Keystone logo
Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

مقدمه

یکی از دانشگاه های تحقیقاتی برجسته جهان، دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا، قدرت در دانشگاه های سنتی را با رویکرد آینده نگر و متمرکز بر آینده برای مطالعات بین رشته ای و بین المللی سازی ترکیب می کند. دانشگاه پن استیت که به طور مداوم در یک درصد برتر دانشگاه های سراسر جهان قرار دارد، یکی از بزرگترین و معتبرترین دانشگاه های ایالات متحده است.

Penn State Dickinson Law که در میان بهترین دانشکده‌های حقوق کشور در نظر گرفته می‌شود، قدیمی‌ترین دانشکده حقوق مورد تایید ABA در پنسیلوانیا و یکی از قدیمی‌ترین دانشکده‌های ایالات متحده است. قانون دیکنسون برای بیش از 185 سال برخی از بهترین وکلا، قضات، رهبران دولت و شرکت‌ها و دانشمندان حقوقی را به وجود آورده است.

در طول تاریخ غنی 40 ساله خود، برنامه کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) در حقوق Dickinson از متخصصان حقوقی از سراسر جهان استقبال کرده است که برای پیشرفت حرفه حقوقی خود از طریق دسترسی مستقیم به دادخواهان و دانشمندان حقوقی در سطح جهانی آمده اند. تخصص حرفه ای در زمینه های خاص یا حقوق، و تحقیقات و بورس تحصیلی نوآورانه.

LL.M. این برنامه برای متخصصان حقوقی آموزش دیده داخلی و بین المللی طراحی شده است که به دنبال دانش تخصصی و مطالعات پیشرفته در زمینه های خاص حقوق هستند. در طول این برنامه یک ساله انعطاف پذیر، دانش آموزان ممکن است در دوره های متنوعی ثبت نام کنند که امکان تمرکز در جنبه های خاصی از قانون یا موضوعات مرتبط با قانون را فراهم می کند. دانش آموزان ممکن است مسیرهای درسی یا گواهینامه خاصی را دنبال کنند.

چرا Penn State Dickinson Law ؟

انتخاب موسسه مناسب یک تصمیم مهم است. در اینجا برخی از دلایل متعددی که چرا LL.M. دانش آموزان Penn State Dickinson Law را انتخاب می کنند:

 • پردیس ما قانون دیکنسون LL.M. دانشجویان محیطی ایده آل با دسترسی به منابع در سطح جهانی و اساتید برجسته. پردیس تاریخی ما یک مرکز پیشرفته و یک کتابخانه تحقیقاتی مدرن ارائه می دهد که منابع مرتبط با قانون و طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد که از پیشرفت بورسیه های حقوقی پشتیبانی می کند.
 • دسترسی ما ایالت پن دارای یک جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش با 24 پردیس در سرتاسر کشورهای مشترک المنافع پنسیلوانیا و یک شبکه جهانی فارغ التحصیلان با بیش از 700000 فارغ التحصیل است که هم دانشجویان را برای کار در اقتصاد جهانی آماده می کند و هم ارتباط ایالت پن را تقریباً در هر نقطه از جهان تضمین می کند.
 • دانشکده ما LL.M. دانش‌آموزان از یک دانشکده متمایز و اختصاصی تمام‌وقت که با یک دانشکده جانبی متشکل از وکلا و قضات تکمیل می‌شود، یاد می‌گیرند. استادان ما سال ها را صرف قانون کرده اند و در سطح ملی و بین المللی از طریق تمرین، تحقیق و بورس تحصیلی همکاری می کنند.
 • برنامه درسی ما Penn State Dickinson Law یک سال LL.M انعطاف پذیر ارائه می دهد. برنامه ای که می تواند در پاییز (مرداد) یا بهار (ژانویه) شروع شود. تحصیل در کنار دانشجویان JD، LL.M. دانش‌آموزان می‌توانند در دوره‌های متنوعی ثبت‌نام کنند که امکان تمرکز در انواع خاصی از حقوق یا موضوعات مرتبط با قانون را فراهم می‌کند. برنامه درسی حقوق دیکینسون تمام دروس لازم برای شرکت در آزمون وکالت نیویورک را فراهم می کند.
 • مکان ما.پردیس حقوقی دیکنسون در کارلایل واقع شده است که از نظر استراتژیک در نزدیکی هریسبورگ - پایتخت مشترک المنافع پنسیلوانیا - و دفاتر قضایی، قانونگذاری و اجرایی آن قرار دارد. فیلادلفیا، واشنگتن دی سی، بالتیمور و شهر نیویورک همگی با ماشین یا قطار به راحتی قابل دسترسی هستند. کارلایل به دلیل تنوع مردم و مؤسسات، امکانات رفاهی و مجموعه ای از فعالیت های اجتماعی، به طور مداوم به عنوان یکی از قابل سکونت ترین شهرهای کوچک کشور در ایالات متحده رتبه بندی می شود. هزینه زندگی به طور مداوم کمتر از میانگین ایالات متحده است و آن را به گزینه ای مقرون به صرفه و مقرون به صرفه برای حضور در دانشکده حقوق تبدیل می کند. به طور کلی، هر چیزی که فرد نیاز دارد در فاصله پیاده روی یا دوچرخه سواری آسان است. اکثر LL.M. دانشجویان مسکن با قیمت مناسب در نزدیکی محوطه دانشگاه پیدا می کنند.

ویژگی های پردیس

  پذیرش ها

  ماهانه LL.M. جلسه اطلاع رسانی

  مکان ها

  مکان ها
  • Carlisle

   150 South College St., Carlisle, PA 17013, , Carlisle

   • facebook
   • twitter
   • linkedin

  برنامه ها

  سوالات