Keystone logo
Neapolis University Pafos Distance Learning LLM در حقوق تجارت بین المللی و اروپایی
Neapolis University Pafos Distance Learning

LLM در حقوق تجارت بین المللی و اروپایی

Online Cyprus

3 Semesters

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

آموزش از راه دور

مقدمه

اهداف LLM در برنامه آموزش از راه دور حقوق تجارت بین الملل و اروپا

هدف از راه دور LL.M. در حقوق تجارت بین المللی و اروپایی ارائه دوره ای پیشرفته برای کسانی است که آرزوی دانستن جنبه های حقوقی تجارت بین المللی و اروپایی را دارند تا بتوانند از آنها در زندگی حرفه ای رقابتی خود استفاده کنند. برنامه درسی این برنامه برای کشف عناصر اساسی حقوق تجارت بین المللی و اتحادیه اروپا و آماده سازی دانش آموزان برای معاملات پیچیده و مذاکرات حقوقی مانند بانکداری ، حمل و نقل و انرژی طراحی شده است. برنامه درسی اصلی بر مهارت ها و دانش مورد نیاز برای درک م transactionsثر معاملات چند حوزه ای در رژیم حقوقی بین المللی و اتحادیه اروپا تأکید می کند. این امر با تمرینات و روشهای ارزشیابی خاصی که در راهنمای مطالعه هر درس و به طور کلی روشهای تکوینی ذکر شده است ، تأکید می شود.

LL.M. در برنامه درسی حقوق بین الملل و اروپایی حقوق تجارت طراحی شده است تا متخصصان فعلی و آینده را به مهارت ها ، دانش و ابزارهایی که برای مدیریت مشکلات پیچیده حقوقی در حقوق تجارت با ویژگی فراملی نیاز دارند ، مجهز کند. این درجه ای است که برای استفاده از کار شرکت کنندگان طراحی شده است. این امر با روشهای ارزشیابی تکوینی و مشارکت هر دانش آموز در ارزیابی دیگران از طریق روش بررسی همتایان تأیید می شود ، به نحوی که از تجربه هر یک به شدت استفاده می شود. انجمن دانشجویان و بحث دوره نیز به این جنبه کمک می کند.

LL.M. در حقوق تجارت بین المللی و اروپایی دانش روز در زمینه های حقوقی متعددی که زمینه تجارت بین المللی و اروپایی را تشکیل می دهند ، مانند حقوق تجارت ، حقوق رقابت و مقررات ، حقوق انرژی ، بانکداری و حقوق اوراق بهادار ارائه می دهد. علاوه بر این ، LL.M. این برنامه وکلا یا فارغ التحصیلان با سابقه مرتبط مانند سیاست و اقتصاد را با تجزیه و تحلیل ، پاسخگویی و مهارت های رهبری مجهز می کند تا توانایی تصمیم گیری خود را ارتقا دهد و رفاه سازمانی را در زمینه محیط حقوقی بین المللی و اروپایی به طور مداوم در حال تغییر و رقابتی ارتقا دهد. به این امر با روش هایی مانند ضبط صدا و تصویر در حالی که دانش آموزان در حال تجزیه و تحلیل ضبط صوتی معین و ارائه گزارش هستند ، تأکید می شود.

این رویکرد دانش آموزان را در مورد موارد چندمنظوره و مسائل حقوقی فرامرزی گسترش و تعمیق می بخشد. مهارتهای تحقیق ، تجزیه و تحلیل ، ترکیب و خلاقیت را تقویت می کند. و آگاهی از نقش و اهمیت مشاوره حقوقی در معاملات بین المللی را تشویق می کند.

مزایای برنامه

  • اعتبار و اعتبار بین المللی دانشگاه ناپولیس پافوس.
  • کادر علمی عالی با تخصص قوی در موضوعات تدریس شده.
  • همکاری بین المللی با بسیاری از دانشگاه ها.
  • انعطاف پذیری آموزش از راه دور
  • استفاده از فناوری و منابع پیشرفته.
  • انتخاب پویا بین آموزش از راه دور همزمان و ناهمزمان.
  • تنظیم LL.M. در حقوق تجارت بین المللی و اروپایی به روندهای فعلی دانشگاهی و الزامات بازار.
  • شهریه رقابتی.

سلب مسئولیت

این دانشگاه برای خود حق محفوظ دارد که موارد انتخابی ارائه شده بر اساس سال تحصیلی را تعیین کند.

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

درباره مدرسه

سوالات