Keystone logo
Saint Martin’s University

Saint Martin’s University

Saint Martin’s University

مقدمه

دانشگاه سنت مارتین در لسی ، واشنگتن یکی از 14 کالج و دانشگاه بندیکتین در ایالات متحده و کانادا و تنها غرب در کوههای راکی است. هویت ما به عنوان یک دانشگاه ریشه در سنت کاتولیک ، بندیکتین ما در سال 1895 تاسیس شده است. سنت مارتین عضو کالج های مستقل واشنگتن است.

Saint Martin's University با رعایت اصول سنت روشنفکری کاتولیک ، تلاش می کند تا سختگیری و تعالی دانشگاهی را با تفکر اخلاقی و مسئولیت اجتماعی متحد کند - آموزش عالی که به دنبال خدمت و ارتقاء منافع مشترک است - آموزش عالی که به دنبال تغییر زندگی است با مقابله با موضوعات ایمان ، دلیل ، خدمات و جامعه. ما جمع می شویم ، دانشکده ها ، کارمندان و دانشجویان ، جامعه ای از افرادی را تشکیل می دهیم که در حال یادگیری زندگی معنادار هستند. مقدسین فکر می کنند ، دعا می کنند ، خدمت می کنند ، بازی می کنند و با قلب زندگی می کنند.

حقایق سریع

 • ثبت نام کارشناسی (تقریباً): 1300
 • ثبت نام کارشناسی ارشد (تقریباً): 250
 • ملیت های نمایندگی در دانشگاه: 19
 • آیات نمایندگی در دانشگاه: 20+
 • مشخصات سال اول (ورود به سال 2018)
  • درصد دانش آموزانی که کاتولیک هستند: 45٪
  • درصد دانش آموزانی که از نظر قومی متفاوت هستند: 59٪
  • درصد دانش آموزانی که برای اولین بار در خانواده هستند برای شرکت در دانشگاه: 35٪
  • درصد دانش آموزانی که نیاز به حمایت مالی یا کمک دریافت می کنند: 97٪

سفارش سنت بندیکت

خیرات جامعه و تعادل در معنویت بندیکتین منحصر به فرد نشان داده و تقویت می شود:

سنت بندیکت راهبان خود را به اجتماع فراخواند - زندگی مشترک دعا ، کار و مطالعه. بندیکت معتقد بود كه هر آنچه برای یادگیری در مورد خدا دوست داریم ، دوست داریم و دوست داشته باشیم ، باید در چارچوب اجتماع انجام شود. جامعه بندیکتین ، در حالی که پادزهر فردگرایی است ، همیشه حرمت یکتایی را دارد. با طراحی ، ما با افرادی شكل می گیریم كه در واقع با خود تفاوت دارند - این به عنوان یك دارایی تلقی می شود - مانعی نیست.

تعادل بین زندگی ذهن با زندگی روح و بدن به طور قاطع بندیکتین است. قانون سنت بندیکت به طور مشخص وقت را برای نماز ، کار و مطالعه برای همه اعضای جامعه مشخص می کند. این تعادل بندیکتین در مضامین اصلی ایمان ، عقل و خدمات منعکس شده است. در سن مارتین تلاش می کنیم تا از طریق برنامه های عالی و یکپارچه دانشگاهی ، معنوی ، ورزشی و سایر برنامه های آموزشی مشترک و عالی پرورش و توسعه یابیم.

هدف ما این است که دانش آموختگان فارغ التحصیلانی که اشتیاق زیادی به یادگیری دارند ، به توسعه شخصیتهای معنوی خود اختصاص داده و تعهد قابل توجهی به خدمات دارند که به دنبال برقراری نظمی آرامش بخش و عادلانه از نظر اجتماعی در جهان هستند.

اعتباربخشی

دانشگاه سنت مارتین یک موسسه جامع است که برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. سنت مارتین که در سال 1895 تأسیس شد ، ارتداد مقدس آموزشگاه ابی سنت مارتین ، صومعه بندیکتین کلیسای کاتولیک رومی است که اعضای آن دعا می کنند ، کار می کنند و در محوطه دانشگاه زندگی می کنند.

دانشگاه سنت مارتین توسط کمسیون کالج ها و دانشگاه های شمال غربی معتبر منطقه است. اعتباربخشی مؤسسه آموزش عالی توسط کمیسیون کالج ها و دانشگاه های شمال غربی نشان می دهد که معیارهای ارزیابی کیفیت نهادی را که از طریق یک فرآیند بررسی همسالان ارزیابی شده است ، برآورده می کند یا فراتر می رود. دانشکده یا دانشگاه معتبر ، مؤسسه ای است که منابع لازم را برای دستیابی به اهداف اعلام شده خود از طریق برنامه های آموزشی مناسب فراهم می کند ، به طور اساسی این کار را انجام می دهد و شواهد معقول و منطقی را ارائه می دهد که این کار را در آینده ای قابل پیش بینی ادامه خواهد داد. تمامیت نهادی از طریق اعتباربخشی نیز مورد توجه قرار می گیرد.

اعتباربخشی توسط کمیسیون شمال غربی دانشکده ها و دانشگاه ها جزئی نیست بلکه به طور کلی برای موسسه صدق می کند. به این ترتیب ، ضمانت هر دوره یا برنامه ارائه شده یا صلاحیت فارغ التحصیلان فرد نیست. در عوض ، تضمین معقول و منطقی در مورد کیفیت فرصتهایی که برای دانشجویانی که در این مؤسسه حضور دارند قابل استفاده است.

برنامه های کارشناسی ارشد مهندسی عمران و مهندسی مکانیک توسط کمیسیون اعتباربخشی مهندسی ABET معتبر شناخته می شوند. برنامه های آموزش ما توسط هیئت آموزشی ایالت واشنگتن و شورای اعتبار سنجی اعتباربخشی مدرسین (CAEP) معتبر شده است. برنامه های مددکاری اجتماعی ما توسط شورای آموزش کار اجتماعی (CSWE) معتبر شده است. دانشکده تجارت ما توسط شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP) به رسمیت شناخته شده است. برنامه پرستاری عضو انجمن دانشکده های پرستاری آمریکا (AACN) است. برنامه RN to BSN توسط کمیسیون تضمین کیفیت مراقبت های پرستاری ایالتی واشنگتن به تصویب رسیده است. برنامه مدرک کارشناسی دوره کارشناسی ارشد پرستاری در Saint Martin's University توسط کمیسیون آموزش پرستاری دانشکده معتبر است.

این دانشگاه عضو انجمن آموزش عالی دانشکده های آمریکایی ، شورای کالج های مستقل ، شورای پیشرفت و پشتیبانی آموزش ، کالج های مستقل واشنگتن ، انجمن ملی آموزش کاتولیک ، انجمن شمال غربی کالج های خصوصی و دانشگاه ها ، واشنگتن است. دوستان تحصیلات عالی ، کالج های فرصت فرصت برای اعضای سرویس و انجمن کالج ها و دانشگاه های بندیکتین آمریکایی.

برنامه های تحصیلی دانشگاه سنت مارتین برای ثبت نام افرادی که واجد شرایط دریافت مزایای تحصیلی تحت عنوان 38 و عنوان 10. توسط آژانس تصویب هیئت عالی آموزش عالی واشنگتن (HECB / SAA) تأیید شده اند ، این مدرسه طبق قانون فدرال مجاز به ثبت نام غیر مهاجر است. دانشجویان بیگانه

Saint Martin's University حق ایجاد تغییراتی را که در مراحل ، سیاست ها ، تقویم ها ، برنامه های درسی ، کلیه برنامه های دانشگاهی یا رشته های مهم و هزینه ها لازم می داند ، ایجاد کرد.

ابتکارات

برای تأمین نیازهای مداوم جامعه سنت مارتین ، دفتر پیشرفت مؤسسات برای تحقق این رویاها بسیار تلاش می کند. از طریق تلاشها و همکاریهای هماهنگ ، کمپین هایی درمورد ابتکارات تعیین شده توسط هیئت امناء ما طراحی شده است تا منابع لازم را برای جامعه سن مارتین فراهم کند تا بتواند انتظارات دانشجویان ما را برآورده سازد.

ابتکار عمل علمی

برای پاسخگویی به نیازهای فزاینده دانش آموزانی که به دنبال مدارک STEM هستند ، دانشگاه سنت مارتین به یک جنبش ملی برای افزایش دانش آموختگان علوم و ریاضیات آمریکا با کمپین ابتکار عمل ما پیوست. ایالت واشنگتن یکی از بالاترین غلظت مشاغل STEM در کشور را دارد ، اما ما یکی از پایین ترین ایالت ها برای تولید این فارغ التحصیلان هستیم. ساختمان علمی جدید سنت مارتین در کنار استراتژیک جنب سالن سبولا و ریخته گری Panowicz واقع خواهد شد و یک مثلث STEM را در دانشگاه ایجاد می کند.

ابتکار مهندسی

ابتکار مهندسی یک کار موفقیت آمیز برای بهبود امکانات دانشکده مهندسی بود. در سالهای 2012 و 2016 به ترتیب تکمیل شد ، کبولا هال و آزمایشگاه مهندسی سنت مارتین خانه آزمایشگاه صنعتی Panowicz و دارای محیط های کاری منحصر به فرد مشترک برای دانش آموزان برای به حداکثر رساندن تجربه آموزشی خود.

ابتکار سالگرد 125

در جشن 125 سالگی دانشگاه سنت مارتین ، ما مفتخریم که یک طرح جامع جمع آوری کمک برای کمک به تأمین اعتبار و حمایت از 125 سال آینده در سنت مارتین را اعلام کنیم. با شروع اواخر سال 2019 ، دانشگاه سنت مارتین با برگزاری رویدادهای بی شماری برگزار خواهد شد که فارغ التحصیلان ، حامیان ، دانشجویان فعلی ، کارمندان و دانشکده ها را برای تسهیل حمایت از مبارزات انتخاباتی درگیر می کند.

رهبری

ما ، دانشکده ها ، کارمندان ، معتمدان و دولت در Saint Martin's University تعهد می دهیم که چیزی جز بهترین آموزش ، دانش آموزان ما را ارائه ندهد ، ماهیتی جامع و کاملاً هماهنگ و یکپارچه است.

Saint Martin's University جامعه‌ای فراگیر از فراگیران و متفکران است که ریشه در سنت دارد و الهام بخش پیشرفت است. Saint Martin's University با آگاهی از سنت روشنفکر کاتولیک ، تلاش می کند تا استحکام و تعالی دانشگاهی را با تفکر اخلاقی و مسئولیت اجتماعی متحد کند: آموزش عالی که به دنبال خدمت و ارتقاء منافع عمومی است. سنت مارتین با راهنمایی از ارزش های بنتکتین ما آرمان تعادل را در آغوش می گیرد: این آموزش شامل رشد کل شخص - ذهن و بدن ، قلب و روح است.

به عنوان کاتولیک و بندیکتین ، سنت مارتین یک فرصت و وظیفه دارد که به نسل بعدی رهبران آموزش دهد تا شهروندان باهوش جهان باشند ، که می توانند عقل و دلسوزی را در اندیشه و از طریق عمل به نمایش بگذارند.

در اینجا ، دانش آموزان سنت مارتین یاد می گیرند که در زندگی و زندگی دیگران تفاوت مثبتی ایجاد کنند. در مطالعات و فعالیتهای خود در خارج از کلاس ، آنها به دنبال داشتن یک عمر یادگیری و موفقیت هستند.

ما ، دانشکده ها ، کارمندان ، معتمدان و دولت در سنت مارتین تعهد می دهیم که چیزی جز بهترین آموزش در اختیار دانشجویان خود قرار ندهیم.

مأموریت

Saint Martin's University یک مؤسسه آموزش عالی بنتکتین کاتولیک است که دانش آموزان را قادر می سازد تا در تمام زمینه های تلاش بشر ، زندگی و یادگیری و موفقیت را دنبال کنند. دانش آموزان سنت مارتین یاد می گیرند از طریق تعامل ایمان ، عقل و خدمت تفاوت مثبتی در زندگی و زندگی دیگران ایجاد کنند. دانشگاه هم از مقدس بودن فرد و هم از اهمیت اجتماع در سفر مستمر برای رسیدن به آن قدردانی می کند.

متن نوشته

Saint Martin's University در سال 1895 Saint Martin's University است ، مأموریت آموزشی ابی سنت مارتین ، یک صومعه کاتولیک بندیکتین است ، که اعضای آن دعا می کنند ، کار می کنند و در محوطه دانشگاه زندگی می کنند. زیبایی جسمی پردیس 300 هکتاری سن مارتین نشان دهنده طبیعت غنی فکری و معنوی حضور آن در شمال غربی اقیانوس آرام است.

ویژگیهای اساسی زندگی دانشگاهها با هویت بندیکتین و مشارکت آن در سنتهای قرنهای متفکر روشنفکر کاتولیک و جستجوی حقیقت متحول می شود.

بنابراین ، دانشگاه دانشجویان را گرامی می دارد و آنها را برای دستیابی به تعالی دانشگاهی راهنمایی می کند. تدریس برتر هنجار مورد انتظار است. برنامه درسی دانشگاه ریشه در سنت دیرینه هنرهای لیبرال ، خلاقیت و توانایی برقراری ارتباط و پیگیری ایده ها را پرورش می دهد. تفکر انتقادی و تحقیق مستقل؛ مهارت دانشگاهی؛ شکل گیری احکام اخلاقی سالم؛ و خدمت به بشریت.

این دانشگاه با تأکید بر مهربانی و مهمان نوازی بنتکتین ، از دانشجویان استقبال می کند و در واقع دانشجویان را نه تنها از شمال غربی اقیانوس آرام بلکه در سایر مناطق کشور و جهان در پردیس های اصلی و فرعی خود جستجو می کند. گنجینه های سن مارتین ، افراد در هر سنی ، مذاهب و ملیت ها را گنجینه می کند ، زیرا باعث تشویق شناخت دیدگاه های متنوع و قدردانی از همه فرهنگ ها می شود.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • Saint Martin's University 5000 Abbey Way SE Lacey, WA 98503-3200, 98503-3200, Lacey

برنامه ها

سوالات