Keystone logo
Southern University Law Center

Southern University Law Center

Southern University Law Center

مقدمه

در 16 دسامبر 1946 ، در پاسخ به دادخواست یکی از ساکنان آفریقایی-آمریکایی که قصد تحصیل در دانشکده حقوق در یک م institutionسسه ایالتی را داشت ، هیئت آموزش ایالتی لوئیزیانا "گام های مثبتی برای ایجاد دانشکده حقوق برای سیاه پوستان در دانشگاه جنوبی" برداشت در عمل برای جلسه 1947-1948. "

برنامه های این دانشکده حقوق در 10 ژانویه 1947 ، در جلسه شورای آموزشی دولت تصویب شد. در 14 ژوئن 1947 ، هیئت تصفیه بدهی دولت 40000 دلار برای فعالیت این مدرسه اختصاص داد. دانشکده حقوق دانشگاه جنوبی در سپتامبر 1947 رسماً افتتاح شد تا تحصیلات حقوقی را برای دانشجویان آمریکایی آفریقایی تبار فراهم کند.

فارغ التحصیلان Southern University Law Center ، با شروع از وکیل افسانه ای حقوق مدنی ، رهبر سیاسی ، و مربی جسی N. Stone ، Jr. ، Alvin Basile Jones ، Leroy White ، Ellyson Fredrick Dyson ، و Alex Louis Pitcher از کلاس 1950 ، گسترش یافته اند در سراسر کشور و ملت به عنوان دنباله دار حرفه وکالت ، حقوق برابر را برای دیگران تأمین می کنند. تا به امروز ، مرکز حقوق بیش از 2500 فارغ التحصیل دارد و یکی از متنوع ترین نژادهای دانشکده حقوق کشور است.

مکان ها

  • Baton Rouge

    Roosevelt Steptoe Drive, 70813, Baton Rouge

    سوالات