Keystone logo
San Joaquin College of Law

San Joaquin College of Law

San Joaquin College of Law

مقدمه

در San Joaquin College of Law ، رشد شخصی شما به عنوان یک وکیل مهمترین هدف ما است. از دوره مهارت های مطالعه قبل از ثبت نام ما گرفته تا دوره های بی شماری که در برنامه درسی تجسم یافته اند ، شکوفایی بالقوه خود را مشاهده خواهید کرد. اندازه کلاس ها کم است و به طور متوسط در هر بخش 25 دانشجو دارند و فرصتی بی نظیر برای تعامل با اساتید و همکلاسی های شما فراهم می کنند.

SJCL تحصیلات حقوقی محکمی را ارائه می دهد - تحصیلاتی که به دلیل بدهی های سرسام آور ، شغل یا زندگی را محدود نمی کند. در طول 40 سال سابقه خود ، بیش از 84٪ از فارغ التحصیلان SJCL در آزمون وکالت کالیفرنیا قبول شده اند. اما SJCL در تلاش است تا دانش آموزان را آموزش دهد تا بتوانند وكالت نمایند و وكلائی برجسته باشند - از نظر فكری ، اخلاقی و شخصاً - نه فقط از مجوزها عبور كنند.

فرصت های تجربه عملی بسیار زیاد است. دانشجویان در کلینیک حقوقی New American سالانه به صدها مهاجر قانونی کمک می کنند و پرونده ها را تحت نظارت استاد از زمان دریافت تا حل و فصل بررسی می کنند. دوره های کارآزمایی در دادگاه های فدرال و ایالتی ، دفاتر وکلای دادگستری ، آژانس های اداری ، کمک های حقوقی و شرکت های خصوصی و فرصت های شغلی در امور دفتری به راحتی در دسترس هستند.

دانشکده حقوق یک تجربه و روند است. از طریق آن می فهمید که بیش از آنچه در خواب دیده اید توانایی دارید. یک مکان و یک نیاز برای آن توانایی ها در دره San Joaquin وجود دارد. فرصت های شغلی همیشه در منطقه وجود داشته است حتی در مناطق دیگر نیز کم است. تجربه واقعی زندگی شما در کلینیک ها ، امور خارجه و دفتریاری در دوره دانشکده حقوق ، پس از عضویت در وکالت ، به طور طبیعی به وکالت تبدیل می شود.

مکان ها

  • Clovis

    5th Street,901, 93612, Clovis

    برنامه ها

    سوالات