Keystone logo
Southwestern Law School

Southwestern Law School

Southwestern Law School

مقدمه

گوناگون، مشغول، الهام بخش - این Southwestern Law School - تاریخ خدمات عمومی، معلمان خلاق، دانشمندان درخشان و فارغ التحصیلان. آماده شدن برای موفقیت در برنامه آموزشی نوآورانه ما و فرصت های یادگیری تجربی. محوطه پر جنب و جوش در مرکز شهر، زمینه ایده آل برای مطالعه قانون فراهم می کند، تأکید بر جامعه، تنوع و خدمات عمومی است.

بیش از 100 سال پیش تاسیس Southwestern برای فارغ التحصیلی وکلاانی که به خوبی و کارآفرین هستند و آماده موفقیت هستند، شهرت یافته است.

دانشجویان جنوب غربی دارای احساس قوی جامعه هستند. آنها از تقریبا هر کشوری، بیش از دوازده کشور و از بیش از 200 موسسه کارشناسی تشکیل شده است. در جدیدترین کلاس ورود، زنان 53 درصد را تشکیل می دهند، در حالی که اقلیت ها 49 درصد را تشکیل می دهند و دانشجویان بیش از 20 زبان خارجی را به سخره می گیرند. سن متوسط ​​27 سال است که دامنه آن 21 تا بیش از 50 سال است. در سال های اخیر، جنوب غربی دارای بالاترین نمایندگی از دانش آموزان آفریقایی تبار و دومین دانشجویان لاتین و اسپانیایی هرکدام از مدارس قانون کالیفرنیا است. انجمن دانشجویان حمایت از برنده جایزه رفاه دانشجویی و برنامه های حمایتی جامعه و نظارت بیش از 50 سازمان دانشجویی، از جمله برادری حقوقی است؛ اقلیت، گروه های فرهنگی، سیاسی و مذهبی؛ و جوامع متمرکز بر مناطق خاصی از قانون است.

محیط علمی الهام بخش

جنوب غربی یک مرکز واحه محبت آمیز در مرکز شهر پر جنب و جوش لس آنجلس ایجاد کرده است و شامل یکی از برجسته ترین معماری های تاریخی این شهر می شود - ساختمان برجسته Bullocks Wilshire. این شاهکار هنری هنرپیشه در قلب محوطه دانشگاه واقع شده است که در وسط "راهرو عمومی خدمات" لس آنجلس قرار دارد. دانش آموزان در جنوب غربی هر سال بیش از 20000 ساعت به خدمات حرفه ای در جامعه اختصاص می دهند.

فارغ التحصیلان

15،000 فارغ التحصیلان جنوب غربی شامل مقامات برجسته دولتی از اعضای کنگره به شهرداران و بیش از 400 قاضی و همچنین بنیانگذاران شرکت های بزرگ قانونی و مشاوران کل شرکت های چند ملیتی هستند. دانشکده حقوق دارای روابط قوی با بخش های حقوقی، تجاری و مدنی است و موسسه حقوق بشر و رسانه های بیدرمن با صنعت سرگرمی در هالیوود و بین المللی ارتباط دارد. در حالی که اکثر فارغالتحصیلان جنوب غربی در کالیفرنیا انتخاب می کنند، فارغ التحصیلان می توانند در تقریبا هر ایالت، دو قلمرو و بیش از دو ده کشور پیدا شوند. فارغ التحصیلان جنوب غربی به عنوان اعضای سنا و مجلس نمایندگان ایالات متحده، اعضای سنا و مجلس کالیفرنیا و رئیس مجلس، وزیر امور خارجه کالیفرنیا، خزانه دار امور خارجه کالیفرنیا و دادستان منطقه لس آنجلس خدمت کرده اند. در بین دانشجویان بسیاری از دانشجویان جنوب غربی، عدالت طولانی ترین در دادگاه عالی کالیفرنیا، اولین شهردار آفریقایی-آمریکایی در لس آنجلس، قاضی دادگاه منطقه ای قاره آمریکا در قاره ایالات متحده، اولین دادگاه دیوان عالی آفریقایی تبار آمریکایی این کشور، اولین قاضی محاکمه لاتین در ایالات متحده، و اولین قاضی بومیان آمریکا در کالیفرنیا، در میان بسیاری از نخستین افراد دیگر است.

آموزش حقوقی نوآورانه

Southwestern تنها مدرسه حقوق است که چهار برنامه JD ارائه می دهد که در هر دو روش برنامه ریزی و آموزشی متفاوت است. Southwestern رهبر در زمینه نوآوری و تخصص برنامه درسی است، به ویژه در زمینه های سرگرمی و قانون رسانه ها، قوانین بین المللی، قوانین کیفری و دادرسی / دادخواهی. برنامه درسی مورد نیاز با حدود 200 گزینه، 150 مجوز externship، 6 کلینیک و 4 تمرین غنی شده است. ارتقاء بخش بالایی شامل بیش از 50 دوره مهارت های حرفه ای، جلسات ژانویه، دوره های کوهنوردی و دوره های ویژه مینیاتوری توسط متخصصان حقوقی بین المللی است.

جنوب غرب همچنین برنامه های دوره ای JD / MBA سه ساله و چهار ساله را با مدرسه فارغ التحصیل Drucker مدیریت دانشگاه کلارمونت تاسیس کرد. برنامه های BA / JD 3 3 در همکاری با دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، Northridge و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، Dominguez Hills ارائه می شود. جنوب غربی همچنین برنامه های LLM را در مطالعات حقوق فردی و قانون سرگرمی و رسانه ای ارائه می دهد.

Southwestern اولین دانشکده حقوق بود که برای ایجاد مرکز تفریحی و قانون رسانه ای تاسیس شد. موسسه حقوق بشر سرگرمی و رسانه های بین المللی به رسمیت شناخته شده در بین المللی، به تهیه دانش آموزان برای اجرای قانون در صنایع خلاق مانند فیلم، تلویزیون و موسیقی کمک می کند.

دانشکده حقوق در شرایط شما

دانشجویان ما به محوطه زیبای جنوب غربی در مرکز شهرک جهانی، نزدیک به دادگاه ها، کریدور خدمات عمومی و صنعت سرگرمی کشیده شده اند. آنها در منزل ما در خانه ما احساس می کنند و توسط استادان قابل دسترس ما تشویق می شوند. آنها می خواهند در پیروی فارغ التحصیلان مشغول به کار ما در حالی که یک تجربه مدرن در زمینه حقوق مدرن را با شرایط خاص خود تجربه می کنند، دنبال کنند. ویدیو را تماشا کنید تا یاد بگیرد که هشت دانشآموز ما مدرسه حقوق را انتخاب کرده بودند که برای آنها مناسب بود.

جنوب غرب مکتب قانون LA است

جنوب غرب آمریکا مدرسه حقوق لس آنجلس است. از زمان تاسیس ما بیش از 100 سال پیش، به سمت محل ما در قلب لردگان "Corridor Interest of Interest in the Boulevard of Public Interest Corridor در Wilshire Boulevard در Koreatown، به ارتباطات ما با صنعت سرگرمی و دفتر دادستان منطقه، جنوب غربی روابط عمیقی با شهر فرشتگان دارد. تماشای ویدیو برای دیدن آمار سریع در مورد فارغ التحصیلان ما، برنامه های نوآورانه ما از مطالعه و برنامه درسی، مدارس و کلینیک های ما و تنوع ما.

مکان ها

  • Los Angeles

    3050 Wilshire Boulevard, CA 90010, Los Angeles

سوالات