Keystone logo
Maastricht University, Faculty of Law LLB در دانشکده حقوق اروپا
Maastricht University, Faculty of Law

LLB در دانشکده حقوق اروپا

Maastricht, هلند

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

01 May 2024

Sep 2024

EUR ۲٬۳۱۴ *

در محوطه دانشگاه

* دانشجویان اتحادیه اروپا: 2314 یورو | دانشجویان غیر اتحادیه اروپا 9400 یورو

مقدمه

تفاوت در سیستم های حقوقی ملی کشورهای عضو اروپایی چیست؟ قوانین اروپا چه تأثیری بر قوانین تک تک کشورهای عضو دارد، به عنوان مثال برای تضمین حمایت از حقوق بشر، ترویج حاکمیت قانون یا تسهیل تجارت به روشی پایدار؟ سیستم‌های حقوقی کشورهای مختلف عضو اتحادیه اروپا چگونه بر یکدیگر تأثیر می‌گذارند؟ اگر این نوع مسائل برای شما جالب است، این برنامه مناسب شماست. در این برنامه به جای تمرکز بر راه حل ارائه شده در یک نظام حقوقی واحد، به مشکلات حقوقی از منظر مقایسه ای و اروپایی نگاه خواهید کرد. شما هم حقوق اتحادیه اروپا و هم حقوق بین الملل را مطالعه خواهید کرد. کار در گروه‌های کوچک بر روی موضوعات مربوط به زندگی واقعی به شما مهارت‌های حقوقی ضروری مانند حل مسئله، استدلال قانونی، درخواست و نوشتن را آموزش می‌دهد. علاوه بر این، توجه زیادی به مهارت های حیاتی مانند گوش دادن فعال، همکاری، و تفکر تحلیلی و انتقادی وجود دارد. این شما را برای کار به عنوان یک متخصص حقوقی در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی، هم در بخش خصوصی و هم در بخش عمومی آماده می کند. با مطالعه بیشتر، می توانید به حرفه های تحت نظارت مانند وکلا یا دادستان عمومی نیز دسترسی پیدا کنید.

در طول روز تجربه، اطلاعات بیشتری در مورد برنامه مدرسه حقوق اروپا و یادگیری مبتنی بر مشکل (PBL) دریافت خواهید کرد. شما تجربه خواهید کرد که دانشجوی حقوق و شرکت در یک گروه آموزشی چگونه است. با راهنمایی یک معلم خصوصی، روی یک مورد کار خواهید کرد. این به شما امکان می دهد تا با سیستم آموزشی و مطالب مطالعه آشنا شوید.

چرا این برنامه

برنامه لیسانس دانشکده حقوق اروپا (ELS) دوره های حقوق اروپا را با دوره های حقوق تطبیقی ترکیب می کند و به سیستم های حقوقی برخی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می پردازد. برنامه ELS به طور کامل به زبان انگلیسی توسط کارکنان متخصص آموزش داده می شود. این برنامه به شما درک کاملی از قوانین اتحادیه اروپا و سیستم های حقوقی ملی و همچنین مهارت های معاصر و مهارت های حقوقی عالی انگلیسی می دهد.

شما با استفاده از روش آموزشی یادگیری مبتنی بر مشکل (PBL) مطالعه خواهید کرد. با تمرکز بر یک سوال یا مشکل اصلی در هر جلسه، PBL توانایی شما را برای حل مشکلات و تفکر انتقادی تقویت می کند. شما و همکلاسی‌هایتان به‌طور مستقل و سیستماتیک زیر نظر متخصص یکی از کارکنان به دنبال راه‌حل‌ها هستید. این به شما کمک می کند تا انضباط شخصی، تکنیک های استدلال و مهارت های ارتباطی را توسعه دهید. PBL از زمان تأسیس دانشگاه مورد استفاده قرار گرفته است و مرتباً ارزیابی و اصلاح می شود.

پذیرش ها

برنامه درسی

رتبه بندی

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات