Keystone logo
Suffolk University Law School

Suffolk University Law School

Suffolk University Law School

مقدمه

برای بیش از 100 سال، قانون سافولک برخی از برجسته ترین متخصصان حقوقی کشور را به وجود آورده است. با تاکید بر تمرین در دنیای واقعی و یادگیری تجربی، قانون سافولک مکانی بی بدیل برای شروع، ساختن و راه اندازی یک حرفه و زندگی موفق در قانون است.

به عنوان یکی از بزرگترین دانشکده های حقوق در ایالات متحده، حقوق سافولک دارای یک برنامه درسی گسترده است که یک پایه علمی قوی را با تخصص در مجموعه ای از زمینه های تخصصی ترکیب می کند. تحصیلات شما شامل برنامه های یادگیری عملی، اساتید شناخته شده ملی و متخصصان حقوقی واقعی است که نظریه را با عمل پیوند می دهند تا دانشجویان را برای کار در قرن بیست و یکم آماده کنند.

ماموریت و اهداف

Suffolk University Law School، واقع در بوستون، به استقبال دانشجویان از هر زمینه و شرایط و آموزش آنها برای تبدیل شدن به وکلای بسیار ماهر و اخلاقی که به خوبی برای خدمت در جوامع محلی خود، در سراسر کشور و در سراسر جهان آماده هستند، اختصاص داده شده است. از آنجایی که نقش وکیل از زمان تأسیس سافولک در سال 1906 تکامل یافته و گسترش یافته است، دانشکده حقوق به دنبال توسعه مهارت‌های لازم برای پاسخگویی به نیازهای متغیر حرفه در جامعه‌ای به طور فزاینده متنوع، جهانی و وابسته به فناوری است. سافولک به‌عنوان یکی از بزرگترین دانشکده‌های حقوق کشور، با ارائه یک پایه اصلی در آموزش حقوقی، وسعت دوره‌ها و برنامه‌ها، و آموزش عالی توسط دانشکده‌های متنوع و در دسترس که درگیر بورسیه تحصیلی و خدمات به حرفه و جوامع خود هستند، با این چالش روبرو می‌شود. . هدف سافولک این است که به دانشجویان خود دسترسی به آموزش عالی حقوقی، الهام بخشیدن به تعهد به عدالت و فراهم کردن فرصتی برای فارغ التحصیلان خود برای دستیابی به آرزوهای شغلی خود فراهم کند.

سوالات