Keystone logo
Stellenbosch University LLM
Stellenbosch University

LLM

Stellenbosch, آفریقای جنوبی

Request duration

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

مقدمه

این برنامه آموزش حقوقی را در بالاترین سطح در طیف وسیعی از زمینه های مطالعاتی متمرکز با اهمیت علمی و عملی ارائه می دهد. هدف از این برنامه این است که فارغ التحصیلان حقوق را قادر به تخصص، به دست آوردن بینش عمیق تر در زمینه های منتخب حقوق، و تبدیل شدن به پزشکان متخصص و رهبران در زمینه های انتخابی خود کنند.

این مدرک با تکمیل موفقیت آمیز چهار ماژول تدریس شده و یک پروژه تحقیقاتی بین 15000 تا 20000 کلمه در یک موضوع تایید شده اعطا می شود.

دانشجویان می توانند برنامه عمومی یا یک برنامه تخصصی (حل اختلاف جایگزین، قانون تجارت بین المللی، قانون مالکیت فکری یا قانون کار) را دنبال کنند.

این برنامه مستلزم حضور در کلاس در Stellenbosch در طول سال است و کلاس ها معمولاً یک بار در هفته در هر ماژول در عصر از ساعت 18:00 تا 20:00 ارائه می شوند.

همه ماژول ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند و دانشجویانی که در این برنامه ثبت نام می کنند باید به زبان انگلیسی مسلط باشند.

I. برنامه های LLM در Stellenbosch

1.1 دانشگاه Stellenbosch شش برنامه LLM را به صورت دوره ای ارائه می دهد که عبارتند از:

LLM عمومی توسط دوره.

  • LLM در حقوق تجارت بین الملل؛
  • LLM در حقوق مالکیت فکری؛
  • LLM در قانون کار؛
  • LLM در حل و فصل اختلافات جایگزین.
  • LLM در مقررات و سیاست تدارکات عمومی؛

1.2 برنامه درسی برای LLM عمومی توسط دوره آموزشی به طور رسمی بر اساس دپارتمان سازماندهی نشده است، و هیچ مجموعه واحدی از ماژول های تجویز شده وجود ندارد. در عوض، از دانش‌آموزان دعوت می‌شود تا یک برنامه درسی از ماژول‌های ارائه شده توسط دانشکده تدوین کنند. گزینش ها باید شرایط رسمی مدرک را داشته باشند و منوط به تایید هیئت علمی هستند. جدول زمانی نیز گزینه های موجود برای دانش آموز را محدود می کند. این امر اجتناب ناپذیر است. جدول زمانی، در حالی که فضایی را برای انتخاب‌های بین رشته‌ای باقی می‌گذارد، به دانشجویان اجازه می‌دهد تا با انتخاب واحدهای درسی در حوزه‌های وسیع حقوق خصوصی، تجاری یا عمومی، تخصص خود را کسب کنند. علاوه بر ماژول ها، یک مقاله تحقیقاتی نیز باید تکمیل شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد مقاله پژوهشی به پاراگراف 18 زیر مراجعه کنید.

1.3 LLM در حقوق تجارت بین الملل شامل ماژول های زیر است: قانون فروش بین المللی. داوری تجاری بین المللی؛ قانون توسعه پایدار؛ پرداخت و تضمین در قراردادهای بین المللی؛ حمل و نقل کالا از طریق دریا; جنبه های حقوقی تجارت جهانی و منطقه ای؛ و قانون مالیات بین المللی (همه ماژول ها از گروه حقوق تجاری). دانش آموزان باید 4 پودمان از 6 ماژول (2 ماژول در هر ترم) را تکمیل کنند. علاوه بر ماژول ها، یک مقاله تحقیقاتی نیز باید تکمیل شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد مقاله پژوهشی به پاراگراف 18 زیر مراجعه کنید

1.4 LLM در حقوق مالکیت فکری شامل سه ماژول اجباری و یک ماژول انتخابی است (همه ماژول ها از گروه حقوق تجاری). ماژول های اجباری عبارتند از قانون حق چاپ، قانون ثبت اختراع، و قانون طراحی ثبت شده، و همچنین قانون علائم تجاری. دانش آموزان قانون مالکیت معنوی در محیط دیجیتال یا قانون رقابت را به عنوان درس انتخابی خود می گیرند. علاوه بر ماژول ها، یک مقاله تحقیقاتی نیز باید تکمیل شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد مقاله تحقیقاتی پاراگراف 18 زیر را ببینید.

1.5 LLM در قانون کار شامل چهار ماژول اجباری، حقوق استخدام، موضوعات منتخب در قانون بین المللی کار و تامین اجتماعی، برابری در محل کار، و موضوعات منتخب قانون کار دسته جمعی (همه ماژول ها از وزارت قانون تجارت). علاوه بر ماژول ها، یک مقاله تحقیقاتی نیز باید تکمیل شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد مقاله تحقیقاتی پاراگراف 18 زیر را ببینید.

1.6 LLM در حل و فصل اختلافات جایگزین شامل سه ماژول اجباری و یک ماژول انتخابی است. ماژول های اجباری عبارتند از: داوری تجاری بین المللی، میانجی گری، و تکنیک های حل اختلاف منتخب. دانشجویان می توانند قانون فروش بین المللی یا حقوق استخدامی را به عنوان ماژول انتخابی خود انتخاب کنند. علاوه بر ماژول ها، یک مقاله تحقیقاتی نیز باید تکمیل شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد مقاله تحقیقاتی پاراگراف 18 زیر را ببینید.

1.7 LLM در مقررات و سیاست تدارکات عمومی یک مدرک حرفه ای LLM است و شامل دو ماژول اجباری و دو درس انتخابی است. LLM حرفه ای متفاوت از برنامه های LLM بالا سازماندهی شده است.

1.7 به استثنای LLM در حقوق تجارت بین‌الملل، حقوق مالکیت فکری، قانون کار، حل اختلاف جایگزین و مقررات و سیاست تدارکات عمومی، طبق مقررات دانشگاه، گواهی مدرک منعکس کننده هیچ یک از رشته‌های تخصصی انتخابی نخواهد بود.

1.8 LLM توسط دروس یک دوره مکاتبه ای نیست. حضور در کلاس در Stellenbosch الزامی است.

پذیرش ها

برنامه درسی

درباره مدرسه

سوالات