متشکل از دانش پژوهان است که متعهد به تعالی دانشگاهی در تدریس و بورسیه تحصیلی و خدمت به دیگران هستند.

زندگی در نیواورلئان

نیواورلئان به تنهایی شهری پر جنب و جوش است و جامعه حقوقی آن نیز به همان اندازه فعال است. تعدادی از شرکت های منطقه ای و ملی دفاتری در نیواورلئان دارند، مانند بسیاری از شرکت های حقوقی بزرگ، متوسط و بوتیک مستقر در لوئیزیانا.

کالج حقوق حوزه های مختلفی را برای خدمت به جمعیت متنوعی از شرکت ها، کارآفرینان، علاقه مندی های محیطی، سرگرمی ها، سازمان های دولتی محلی و فدرال، نیازهای نظامی، منافع بین المللی، خانواده ها و جامعه به طور کلی ارائه می دهد.

یک مرکز عمده برای سیستم های قضایی فدرال و ایالتی، نیواورلئان، مکان مناسبی برای ایجاد ارتباط و راه اندازی حرفه حقوقی شما است. فرصت های زیادی برای یادگیری از وکلا در حین خدمت به جامعه محلی وجود دارد. با دادگاه های محلی درگیر شوید و تجربه دنیای واقعی به دست آورید. مدرک حقوق لویولا راهی به سوی دستاوردهای بی نظیر است. نیواورلئان، با سنت ها و چشم انداز هیجان انگیز خود، به عنوان پس زمینه ای عالی برای یادگیری و تلاش در جهت عدالت عمل می کند.

مقاصد محبوب

 • موزه جنگ جهانی دوم
 • موزه هنر نیواورلئان
 • موسسه طبیعت Audubon
 • پارک شهر نیواورلئان
 • محله فرانسوی
 • خیابان مجله
 • سالن حفاظت
 • خیابان سنت چارلز و تراموا
 • کشتی بخار ناچز
 • دنیای ماردی گراس

جشنواره ها

در نیواورلئان، تقریباً هر آخر هفته سال می توانید جشنواره ای را پیدا کنید و در آن شرکت کنید. با موضوعات جشنواره‌ها از غذای راحت (NOLA Mac N' Cheese Fest) گرفته تا رویدادهای موسیقی در مقیاس بزرگ مانند Voodoo Music + Arts Experience، موضوعاتی برای جشن گرفتن کم نیست. مجموعه جشنواره‌هایی که در نیواورلئان میزبانی می‌شوند، یکی از بهترین‌های کشور است و هنرهای نمادین ملی و اجراکنندگان محلی عجیب و غریب را به طور یکسان جذب می‌کند. در جشنواره جاز و میراث نیواورلئان، جشنواره محله فرانسوی، و جشنواره های دیگر، چیزی برای ذائقه همه پیدا خواهید کرد.

البته ماردی گراس را نمی توان فراموش کرد. برای چند هفته، کرئوس کل شهر را به یک مهمانی غول پیکر تبدیل می کند. فصلی پر از انحطاط شاد و لباس های رنگارنگ.

غذا

نیواورلئان بهترین دیگ ذوب آشپزی کشور است! بیش از 1000 رستوران در منطقه نیواورلئان بزرگ قرار دارند. بسیاری از سرآشپزهای معروف مستقر در نیواورلئان، مانند سوزان اسپایسر، دونالد لینک، و آرون ساچز، در حال توسعه صنعت آشپزی هستند. فرقی نمی‌کند به دنبال غذاهای کریول و کاجون، آشپزی سنتی جنوبی، لذت‌های فوق‌العاده خوراکی، غذاهای اروپایی، یا تازه‌ترین غذاهای دریایی در جنوب باشید، مطمئناً آن را در Big Easy خواهید یافت.

موسیقی

نیواورلئان سابقه موسیقی طولانی و قابل توجهی دارد. اگرچه نیواورلئان مدت‌ها مرکز موسیقی جاز و بلوز آمریکا در نظر گرفته می‌شود، این شهر دارای بیش از ۸۰ مکان موسیقی زنده است که میزبان موسیقی فولکلور، کاجون، فانک، راک و R&B است. نوازندگان معاصر و گروه‌هایی مانند Big Freedia، Lil Wayne، و Revivalists میراث موسیقی شهر را به آینده منتقل می‌کنند.

در خیابان بوربون یا خیابان فرنچمن پیاده روی مهتابی داشته باشید و تقریباً در هر شب از هر باشگاهی موسیقی زنده را خواهید شنید. شما فقط ممکن است هنرمند جدید مورد علاقه خود را کشف کنید.

ورزش ها

در هیچ شهر دیگری هواداران ورزش بیشتر از این مشتاق نیستند. کرسنت سیتی میزبان تیم فوتبال Saints NFL، تیم بسکتبال پلیکانز NBA، تیم راگبی گلد، تیم فوتبال لیگ برتر ملی Jesters، و Big Easy Rollergirls است.

علاوه بر این، نیواورلئان مملو از فرصت هایی است که افراد می توانند شرکت کنند. دریاچه Pontchartrain یک مکان محبوب ماهیگیری و قایقرانی است. چیدمان شهر برای دویدن و دوچرخه سواران ایده آل است. برای یک ورزشکار ماجراجوتر، DEFY New Orleans، New Orleans Boulder Lounge، و Fly Circus Space همگی چالش های هیجان انگیزی را ارائه می دهند.

موزه ها

تاریخ در تار و پود نیواورلئان تنیده شده است. چه در خیابان سنت چارلز قدم بزنید یا در محله فرانسوی کاوش کنید، لحظات، مکان‌ها و چهره‌های بی‌شماری فقط در انتظار کشف مجدد هستند. در اینجا، گذشته الهام بخش و راهنمای آینده شهر ما است. درک بیشتری از تاریخ محلی و ملی ایجاد کنید و اجازه دهید ایده های جدیدی در سفر قانونی شما ایجاد کند.

نیواورلئان خانه تعدادی از موزه های درجه یک، از جمله موزه ملی جنگ جهانی دوم، موزه هنر نیواورلئان، موزه هنر جنوبی اوگدن، مرکز هنرهای معاصر نیواورلئان، و کابیلدو است.

توصیفات دانشجویی

مکان ها

 • New Orleans

  526 Pine Street, , 70118, New Orleans

  سوالات