Keystone logo
Université Paris-Panthéon-Assas | Mauritius Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Mauritius Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Mauritius Campus

مقدمه

دانشگاه پاریس-پانتئون-آساس: یک دانشکده حقوق برتر جهانی در موریس

دانشگاه Paris-Panthéon-Assas که به عنوان دانشکده حقوق برتر فرانسه در نظر گرفته می شود، از سال 2015 در موریس حضور دارد و مدرک LL.B را ارائه می دهد. (Hons)، لیسانس هنر در اقتصاد و امور مالی (Hons) و LL.M. حقوق تجارت بین الملل، همه به زبان انگلیسی تدریس می شود. دانشگاه Paris-Panthéon-Assas، محل منشاء حقوق فرانسه، در سال 2011 یک استراتژی بین المللی جاه طلبانه را اتخاذ کرد که شامل ایجاد پردیس های خارج از کشور در سنگاپور، موریس و دبی بود.

برنامه های سه ساله LL.B.، 3 ساله BA (Hons) و 10 ماهه LLM توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه پاریس-پانتئون-آساس و همچنین حقوقدانان و متخصصان با تخصص بین المللی و محلی تدریس می شود.

LL.B. ساختار دوره به گونه ای طراحی شده است که نیازهای دانشجویان داخلی و بین المللی را با جریان های اختیاری شامل حقوق مشترک، قانون مدنی، حقوق موریس، حقوق بین الملل و حقوق تطبیقی برآورده کند. بنابراین، دانشجویان از آموزش های کلاس جهانی در سیستم حقوقی مختلط کشور و در سایر زمینه های حقوقی بهره مند می شوند که آنها را قادر می سازد تحصیلات یا مشاغل بیشتری را در خارج از کشور دنبال کنند.

LL.M. دوره حقوق تجارت بین‌الملل مشابه مواردی است که در پردیس‌های پاریس، دبی و سنگاپور ارائه می‌شود و برای برآورده کردن الزامات حرفه‌ای حقوقی و غیرحقوقی طراحی شده است که می‌خواهند حرفه خود را به سطح بعدی برسانند.

لیسانس هنر (BA) در اقتصاد و امور مالی (Hons) یک برنامه افتخاری 3 ساله است که به طور خاص برای ارائه پایه ای قوی در مهارت های نظری، کمی و تحلیلی برای دانش آموزان طراحی شده است که برای ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد بسیار انتخابی نیز ضروری است. به عنوان مشاغل بیشتر در زمینه های تجارت، علوم داده و امور مالی. برنامه لیسانس به دلیل انتخاب استثنایی و به رسمیت شناخته شدن آن در رتبه بندی فرانسه مشهور است، به طوری که دانشگاه پاریس-پانتئون-آساس به طور مداوم در فرانسه جایگاه برتر را دارد، به ویژه در زمینه های اقتصاد و مدیریت، جایی که از نظر ادغام شغلی فارغ التحصیلان برتر است. و پتانسیل کسب درآمد*.

یک تعهد طولانی مدت

امروزه، دانشگاه بیش از هر زمان دیگری متعهد به توسعه حضور خود در خارج از کشور، به ویژه در موریس است. این شامل مکان های ارتقا یافته، با سالن دانشجویی و کتابخانه، دفاتر برای کارکنان اختصاصی آن و همچنین فناوری صوتی و تصویری جدید برای بهبود تجربه دانش آموزان از آموزش حضوری یا (در شرایط استثنایی در صورت لزوم) آنلاین است. برای پروفسور آنتونی مرگی، رئیس پردیس موریس، "محل بازسازی شده و همچنین رشد مداوم جمعیت دانشجویان محلی و بین المللی نشان دهنده علاقه و ارتباط برنامه های ما است. هدف ما این است که با ارائه طیف گسترده‌تری از دوره‌های آموزشی، در سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد و اجرایی در سال‌های آتی دامنه دسترسی خود را گسترش دهیم. ”

زندگی در موریس

 • بانکداری: موریس میزبان تعدادی از موسسات مالی با ارائه محصول جامع و تسهیلات بانکی است. بانک‌های اصلی موریس عبارتند از MCB، SBM، Bank One، Afrasia و MPCB. شرکت های بیمه زیادی وجود دارند که می توانند نیازهای شخصی شما را برآورده کنند تا شما از بین آنها انتخاب کنید زیرا برای ادامه تحصیل در مرکز آموزشی Uniciti باید برای بیمه پزشکی درخواست دهید. شما می توانید انتخاب کنید که برای یکی در کشور خود یا در موریس درخواست دهید.
 • پذیرایی: موریس می تواند خود را به ترکیبی از فرهنگ های ترجمه شده در غذاهای خود ببالد. در حین گشت و گذار در جزیره، طعم و مزه های مختلف و غذاهای فرهنگی، از غذاهای چینی، هندی، اروپایی و سایر غذاهای محلی را با آماده سازی متمایز میل خواهید کرد. همان استقبال موریسایی را در رستوران ها احساس کنید که در میان وعده ها.
 • حمل و نقل و رانندگی: موریس کشوری در سمت چپ با ترافیک متراکم در امتداد جاده های اصلی متصل به شهرها است. خرید ماشین می تواند بسیار پرهزینه باشد اما سفر با اتوبوس یک جایگزین رایگان است.
 • سفر، ویزا و واکسن: شما باید یک پاسپورت به روز شده قبل از حرکت و با اعتبار حداقل شش ماه پس از ترک موریس داشته باشید. ویزای دانشجویی شما توسط مرکز آموزشی Uniciti یا از طریق موسسه ای که در آن ثبت نام کرده اید به شما ارائه می شود. اداره گذرنامه و مهاجرت نهاد نظارتی است که پس از پذیرش ویزای شما را تحویل می دهد. بد نیست بدانید که مقامات محلی این حق را دارند که درخواست های ویزا را بدون اطلاع قبلی رد کنند. هیچ واکسن اجباری برای سفر به موریس وجود ندارد.

ویژگی های پردیس

یک تجربه دانشجویی منحصر به فرد در موریس

دانشگاه Paris-Pantheon-Assas توسط Uniciti Education Hub واقع در Pierrefonds میزبانی می شود.

 • اتاق سخنرانی: کلاس درس استفاده شده توسط دانشجویان امکان برقراری ارتباط بی‌درنگ از طریق اینترنت و پخش بر اساس تقاضای جلسات کلاس را فراهم می‌کند.
 • مرکز منابع: یک کتابخانه ذخیره فیزیکی که در آن مواد مرجع برای مشاوره در محل با رایانه ها، چاپگرها و فضای مطالعه نگهداری می شود.
 • رستوران Square Root & Vatel: رستوران های دانشجویی موجود در محوطه دانشگاه.
 • امکانات ورزشی: SPARC جدیدترین و بزرگترین مرکز چند ورزشی است که در ساحل غربی موریس واقع شده است. SPARC یک تجربه برتر در گزینه های سلامت، تناسب اندام، ورزش و اوقات فراغت را ارائه می دهد تا زندگی دانش آموزان ما را تا حد زیادی بهبود بخشد. اطلاعات بیشتر در اینجا.
 • اتصالات اینترنت و تلفن: دسترسی رایگان به وای فای در اطراف دانشگاه.

  مکان ها

  • Quatre Bornes

   Royal Road, Pierrefonds , 72448 , Quatre Bornes

  سوالات