Keystone logo
Mississippi College امثال برنامه
Mississippi College

امثال برنامه

Request duration

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

امثال برنامه

قانون MC ارائه می دهد چندین امثال مختلف برنامه های مدرک برای متقاضیان با پیشینه های گوناگون و منافع، از جمله مطالعات سنتی، مطالعات حقوقی آمریکا، بین المللی و مطالعات اروپا، و دفاع. برنامه ها برای داوطلبانی که مایل به استفاده کامل از اندازه کوچک کلاس MC قانون، جامعه پژوهش پویا، فعالیت های فوق برنامه، و محل در پایتخت به دنبال اهداف شخصی و حرفه ای خود طراحی شده است. علاوه بر بررسی وب سایت، لطفا [email protected] تماس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فرصت.

پشتیبانی علمی

قانون MC در جلسه مورد نیاز متنوع فردی امثال منحصر به فرد است نامزدها. در مرکز از امثال برنامه های نامزدهای خود را می باشد. علاوه بر طیف گسترده ای از ارائه دوره به تیز کردن مهارت های حرفه ای از اعضای هیئت علمی با تجربه حمایت غنی و تخصص حقوقی بین المللی، قانون MC ارائه می دهد قیمت های رقابتی، یک به یک مربیگری دانشکده، کلاس های کوچک، و پشتیبانی اداری در هر مرحله از شما مطالعات، از کمک در تامین امنیت مسکن و وضعیت مهاجرت به آماده شدن برای نیویورک، کالیفرنیا، آلاباما، DC و یا دیگر ایالات متحده به نوار پس از فارغ التحصیلی کارگماری کند. نامزدها همچنین انواع بسیار زیادی از فعالیت های فوق برنامه، از جمله حوادث شغلی، گردش، کارآموزی، بازدید از سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی، و فعالیت های اجتماعی به طور منظم ارائه شده است.

مطالعات دفاع

کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) در دفاع در قانون MC

در بازار های حقوقی مدرن، وکیل مدافع جوان چند داده می شود، در صورت وجود، فرصت برای توسعه مهارت های پیشرفته به طوری حمایت به نمایندگی مشتری موثر حیاتی است. ترکیب این مشکل این است این واقعیت است که بسیاری از وکلا جوانه زدن بیش از یک یا دو کلاس در حمایت در طول مطالعات JD خود را کامل کند. راه حل کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) در دفاع در قانون MC است.

یک دست در، عمل بر اساس دوره مطالعه، امثال دادخواهی ادغام آزمون و externships حمایت استیناف در سازمان های ایالتی و فدرال بالا. دانش آموزان می توانند در حال توسعه دانش و مهارت های خود را در حمایت مدنی یا کیفری در دادگاه و / یا سطح استیناف تمرکز می کنند. ایده آل برای وکیل تمرین، دانش آموزان پنج سال برای تکمیل درجه، از گزینه های مختلف برنامه ریزی و تمام طبقات را نیز به سوی اعتباری CLE حساب کند.

استاد پاتریشیا بنت، یکی از طرفداران محاکمه محترم ترین در منطقه، چه رسد به دولت می سی سی پی. و پروفسور ویکتوریا تیره، که قانون MC در یک برنامه حمایت استیناف سراسر کشور مورد احترام ساخته شده است، هدایت و آموزش این دانش آموزان فارغ التحصیل قانونی، تبدیل آنها به طرفداران جلا آماده به اکسل در مقابل هر دادگاه در کشور است. کمک به این اساتید می شود یک تیم از حقوقدانان و فعالان با تجربه ترین و مورد احترام در جنوب بود.

پذیرش مورد نیاز

 • متقاضیان باید تکمیل کرده اند و یا برنامه ریزی برای تکمیل مدرک JD خود را از یک ABA معتبر دانشکده حقوق در آن زمان آنها شروع امثال برنامه است.
 • متقاضیان باید واجد شرایط برای باشد یا پذیرفته شده اند قبل از بالاترین دادگاه در یکی از ایالات آمریکا پس از یک معاینه نوار تمرین.
 • متقاضیان باید یکپارچگی حرفه ای و شخصی در ارتباط با اعمال قانون در ایالات متحده در اختیار دارند.
 • متقاضیان باید سابقه ثابت از موفقیت تحصیلی را داشته باشد.

فارغ التحصیلی مورد نیاز

 • 24 از لیست از کلاس تحت برنامه ظرف پنج سال از آغاز برنامه به اتمام اعتبار
 • تجمعی میانگین نقطه 2.0 درجه

هزینه ها و بورس های تحصیلی

قانون MC متعهد به ارائه با کیفیت بالا اما آموزش و پرورش قانونی مقرون به صرفه است، و جکسون یکی از پایتخت های بیشتر در ایالات متحده هزینه پسند. با این حال، یک LL.M. درجه را می توان یک تعهد مالی قابل توجه و نامزدهای بالقوه درخواست خواهد شد برای نشان دادن توانایی برای تامین مالی دوره کامل خود را از مطالعه. داوطلبانی که در آمریکا شهروندان و ساکنین دائمی هستند ممکن است برای وام کمک مالی اعمال می شود، و نامزدهای بین المللی تشویق به تماس با قانون دفتر کمک مالی MC و امثال آن برنامه های دفتر به بحث در مورد فرصت های مالی ممکن است.

امثال دانش آموزان در قانون MC همان کم دقیق در نرخ شهریه اعتباری به عنوان دانش آموزان JD ورودی ما لذت ببرید. برای سال تحصیلی 2015/16، نرخ شهریه 1068 $ در هر ساعت اعتباری است. کل هزینه های متفاوت در تعداد اعتبار (12-36) و طول (1-4 ترم) از طرح علمی خاص خود را بر اساس. برای کل هزینه برآورد شده از حضور خاص به اهداف تحصیلی خود را، [email protected] ایمیل علاوه بر این، قانون MC فراهم می کند کمک هزینه تحصیلی مبتنی بر شایستگی های انتخابی [RM1] برای امثال استثنایی متقاضیان، و همچنین هزینه های قابل توجهی تخفیف برای نامزدها از موسسات همکاری بین المللی است. کاندیدای احتمالی تشویق به تماس با امثال برنامه های دفتر در [email protected] برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های بورس تحصیلی در دسترس است.

تحصیلات تکمیلی چک لیست پذیرش نرم افزار

امثال برنامه قانون MC دانش آموزان ارائه یک فرصت بی نظیر را به تیز کردن درک خود را از قوانین آمریکا و با سنگ تیز منافع تخصصی خود را از طریق مطالعات پیشرفته در زمینه های حقوقی آمریکا و یا غیر آمریکایی. نامزدهای فارغ التحصیلی در رفته به تصویب نیویورک و دیگر میله های محلی، اشتغال قانونی امن در ایالات متحده، و با موفقیت پیدا دادن کار بین المللی در صنعت، امور مالی، شرکت های حقوقی و دانشگاه ها. قانون MC فراهم می کند پشتیبانی تحصیلی و حرفه ای در هر مرحله از درجه متناسب با اطمینان نامزدهای دستیابی به اهداف حرفه ای خود را.

به درخواست به امثال برنامه، داوطلبان باید هر دو با یک JD فارغ التحصیل از ABA آمریکا تایید دانشکده حقوق، یک مدرک معادل JD به دست آورده از یک مدرسه قانون خارجی، و یا تکمیل یک درجه از یک موسسه شریک بین المللی. بر خلاف بسیاری از دانشکده های حقوق ایالات متحده، قانون MC هیچ گونه هزینه نرم افزار است که بخشی از تعهد ما به ارائه مدرک مقرون به صرفه است که ممکن است در یک دوره زمانی کارآمد به دست آورد به اتهام نیست. متقاضیان برای همه امثال برنامه باید موارد زیر را ارسال کنید:

 • فرم درخواست (یا از طریق LSAC و امثال @ mc.edu)
 • رزومه و یا رزومه
 • وضعیت شخصی
 • متن
 • زبان انگلیسی تأیید مهارت
 • توصیه نامه (اختیاری)
 • سپرده صندلی

زبان انگلیسی تأیید مهارت

متقاضی باید قادر به اثبات مهارت در زبان انگلیسی شده توسط در از موارد زیر باشد:

 • یک سخنران انگلیسی متولد بومی؛
 • یک مصاحبه شخصی انجام شده توسط مدیر امثال خارجه برنامه در قانون MC؛
 • نمره حداقل 550 در تافل مبتنی بر کاغذ (http://www.ets.org)؛
 • نمره حداقل 95 (5) در تافل؛ یا
 • نمره حداقل 6.0 (http://www.ielts.org) در IELTS.

مطالعات سنتی، مطالعات حقوقی آمریکا، و بین المللی و مطالعات اروپا

سنتی، مطالعات حقوقی آمریکا، و بین المللی و مطالعات اروپا امثال برنامه به طور خاص برای نامزدها تحصیل در خارج از ایالات متحده و یا با توجه به در حال توسعه دانش خود را از نظام های حقوقی غیر آمریکایی طراحی شده است. تعداد قابل توجهی از اعضای هیات علمی تخصص حقوقی بین المللی و یا شامل عناصر تطبیقی ​​در تدریس خود. از طریق دسترسی به برنامه درسی کامل JD، پژوهش و مشارکت عملی، نامزدها فرصت برای تقویت دانش خود را از نظام حقوقی آمریکا به تصویب محلی و یا نیویورک نوار در حالی که حد عالی رساندن منافع تخصصی خود را دارند. قانون MC ارائه می دهد قیمت های رقابتی، یک به یک مربیگری دانشکده، کلاس های کوچک، و پشتیبانی اداری در هر مرحله از مطالعات خود را. از کمک در تامین امنیت مسکن و وضعیت مهاجرت به آماده شدن برای محلی و یا نیویورک نوار به پس از فارغ التحصیلی کارگماری کند. نامزدها همچنین انواع بسیار زیادی از فعالیت های فوق برنامه، از جمله حوادث شغلی، گردش، کارآموزی، بازدید از سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی، و فعالیت های اجتماعی به طور منظم ارائه شده است. علاوه بر این، داوطلبان واجد شرایط پس از اتمام موفقیت آمیز از امثال هستند درجه برای ورود به برنامه JD در واحد مورد نیاز است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه