Keystone logo
Swansea University LLM در قانون تجارت بین المللی
Swansea University

LLM در قانون تجارت بین المللی

0 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

* دانشجویان انگلیس / اتحادیه اروپا: 7،900 پوند تمام وقت ؛ 3،950 پوند در سال برای نیمه وقت 2 ساله ؛ 2،650 پوند در سال برای 3 سال نیمه وقت. دانشجویان بین المللی: 16،450 پوند تمام وقت ؛ 8،250 پوند در سال برای نیمه وقت 2 ساله ؛ 5،500 پوند در سال برای 3 سال نیمه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

LLM در حقوق تجارت بین المللی به شما دانش و مهارت می دهد تا راه را برای طیف وسیعی از مشاغل هیجان انگیز در این زمینه مهم و متنوع قانون هموار کنید.

با یادگیری کارشناسان با تجربه علمی و عملی سطح بالایی ، درک عمیقی از چالش های حقوقی و عملی پیرامون معاملات تجاری بین المللی کسب خواهید کرد.

این مدرک LLM با داشتن دانش و مهارت هایی که توسط کارفرمایان بسیار ارزشمند است ، به شما کمک می کند تا در رشته حقوق تجارت متخصص شوید.

چرا قانون تجارت بین الملل در سوانزی؟

به عنوان دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده حقوق هیلاری رودهام کلینتون ، شما با عضویت در یک دانشکده حقوق شناخته شده در سطح جهان ، با محیطی پر رونق دانشگاهی متعهد به تعالی در تدریس و تحقیق و ارائه یک تجربه دانشجویی استثنایی خواهید بود.

شما از الزامات سطح 2 عضویت در CIArb معاف می شوید ، بنابراین می توانید پس از اتمام موفقیت آمیز ماژول داوری تجاری بین المللی ، برای سطح عضو مؤسسه (MCIArb) اقدام کنید.

Swansea University برای کیفیت تحقیقات در انگلیس در رتبه 26th و رتبه 22 برای تأثیر تحقیقات (REF 2014)

تجربه حقوق بین الملل تجاری شما

در این مدرک LLM ، شما دانش و تجربه لازم را بدست می آورید تا به یک وکیل یا پزشک متخصص خدمات حقوقی قرن بیست و یکم با درک تخصصی و عمیق از حقوق تجارت بین المللی تبدیل شوید.

مدارک تحصیلات حقوق کارشناسی ارشد ما این امکان را به شما می دهد که از دانشگاهیانی که متخصص صنعت هستند ، با داشتن تجربه علمی و کاربردی فرا بگیرید.

شما همچنین از طریق این موارد یاد خواهید گرفت:

 • سخنرانی میهمانان به شما می دهد تا بینش خود را از تمرین در این زمینه ارائه دهد
 • مسابقات شکایت
 • مدارس تابستانی در خارج از کشور

فرصتهای شغلی بین المللی حقوق تجارت

فارغ التحصیلان LLM در حقوق بین الملل تجارت برای تحریک و پاداش دادن فرصت های شغلی از موقعیت مناسبی برخوردار هستند.

بهبود اشتغالزایی شما برای ما یک اولویت اساسی است و ما مجموعه ای از رویدادها را برای کمک به شما برگزار می کنیم ، از جمله نمایشگاه سالانه مشاغل LLM ، که به شما فرصتی برای دیدار با موسسات حقوقی محلی و بین المللی و همچنین شبکه سازی رویدادها و بازدید از شیوه های پیشرو را می دهد. در شهر لندن.

شرایط ورود

 • شرط ورود این LLM در حقوق تجارت بین الملل یک مدرک افتخاری 2: 2 است که به طور ایده آل در یک رشته شناختی است.
 • داوطلبان با تجربه مربوطه نیز به درخواست تشویق می شوند.
 • ما از برنامه های دانش آموزانی از سراسر جهان استقبال می کنیم و مستلزم مطالعه قبلی است که معادل شرایط ورود باشد.
 • اگر زبان انگلیسی اولین زبان شما نباشد ، در یک مدرک معتبر زبان انگلیسی مانند آزمون آیلتس (با نمره کلی حداقل 6.5 و حداقل 6.0 در هر مؤلفه) به یک پاسپورت قابل قبول نیاز خواهید داشت.
 • کلاس های رایگان زبان انگلیسی در دسترس هستند که برای کمک به شما در بهبود تفکر انتقادی و نوشتن انتقادی طراحی شده اند.

فرصت های شغلی و مشاغل

فرصت های شغلی و کارآفرینی آکادمی کارآفرینی Swansea (SEA) شما را در هر مرحله از سفر حرفه ای خود به شما کمک می کند تا آینده ای روشن را ایجاد کنید.

خدمات پشتیبانی حرفه ای ما عبارتند از:

 • کارگاه های اشتغالزایی ، مذاکرات کارفرمایان ، نمایشگاه های موقت و نمایشگاه های شغلی.
 • مشاوره و راهنمایی فردی از مشاوران حرفه ای شغلی.
 • برای یافتن شغل ، کارآموزی ، مکانهای شغلی و فرصت های داوطلبانه کمک کنید.
 • دسترسی به منابع اطلاعاتی در طیف گسترده ای از موضوعات مدیریت شغلی.
 • سرمایه گذاری برای حمایت از فرصت های کارآموزی دانشجویی و رویدادهای انجمن دانشجویی / باشگاه.

ما نیز تا دو سال پس از فارغ التحصیل شدن، کمک و مشاوره برای فارغ التحصیلان Swansea University ارائه می دهیم.

اشتغال در دانشکده حقوق

دانشکده حقوق با داشتن یک مأمور اختصاصی در زمینه اشتغال و جایگاه ، برای پیشبرد اشتغال فارغ التحصیلان از یک رویکرد پیشگیرانه استفاده می کند. این مدرسه طیف وسیعی از مکانهای کاری محلی ، ملی و بین المللی ، دوره های حرفه ای ، مشاوره و پشتیبانی را برای شما در توسعه مهارتهای مورد نیاز برای دستیابی به جاه طلبی های خود ارائه می دهد.

افزایش اشتغال دانش آموزان ما یک اولویت اساسی است. برای انجام این کار ، ما تعدادی از ابتکارات را برای دانشجویان LLM از جمله نمایشگاه سالانه LLM Careers برگزار می کنیم که به دانشجویان این امکان را می دهد تا با نمایندگان شرکتهای حقوقی محلی و بین المللی ، رویدادهای شبکه سازی و بازدید از شیوه های پیشرو در شهر لندن ملاقات کنند. .

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University برای دومین بار در پنج سال اخیر در جوایز انتخاب دانشجویی Whatuni 2019 به عنوان دانشگاه سال انتخاب شد. Swansea University و همچنین عنوان دانشگاه سال ، مقام برتر را در رده بین المللی به دست آورد و در رده های بعد از تحصیلات تکمیلی ، دوره ها و سخنرانان ، سه رتبه برتر را به خود اختصاص داد. جوایز انتخاب دانشجویی واتونی با بیش از 41000 بررسی و نظر از بیش از 160 موسسه انگلستان ، به طور کامل توسط دانشجویان رای داده می شود.

در راهنمای معتبر دانشگاه گاردین 2021 ، ما در انگلیس در رتبه 24 قرار داریم و برای دومین بار در طول سه سال عنوان دانشگاه سال ولز را کسب کرده ایم و موقعیت خود را به عنوان پیشروترین موسسه آموزش عالی ولز تقویت می کنیم.

ما دانشجویان خود را در قلب همه چیز قرار می دهیم. در نتیجه ، ما در چارچوب تعالی تدریس ملی و نتایج دانشجویی (TEF) به یک رتبه طلایی ، بالاترین رتبه ممکن ، دست یافتیم و در نظرسنجی دانشجویان ملی در سال 2020 در رتبه 6 در انگلستان قرار داریم .

پردیس های خیره‌کننده و پرنفس ساحلی ما ، ما را به مکانی مطلوب برای دانش آموزان و کارمندان از سراسر جهان تبدیل کرده است ، و جامعه چند فرهنگی ما چشم انداز جهانی را فراهم می کند ، و کسانی که به ما می پیوندند ، می توانند مهارتها و دانشهایی را ایجاد کنند که آنها را در مشاغل موفق و غنی سازنده قرار دهد.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه