Keystone logo
Manor College

Manor College

Manor College

مقدمه

Manor College یک موسسه اعطای مدرک کارشناسی ، کاردانی و کارشناسی است که به دلیل برتری علمی و رویکرد شخصی خود برای اطمینان از اینکه هر یک از دانشجویان ما آماده برای برتری در زمینه های انتخابی خود هستند ، شناخته شده است.

Manor College که درست در خارج از فیلادلفیا و در محوطه ای دانشگاهی با مساحت 20 هکتار در جنکین تاون ، پنسیلوانیا واقع شده است ، برنامه های بسیار شغلی و پیشرفت شغلی را ارائه می دهد. ما یک موسسه کاتولیک هستیم که ریشه در جامعه آمریکایی اوکراین داریم و میراثی افتخارآمیز در استقبال از دانشجویان از هر مذهب و مذهب داریم.

در طول تاریخ ما ، Manor College همیشه دانشجویان ما مجموعه ای از گزینه ها را برای کمک به آنها در جهت یادگیری و رشد شخصی خود فراهم کرده است. از تجارب سنتی کالج های مسکونی گرفته تا کلاس های آنلاین یا برنامه های صدور گواهینامه شغلی ، همه آنها را در اینجا خواهید یافت. ما حتی برای دانش آموزان استثنایی که هنوز در دبیرستان هستند ، برنامه های ثبت نام دوگانه داریم.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Jenkintown

    Fox Chase Road,700, 19046, Jenkintown

    سوالات