Keystone logo
Swansea University

Swansea University

Swansea University

مقدمه

سوانزی در سال 1920 تاسیس شد ، دانشگاهی پرتحرک و تحقیقاتی است.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

6436-Aerial Lighthouse Mumbles [Hi res]

Swansea University یک Swansea University تحقیقاتی است که از سال 1920 تغییر می کند. جامعه متنوع و استقبال ما از پیشرفت و کشف با تعادل آموزش و تحقیقات عالی در کنار کیفیت عالی زندگی شکوفا می شود.

تعهد ما در زمینه تحقیق با مزایای دنیای واقعی ، ما را به این هدف تبدیل کرده است که بتوانیم یک دانشگاه تحقیقاتی برتر 30 باشیم ، و جدول لیگ چارچوب تعالی تحقیقات 2014-2021 را از 52 ام در سال 2008 در انگلیس به 26 ام رساندیم.

Swansea University برای دومین بار در پنج سال اخیر در جوایز انتخاب دانشجویی Whatuni 2019 به عنوان دانشگاه سال انتخاب شد. Swansea University و همچنین عنوان دانشگاه سال ، مقام برتر را در رده بین المللی به دست آورد و در رده های بعد از تحصیلات تکمیلی ، دوره ها و سخنرانان ، سه رتبه برتر را به خود اختصاص داد. جوایز انتخاب دانشجویی واتونی با بیش از 41000 بررسی و نظر از بیش از 160 موسسه انگلستان ، به طور کامل توسط دانشجویان رای داده می شود.

در راهنمای معتبر دانشگاه گاردین 2021 ، ما در انگلیس در رتبه 24 قرار داریم و برای دومین بار در طول سه سال عنوان دانشگاه سال ولز را کسب کرده ایم و موقعیت خود را به عنوان پیشروترین موسسه آموزش عالی ولز تقویت می کنیم.

ما دانشجویان خود را در قلب همه چیز قرار می دهیم. در نتیجه ، ما در چارچوب تعالی تدریس ملی و نتایج دانشجویی (TEF) به یک رتبه طلایی ، بالاترین رتبه ممکن ، دست یافتیم و در نظرسنجی دانشجویان ملی در سال 2020 در رتبه 6 در انگلستان قرار داریم .

پردیس های خیره‌کننده و پرنفس ساحلی ما ، ما را به مکانی مطلوب برای دانش آموزان و کارمندان از سراسر جهان تبدیل کرده است ، و جامعه چند فرهنگی ما چشم انداز جهانی را فراهم می کند ، و کسانی که به ما می پیوندند ، می توانند مهارتها و دانشهایی را ایجاد کنند که آنها را در مشاغل موفق و غنی سازنده قرار دهد.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

7232-030320_197 (1) copy edit

دانش آموزان بین المللی

Swansea University به عنوان 200 دانشگاه برتر جهانی برای دانشجویان بین المللی شناخته شده است و ما از برنامه های دانشجویان بین المللی از سراسر جهان استقبال می کنیم.

ما دانشجویان بین المللی خود را ترغیب می کنیم از طریق سیستم برنامه آنلاین ما برنامه های خود را تهیه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایجاد درخواست کارشناسی یا کارشناسی ارشد برای تحصیل در Swansea University لطفاً به صفحات برنامه ما مراجعه کنید.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Swansea

    Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK, SA2 8PP, Swansea

سوالات