Keystone logo
Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences LLM در جرم شناسی و عدالت کیفری
Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

LLM در جرم شناسی و عدالت کیفری

Belfast, بریتانیا

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Sep 2024

GBP ۱۹٬۱۰۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* ایرلند شمالی و جمهوری ایرلند: 6650 پوند | انگلستان، اسکاتلند یا ولز: 7470 پوند | اتحادیه اروپا دیگر و بین المللی: 18200 پوند

مقدمه

این برنامه تحصیلات تکمیلی هیجان‌انگیز، هیجان‌انگیز و موضوعی در جرم‌شناسی و عدالت کیفری توسط دانشمندان و محققان شناخته‌شده بین‌المللی تدریس می‌شود که به دانشجویان مقدمه‌ای گسترده برای مطالعه جرم و عدالت کیفری در جامعه معاصر ارائه می‌دهند. اعضای کارکنان پیوندهای قوی با آژانس های عدالت کیفری محلی و سازمان های اجتماعی و همچنین تخصص مقایسه ای و بین المللی گسترده ای دارند که یک تجربه دانشجویی منحصر به فرد را فراهم می کند. نقاط قوت پژوهشی کلیدی کارکنان آموزشی در زمینه های زیر نهفته است:

  • ایمنی جامعه و پیشگیری از جرم
  • پلیس
  • ادغام مجدد زندانیان
  • عدالت احیا کننده
  • توهین جنسی
  • بزه دیده شناسی
  • رفتار ضد اجتماعی
  • جنایت و دوره زندگی

LLM در جرم شناسی و عدالت کیفری به گونه ای طراحی شده است که برای دانشجویان آینده نگر با علاقه آکادمیک یا حرفه ای در جرم شناسی یا عدالت کیفری جذاب باشد. دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا انگیزه‌های ارتکاب جرم و همچنین عملکرد عملی عدالت کیفری و نحوه واکنش دولت به جرم و قربانی شدن را درک کنند. این مدرک برای کسانی که قبلاً در کارهای مرتبط با عدالت کیفری در زمینه‌هایی مانند فعالیت‌های حقوقی، دولتی و سازمان‌های غیردولتی شاغل بوده‌اند و همچنین تجهیز کسانی که به‌تازگی دوره‌های کارشناسی را به پایان رسانده‌اند برای توسعه این رشته‌ها مرتبط و مورد علاقه خواهد بود. دانش و مهارت برای پیگیری مشاغل مرتبط با عدالت کیفری یا انجام مطالعات سطح پیشرفته.

توسعه شغلی

مؤسسه می تواند به دانشجویان در کارآموزی/کارآموزی کمک کند. 94 درصد از فارغ التحصیلان کوئینز 6 ماه پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار یا ادامه تحصیل هستند.

کارشناسان مشهور بین المللی

حقوق در کوئینز توسط کارشناسان برجسته جهان در زمینه حقوق تدریس می شود. کارکنان ما پیوندهای تحقیقاتی نزدیکی با مشاغل، دولت و جامعه مدنی دارند. حقوق در کوئینز در بین 125 دانشکده حقوق برتر در سراسر جهان قرار دارد و ما از نظر چشم انداز جهانی در رتبه چهاردهم جهان قرار داریم. پژوهش در حقوق در آخرین تمرین ارزیابی پژوهشی (2014) در بریتانیا رتبه 15 را کسب کرد. بیش از 95 درصد از فعالیت های تحقیقاتی در مدرسه کیفیت بین المللی و بالاتر ارزیابی شد.

تجربه دانشجویی

برنامه عدالت کیفری LLM تمرکز بین المللی است و توسط دانشگاهیان و متخصصان برجسته در این زمینه تدریس می شود. تحقیقات و تدریس زیر نظر مؤسسه جرم‌شناسی و عدالت کیفری (ICCJ) انجام می‌شود که ارتباطات قوی با سازمان‌های جامعه مدنی، نهادها و آژانس‌های عدالت کیفری و موسسات و شبکه‌های بین‌المللی دارد. ICCJ یک مجموعه کنفرانس و سخنران فعال و سالانه را با گفتگوهای دانشگاهیان و متخصصان سازماندهی می کند. در کوئینز، شما بخشی از فرهنگ پر رونق تحصیلات تکمیلی خواهید بود که بر پایه آموزش عالی، تحقیقات پیشرو، نوآوری، همکاری و مشارکت بنا شده است. این اجزا در مدرسه تحصیلات تکمیلی ما با هم بافته شده اند. اینجاست که مهارت‌های جدید و افزایش اثربخشی شخصی را توسعه می‌دهید که شما را قادر می‌سازد در بازار کار پرجمعیت و رقابتی جهانی برجسته شوید. زندگی در کوئینز فقط مربوط به مدرک نیست. ما به دانشجویان خود این فرصت را ارائه می دهیم که واقعاً مطالعات خود را غنی کنند. فرقی نمی‌کند به جوامع دانشجویی، ورزش، موسیقی، رقص یا صرف یک قهوه با دوستانتان علاقه‌مند باشید، کوئینز دارای امکانات استثنایی برای پاسخگویی به همه علایق است.

پذیرش ها

برنامه درسی

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

امکانات

درباره مدرسه

سوالات