Keystone logo
Temple University Beasley School of Law

Temple University Beasley School of Law

Temple University Beasley School of Law

مقدمه

درباره قانون معبد

همگام به عنوان یک Temple University Beasley School of Law برتر 50 و بهترین حقوق ، شناخته شده است ، Temple University Beasley School of Law در رتبه 3 در وکالت ، شماره 11 در نوشتن حقوقی ، # 19 در حقوق بین الملل ، و # 25 در قانون مالیات توسط US News است.

Temple Law یک رهبر در یادگیری تجربی است و دارای اساتید با اعتبار بین المللی برای تعالی علمی ، بورس تحصیلی و تدریس مؤثر است. همچنین پنج مرکز در قانون معبد وجود دارد: مرکز شلر عدالت اجتماعی ، انستیتوی حقوق بین الملل

دانش آموزان از سراسر جهان به دلیل اختصاص 120 سال مدرسه به آموزش حقوقی برتر با هزینه ای مناسب ، در برنامه Juris Doctor (JD) Juris Law (JD) و برنامه Master of Law ثبت نام می کنند.

زندگی در فیلادلفیا

شهر فیلادلفیا بخش مهمی از تجربه قانون معبد است. فیلادلفیا اولین شهر میراث جهانی یونسکو در ایالات متحده است و اخیراً توسط نشنال جئوگرافیک به عنوان یکی از بهترین شهرهایی که در سال 2020 در ایالات متحده بازدید کرد ، نامگذاری شده است. برنامه های دانشگاهی دانشجویان روزانه با زندگی فرهنگی و معنوی این شهر زیبا و پر جنب و جوش تقویت می شود و با هزینه زندگی بسیار مقرون به صرفه تر در مقایسه با سایر شهرهای ساحل شرقی.

ششمین شهر بزرگ کشور ، فیلادلفیا در هر سطح ، دارای دادگاه های ایالتی و فدرال ، شرکت های حقوقی بی شماری ، بزرگ و کوچک ، ده ها آژانس شهری و صدها کارفرمای قانونی دیگر است. به دلیل موقعیت مناسب فیلادلفیا بین دو شهر بزرگ ، دانشجویان معبد حقوق معبد به راحتی می توانند به نیویورک و واشنگتن دی سی رفت و آمد کنند.

120285_philadelphia-224447_640.jpg

مأموریت

قانون معابد که در سال 1895 تأسیس شد ، متعهد به تعالی در تدریس ، یادگیری ، بورسیه و خدمات است. قانون معبد به آماده سازی دانشجویان برای ورود و ادامه در حرفه حقوقی با بالاترین سطح مهارت ممکن ، با تعهد محکم به اصول مسئولیت حرفه ای و با احساس وظیفه شخصی برای رهبری و خدمت به جوامعی که در آن هستند اختصاص داده شده است. زندگی و تمرین.

قانون معبد حمایت از یک آرمان اساسی برای دسترسی به آموزش های قانونی برای همه افراد با استعداد ، از جمله افرادی که در غیر این صورت ممکن است آن فرصت را نداشته باشند یا به دلیل نژاد ، عقاید ، جنسی ، ناتوانی ، گرایش جنسی ، هویت جنسی یا بیان ، سن ، با موانعی روبرو شوند. پیشینه اجتماعی اقتصادی یا سایر خصوصیات شخصی.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Philadelphia

    Temple University Beasley School of Law 1719 North Broad Street Philadelphia, PA 19122, 19122, Philadelphia

سوالات