Keystone logo
New York University NYU School of Law LLM در مطالعات حقوقی بین المللی
New York University NYU School of Law

LLM در مطالعات حقوقی بین المللی

New York, آمریکا

Request duration

زبان انگلیسی

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

دانشکده حقوق NYU شاید گسترده ترین ، متنوع ترین و پویاترین برنامه را در حقوق بین الملل و حاکمیت جهانی هر مدرسه در جهان ارائه دهد. دانشکده از نظر عمق دانش و میزان اشتغال غیرقابل عبور است. برنامه درسی از نظر قدرت و تنوع ارائه دوره های بین المللی و مرتبط از حقوق بشر و حقوق بشردوستانه بین المللی تا تجارت ، امور مالی و سرمایه گذاری ، از قوانین جهانی محیط زیست و انرژی تا اقدامات سازمان ملل و بانک جهانی ، از داوری فراملی تا بین المللی بی نظیر است نظریه حقوقی.

دانشجویان کارشناسی ارشد از رهبران شناخته شده جهانی در زمینه های خود یاد می گیرند ، و بخشی از دوره های آموزشی خود را در سمینارهای پیشرفته که در یک گروه گروه کوچک ارائه می شود و به کاوش عمیق مباحث اختصاص می یابد ، به پایان می رسانند. تعامل مستقیم با اعضای هیئت علمی نیز در برنامه جدایی ناپذیر است ، زیرا دانشجویان ایده های تحقیق و نوشتن خود را توسعه می دهند و جهت رشد فکری و شغلی آینده خود را تعریف می کنند.

دانشجویان از قرار گرفتن در نیویورک ، با مجاورت با سازمان ملل و تعداد بیشماری از بازدیدکنندگان سطح بالا ، برای ملاقات با دانشجویان و کار با دانشکده برجسته ما ، از جمله پزشکان در موسسات حقوقی بزرگ و سازمان های غیردولتی که در زمینه برش کار می کنند ، سود زیادی می برند. لبه حقوق بین الملل عمومی. علاوه بر این ، دانشکده جهانی برتر و بازدید کنندگان جهانی ما هر ساله چشم اندازهای تازه ای از سراسر جهان به ارمغان می آورند.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه

  • دیپلم در حقوق بین الملل حقوق بشر و حقوق انسانی
    • Frankfurt an der Oder, آلمان
  • گواهینامه حقوق بشر بین المللی و حقوق بشردوستانه
    • Frankfurt an der Oder, آلمان
  • LLM در حقوق تجارت بین الملل
    • Bristol, بریتانیا