Keystone logo
Pepperdine University Caruso School of Law

Pepperdine University Caruso School of Law

Pepperdine University Caruso School of Law

مقدمه

قانون Pepperdine Caruso یک آموزش حقوقی عالی را در مکانی زیبا در اقیانوس آرام در نزدیکی لس آنجلس، کالیفرنیا ارائه می دهد. علاوه بر برنامه‌های تحصیلی، ما آموزش تجربی، مربیگری و آموزش مداوم را برای آماده‌سازی تمرین‌کنندگان برای ارائه بهترین‌ها به کار خود و جهان ارائه می‌کنیم.

جامعه حمایتی

دانش‌آموزان از سراسر جهان و ایالات متحده گرد هم می‌آیند و جامعه‌ای را پیدا می‌کنند که با حس تشویق و حمایت مشخص شده است، در حالی که در عین حال یک آموزش دقیق با یادگیری عملی و واقعی را تجربه می‌کنند. در

موسسه Straus برای حل اختلافات

از آنجایی که میانجیگری، داوری و مذاکره همچنان محبوبیت خود را در دعاوی و امور بین‌الملل افزایش می‌دهد، موسسه Pepperdine's Straus برای حل اختلاف همواره به عنوان یک برنامه برتر توسط US News and World Report رتبه‌بندی می‌شود .

LLM و کارشناسی ارشد حل اختلاف

برنامه های Pepperdine's LLM و Master of Dispute Resolution (MDR) دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند. دانشجویان از فارغ التحصیلان اخیر گرفته تا وکلا و قضات باتجربه که از چین، کره، روسیه، یونان، مولداوی، اسپانیا، پاکستان، اردن، بریتانیا، آلمان، سوئد و غیره در این برنامه شرکت کرده یا رفت و آمد داشته اند، متفاوت هستند.

Pepperdine دانشمندان را از سازمان های معتبر مانند فولبرایت، موسوی، سازمان کشورهای آمریکایی و بنیاد روتاری جذب کرده است.

سرمایه گذاری در ارزش

مشاوره شغلی در دسترس است و شما با یک شبکه بین المللی از فارغ التحصیلان آشنا می شوید. دانش‌آموزان ما رهبران جوامع خود در سراسر جهان می‌شوند، اختلافات را حل می‌کنند، قانون را بیشتر می‌کنند و تغییرات مثبت ایجاد می‌کنند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Los Angeles

    Los Angeles, آمریکا

    سوالات