Keystone logo
Loyola Law School

Loyola Law School

Loyola Law School

مقدمه

به Loyola Law School خوش آمدید.

لویولا یک جامعه است که هر روز یک بار آن را تغییر می دهیم و از شما دعوت می کنیم که به ما ملحق شوید. ما برای ایجاد وکیل - در واقع، بسیاری از وکلای برتر در کشور - شناخته شده است که آموزش و مهارت های لازم را دارند. در نتیجه ما بالاترین تعداد وکلای سوپر در بالای 100 کالیفرنیای جنوبی را داریم. ما از ارائه دانش آموزان خود به ابزارهایی که باید آنها را به بهترین وجه خود داریم، به عنوان وکلا می توانیم به انجام تغییرات مثبت بپردازیم. LLM LLoya LLM یک بوتیک LLM است که در آن شما توجه شخصی را از جمله آموزش به صورت یک به یک با مدیر برای اطمینان از موفقیت خود دریافت خواهید کرد.

LLM شما در Loyola

در لویولا ، ما به دانش آموزان خود اهمیت می دهیم و می خواهیم آنها به اهداف تحصیلی و حرفه ای خود برسند. Loyola فرصت های یادگیری و شبکه منحصر به فردی را برای دانشجویان بین المللی ما ارائه می دهد:

  • برنامه درسی بسیار قابل تنظیم، به شما امکان می دهد تا دوره هایی را انتخاب کنید که با منافع و اهداف شما منطبق هستند، از جمله دوره های JD سال اول که بسیاری از مدارس دیگر به دانشجویان خارجی ارائه نمی دهند.
  • فرصت های تحصیلی به دانش آموزان ما کمک می کند تجربه عملی در شرکت های حقوقی، شرکت ها و سازمان های علاقه مند به کسب و کار؛
  • برنامه های آموزش داوطلبانه و برنامه های یادگیری تجربی به دانش آموزان اجازه می دهد تا مهارت های حقوقی را با کمک مشتریان در طیف وسیعی از موارد تمرین کنند.
  • شبکه بیش از 17،000 فارغ التحصیل و مرکز توسعه حرفه ای ما کمک می کند تا دانش آموزان تجربه کار با ارزش را پس از برنامه و در طول دوره تمرین عملی اختیاری؛
  • لس آنجلس پایتخت سرگرمی و فن آوری است! محوطه دانشگاه ما در مرکز شهر لس آنجلس واقع شده است، نزدیک به شرکت های حقوقی و دادگاه های عالی و تنها 30 دقیقه از سیلیکون بی.

مکان ها

  • Los Angeles

    Founders Hall 154 919 Albany Street, CA 90015, Los Angeles

سوالات