Keystone logo
Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

ویژگی های پردیس

تسهیلات خانه تاریخی کاملاً بازسازی شده Dickinson Law در کارلایل، پنسیلوانیا، عمداً برای پیشبرد تعهد دانشکده حقوق به جامعه طراحی شده است. این مرکز دارای گواهینامه LEED دارای کلاس های درس و اتاق های سمینار پیشرفته است. یک دادگاه محرمانه امضا با یک رصدخانه 200 نفری. اتاق استماع قانونگذاری؛ کتابخانه حقوقی سه طبقه H. Laddie Montague, Jr. اتاق های مطالعه گروهی؛ ریج کامانز؛ یک حیاط؛ و یک کافه همه کلاس‌های درس مجهز به فناوری صوتی و تصویری پیشرفته هستند که به دانشجویان و اساتید اجازه می‌دهد در زمان واقعی با همکاران و متخصصان در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند.

  پذیرش ها

  LL.M. برنامه در Penn State Dickinson Law بسیار انتخابی است و هر سال تعداد محدودی از دانشجویان واجد شرایط پذیرفته می شوند. برای در نظر گرفتن پذیرش، متقاضیان باید اولین مدرک حرفه ای در حقوق را تکمیل کرده باشند یا در حال تکمیل باشند. این به طور کلی یک JD از یک دانشکده حقوق ایالات متحده مورد تایید ABA یا معادل JD از یک دانشکده حقوق بین المللی است. متقاضیان موفق اغلب دارای مجوز فعالیت وکالت هستند و تجربه حرفه ای قابل توجهی در فعالیت های حقوقی دارند.

  قانون دیکنسون رویکردی کل نگر برای پذیرش دارد. متقاضیان موفق، منطق روشن و قانع کننده ای را برای پیگیری LL.M ارائه کرده اند. مدرک و به طور خاص در Penn State Dickinson Law . مهم است که متقاضیان برنامه های شغلی کاملاً مشخصی داشته باشند و اهمیت کسب مدرک LL.M را نشان دهند. درجه در تحقق آن برنامه ها

  برای پذیرش در LL.M. برنامه، متقاضیان باید از طریق شورای پذیرش دانشکده حقوق (LSAC) درخواست ارسال کنند. قانون دیکنسون هیچ هزینه درخواستی را ارزیابی نمی کند.

  در حالی که بیشتر دانشجویان به دنبال ثبت نام در ترم پاییز (اوت) هستند، LL.M. دانشجویان همچنین این گزینه را دارند که دوره LL.M را شروع کنند. برنامه در ترم بهار (ژانويه).

  الزامات ویزا

  پس از ثبت نام، دانشجویان بین المللی از iStart، سیستم مدیریت مهاجرت ایالت پن برای مشاوره دانشجویان و دانش پژوهان بین المللی اطلاعیه دریافت خواهند کرد. هر دانش آموز پیامی از پذیرش قبل از ورود دریافت می کند که در مورد آنچه در مورد انطباق با مهاجرت لازم است توضیح می دهد. هنگامی که دانش آموز مدارک لازم را به iStart ارسال کرد، یک I-20 (با فرض نوع ویزای F) ظرف 2 تا 4 هفته ارسال می شود. I-20 یک "گواهی واجد شرایط بودن برای وضعیت دانشجویی غیرمهاجر" است که به دانشجو اجازه می دهد برای ویزای غیر مهاجرتی در نزدیکترین سفارت یا کنسولگری ایالات متحده درخواست دهد. دانشجویانی که سایر انواع ویزا، از جمله ویزای J-1 را دارند، به مدارک متفاوتی نیاز دارند، اما فرآیند ویزا به طور کلی یکسان است.

  دانشجویان بین المللی توسط دفتر دانشجویان و دانش پژوهان بین المللی در Penn State Global برای همه امور مهاجرتی پشتیبانی می شوند.

  بورسیه و بودجه

  Penn State Dickinson Law متعهد است که دسترسی هر دانش آموز به آموزش حقوقی در سطح جهانی را فراهم کند. تمام LL.M. متقاضیان به طور خودکار برای بورسیه های مبتنی بر شایستگی در زمان پذیرش در نظر گرفته می شوند.

  برای تفکیک هزینه ها، از جمله شهریه، هزینه، کتاب و کمک هزینه زندگی، روی لینک زیر کلیک کنید. برای کاهش هزینه‌های زندگی، اکثر دانش‌آموزان بودجه شخصی تعیین می‌کنند، زندگی با یک هم اتاقی، خرید از فروشگاه‌های مواد غذایی تخفیف‌خورده، پیاده‌روی یا دوچرخه سواری به محوطه دانشگاه، آوردن وعده‌های غذایی خود به دانشگاه و موارد دیگر را انتخاب می‌کنند. Penn State تخفیف های دانشجویی را برای نرم افزار، کامپیوتر، لباس و موارد دیگر ارائه می دهد.

  ماهانه LL.M. جلسه اطلاع رسانی

  مکان ها

  • Carlisle

   150 South College St., Carlisle, PA 17013, , Carlisle

  سوالات