Keystone logo
Stetson University College of Law

Stetson University College of Law

Stetson University College of Law

مقدمه

به منزله اولین مدرسه قانون فلوریدا، استتسون برجسته وکلا، قضات و رهبران جامعه برای بیش از یک قرن تحصیل کرده است. استتسون یک 100 صفحه دانشکده حقوق، # 1 در حمایت از محاکمه و # 3 در متون قانونی، توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی قرار گرفت، و به طور کامل توسط کانون وکلای آمریکا و انجمن دانشکده های حقوق آمریکا معتبر.

دانشگاه کالج استتسون قانون یک بخش فعال از منطقه مترو خلیج تمپا است، با دانشگاه قانون اصلی آن در Gulfport / خیابان. پترزبورگ و یک مرکز ماهواره ای در تامپا. دانشکده حقوق بخشی از دانشگاه استتسون، با یک کالج هنر و علوم، دانشکده مدیریت کسب و کار، و مدرسه موسیقی در دولند، و یک مرکز ماهواره ای دانشگاه در جشن است.

دین کریستوفر Pietruszkiewicz یک تیم متنوع از اعضای هیات علمی، مدیران و کارکنان با توجه به ماموریت و ارزش های دانشکده حقوق و دانشگاه استتسون.

استتسون در یک نگاه

شماره 1 رتبه برای حمایت از محاکمه و شماره 3 برای نوشتن قانونی توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی توجه به فرد به نیازهای دانش آموز با استعداد، دانشکده دسترس که در زمینه های اکسل خود را دولت از هنر، کتابخانه و کلاس های درس هفت دادگاه گواهی JD تمرکز در حمایت، قانون بزرگ، قانون محیط زیست، حقوق بین الملل و عدالت اجتماعی درجه دو و درجه مشترک گزینه: JD / LL.M. در دفاع، JD / MBA، JD / MPH، JD / MIEL در قانون بین المللی اقتصادی، و JD / MEBL در قانون کسب و کار اروپا امثال درجه در حمایت، قانون بزرگ و قوانین بین المللی یکی از معدود مدارس قانون ایالات متحده برای به اشتراک گذاشتن فضا با یک دادگاه کار، دادگاه منطقه دوم فلوریدا تجدید نظر اولین مدرسه حقوق در فلوریدا به نیاز طرفدار بونو خدمات توسط دانشجویان و استادان توسعه حرفه ای و آماده سازی نوار خدمات عالی است. به تازگی یکی از بهترین برنامه های LLM برای فرصت های شغلی توسط مجله بین المللی فقیه به نام. مراکز برای برتری در دفاع، قانون بزرگ، قانون آموزش عالی و سیاست، و حقوق بین الملل صفحه اصلی به موسسه تنوع زیستی قانون، قانون کارائیب، ارتباطات حقوقی و جانبازان قانون صفحه اصلی به چهار مجلات علمی: استتسون بررسی قانون، مجله حقوق بین الملل برای پیری و سیاست، مجله حقوق بین المللی حیات وحش و سیاست، و استتسون مجله وکالت و قانون برنامه افتخارات زیادی را برای دانش آموزان برتر 45 سازمان های دانشجویی تیم های ملی و قهرمان جهان حمایت طیف گسترده ای از فرصت های درمانگاه و کارآموزی زندگی در محوطه پر جنب و جوش با سازمان های دانشجویی متنوع، فعالیت های بین آموزشگاهها و مسابقات هشت تحصیل در خارج و شش برنامه ارز دانشگاه قانون اصلی در Gulfport / خیابان. پترزبورگ با مرکز ماهواره ای در نزدیکی مرکز شهر تمپا

7 دلیل بزرگ را در نظر بگیرید قانون استتسون:

قدرت از برنامه های آکادمیک است.

استاد استتسون آموزد classWe افتخار برای حمایت از محاکمه و # 3 برای نوشتن قانونی توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی رتبه بندی می شود # 1 می باشد. استتسون نیز رهبر در زمینه های قانون بزرگ، قانون تنوع زیستی محیط زیست، قانون آموزش عالی، حقوق بین الملل، عدالت اجتماعی، حقوق جانبازان، قانون کارائیب، و مناطق دیگر از مطالعه قانونی است. استتسون ارائه می دهد پنج گواهی JD از برنامه های تمرکز، بیش از 60 انتخابی مهارت، و گزینه های مشترک و یا دو درجه برای JD / LL.M.، JD / MBA، و JD / MPH

فرصت برای به دست آوردن تجربه حقوقی عملی است.

participantsStetson آموزش بالینی دانشجویان بیش از 400 درمانگاه و externship فرصت در سال در سراسر خلیج تمپا، فلوریدا منطقه شهری. با بیش از 30 درمانگاه و externship دوره در حدود 60 سازمان میزبانی وب، استتسون تعداد انگشت شماری از دیگر دانشکده های حقوق سراسر کشور که تضمین کنیم که هر دانش آموز می تواند در یک دوره کلینیک و یا externship در طول دانشکده حقوق شرکت می پیوندد.

کمک هزینه تحصیلی برای کاهش هزینه های آموزش عالی است.

دانشجوی استتسون veteranIn پاییز 2015، 55 درصد از دانشجویان جدید JD کمک هزینه تحصیلی دریافت کرده است. همه دانش آموزان سال اول پذیرفته به طور خودکار برای کمک هزینه تحصیلی چند ساله در نظر گرفته. با آغاز سال تحصیلی 2016-2017، استتسون تعداد نامحدودی از جانبازان واجد شرایط و یا وابستگان واجد شرایط با برنامه روبان زرد این منشور حمایت می کنند.

پردیس زیبا واقع در آفتابی خلیج تمپا، فلوریدا است.

استتسون قانون campusStetson 21 هکتاری، درخت خرما پردیس اصلی در Gulfport / خیابان به انتظارنشسته بودند. پترزبورگ یک بار در رفت و آمد مکرر 1920s به آباد توسط بیب روث و دیگر افراد مشهور بود. امروز، ساختمان های تاریخی ما با 3920 اتصالات شبکه، هفت دادگاه کار، 50 اتاق گروه مطالعه کتابخانه، استخر شنا، و یک کتابخانه قانون با بیش از 419.000 جلد تکمیل شده است. نیاز به یک استراحت از مطالعه؟ سفر # 4 رتبه بهترین ساحل مشاور (سنت پیت ساحل) پنج دقیقه از دانشگاه است.

دانشکده که عشق آموزش قانون و در مورد موفقیت دانش آموزان اهمیت می دهند.

استاد استتسون توصیه اساتید studentOur هستند که تقریبا در هر جنبه ای از زندگی در محوطه های درگیر و پرشور در مورد کار با دانش آموزان در داخل و خارج از کلاس درس می باشد. دانشکده از سراسر دانشکده حقوق وقت خود را صرف خدمت به عنوان مربی، مشاوره تشکل های دانشجویی، و تیم مربیگری حمایت. دانشکده ما نویسندگان، وکلا، ضمیمه، و رهبران در حوزه تخصصی خود قانونی است.

خدمات توسعه حرفه ای برای دانش آموزان و فارغ التحصیلان.

کارکنان توسعه حرفه ای توصیه studentAn کارکنان توسعه حرفه ای در دسترس دانش آموزان با جلسات مربیگری فردی، جلسات گروه ها و برنامه پشتیبانی می کند. "حرفه ای جعبه ابزار" سری کارگاه استتسون چارچوبی برای برنامه ریزی شغلی و جستجوی کار فراهم می کند. کارکنان ما روابط با جامعه حقوقی منطقه خلیج تمپا ایجاد کرده است و کار می کند برای کمک به فارغ التحصیلان یافتن فرصتهای شغلی ایده آل خود را.

مطالعه خارج از کشور برنامه در جزایر کیمن، کوبا، انگلستان، کره جنوبی، اسپانیا و هلند.

مطالعه استتسون خارج از کشور دانشجویان participantsOur می تواند جهان را در حالی که درآمد واحد دانشگاهی و ملاقات کارشناسان حقوقی در کشورهای دوردست را کشف کند. علاوه بر این به تابستان استتسون در خارج از کشور و برنامه های ترم، استتسون همچنین دارای موافقت نامه های مبادله بین المللی با دانشگاه در استرالیا، انگلستان، ایرلند، فرانسه، اسپانیا و.

مکان ها

  • Tampa

    Stetson University College of Law 1401 61st Street South , 33707, Tampa

    سوالات