Keystone logo

St Mary’s University Twickenham, London

A logo

مقدمه

سنت ماری تاریخ طولانی و برجسته و چشم اندازی بسیار مدرن دارد.

تاریخ و میراث

سنت ماری با پذیرش اولیه تنها شش دانشجو، اکنون به حدود 6000 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد در چهار مدرسه دانشگاهی رسیده است.

St Mary's که در سال 1850 تأسیس شد و دارای میراث عمیقی در آموزش است، شهرت زیادی برای آموزش عالی و رویکرد دانش‌آموز محور دارد.

در 23 ژانویه 2014، کالج دانشگاه سنت مری، توئیکنهام، عنوان کامل دانشگاه را توسط شورای خصوصی اعطا کرد و به دانشگاه سنت مری، تویکنهام تبدیل شد.

محوطه دانشگاه

املاک فعلی دانشگاه در چهار قسمت است. پردیس اصلی در خیابان والدگریو در توئیکنهام در داخل محوطه استرابری هیل هاوس، سالن اقامتی در خیابان استرابری هیل 16، زمین های ورزشی اصلی در پردیس Teddington Lock در جاده بروم، تدینگتون، و نایلور جدید واقع شده است. کتابخانه (همچنین در جاده والدگریو) که در پاییز 2015 افتتاح شد.

برابری، تنوع، و شمول

دانشگاه سنت مری به طور کامل متعهد به ایجاد یک فرهنگ فراگیر با ترویج برابری فرصت ها و احترام به تفاوت ها بین دانشجویان، کارکنان و سایر ذینفعان است.

دانشگاه دارای سنت طولانی در گسترش دسترسی به آموزش برای همه و در عین حال ایجاد یک محیط محترمانه و بردبار است که در آن از همه پیشینه ها تجلیل می شود. برابری، تنوع، و جاه طلبی های ما با مأموریت ما همسو هستند، جایی که هر انسانی منحصر به فرد و ارزشمند است.

ما مفتخریم که دانشگاه ما یک جامعه بسیار متنوع است که در آن از استعدادهای همه دانشجویان و کارکنان خود برای ایجاد فرهنگ احترام متقابل و به رسمیت شناختن استفاده می کنیم، جایی که دیدگاه های جدید را پذیرفته و به اشتراک می گذاریم. همانطور که ما به قدرت آموزش برای دگرگونی زندگی اعتقاد داریم. در St Mary's ما درک می کنیم که موفقیت مستمر ما به مشارکت هر یک از اعضای جامعه ما بستگی دارد و این روحیه جمعی است که ما را منحصر به فرد می کند.

از کلیه کارکنان، دانشجویان و بازدیدکنندگان انتظار می رود که در راستای اهداف برابری، تنوع و شمول دانشگاه و در چارچوب وظایف سیاست عمل کنند و مسئولیت اجرای موفقیت آمیز آن را بر عهده بگیرند.

سنت مری به عنوان یک دانشگاه کاتولیک

St Mary's که در سال 1850 تأسیس شد و با هویت متمایز کاتولیک، یک دانشگاه کاتولیک است که به دنبال توسعه همه افراد و توانمندسازی جامعه ما برای تأثیر مثبت بر جهان است. سنت ماری میراث عمیقی در آموزش دارد که توسط کمیته مدارس فقیر کاتولیک برای پاسخگویی به نیاز معلمان برای ارائه آموزش برای تعداد فزاینده کودکان کاتولیک فقیر تأسیس شده است. سبک تدریس ما و رویکرد ما به یادگیری که بر مشارکت و مشارکت دانش‌آموز تأکید می‌کند، ایده نیومن را در مورد آموزش بین رشته‌ای، فضایل و ارزش‌ها، و شکل‌گیری هر فردی که با بینش‌هایی از سنت فکری کاتولیک غنی شده است، منعکس می‌کند. حس قدرتمند جامعه که مشخصه سنت مری است، محصول اخلاق ما و ارزش‌های اصلی آن است.

سنت مریم به مأموریت کلیسای کاتولیک در آموزش عالی متعهد است. ما در زمینه ارائه خدمات در طیف وسیعی از حوزه‌های دانشگاهی، مراکز و دوره‌های تحقیقاتی بسیار معتبر، ارائه مراقبت‌های شبانی، مشارکت‌ها و مشارکت عمومی برتری داشته‌ایم.

گزینه پذیرش ۲

مکان ها

  • St Mary's University Waldegrave Road Strawberry Hill Twickenham TW1 4SX, , Twickenham

سوالات