Keystone logo
Texas A&M School of Law

Texas A&M School of Law

Texas A&M School of Law

مقدمه

برنامه JD نوآورانه ما

وکیل قرن 21 به انجام بیش از فقط موارد در دادگاه را امتحان کنید. شما توانایی به توافق، پیش نویس قرارداد، شهرک صنایع دستی و منازعات نیاز دارند. در A & M تگزاس دانشکده حقوق دانشگاه، ما شما را تحت پوشش. برنامه نوآورانه JD ما بر اهمیت مهارت های قانونی در دنیای واقعی که به طور کامل شما را برای تمام جنبه های زندگی حرفه ای خود را آماده خواهد کرد.

A & M تگزاس: سرمایه گذاری در آینده شما

از آنجا که ما بخشی از دانشگاه تگزاس A & M در سال 2013 شد، ما منابع قابل توجه سرمایه گذاری به منظور افزایش ارزش از درجه خود و به منظور بهبود تجربه خود را در حالی که شما در اینجا در دانشکده حقوق است. در حال حاضر بسیاری از تغییرات هیجان انگیز تر در آثار است، اما ما در حال حاضر گرفته چند مرحله به سرمایه گذاری در آینده خود را.

مسیر به موفقیت

بیش از یک نوع وکیل وجود دارد. در قرن 21، وکلا در خدمت یک طیف گسترده ای از مشتریان در ظرفیت های مختلف و در صنایع بی شماری است. در A & M تگزاس دانشکده حقوق دانشگاه، شما می توانید گزینه های خود را باز با پیگیری آموزش گسترده است. یا شما می توانید یکی از سه مسیر مجزا است که ما ارائه می دهیم را انتخاب نمایید. در هر یک از این مسیرها، شما حتی می توانید انتخاب کنید به تمرکز بر روی مناطق خاصی از عمل، مانند مالکیت معنوی و یا نفت و قانون گاز.

فورت ورث / دالاس

انتخاب مدرسه قانون به معنی انتخاب خانه خود را برای چند سال آینده، و شما را به مکانی بهتر برای یادگیری و از فورت ورث زندگی پیدا کنید. فورت ورث ارائه می دهد کیفیت بینظیر از زندگی، جامعه حقوقی که استقبال و مربیان وکلای جوان، و دسترسی به طیف گسترده ای از کارفرمایان در تنظیمات عمل های مختلف از جمله شرکت های حقوقی، سازمان های دولتی، سازمان های غیر انتفاعی و بخش حقوقی شرکت های بزرگ.

A & M تگزاس دانشکده حقوق دانشگاه سیاست عدم تبعیض

A & M تگزاس دانشکده حقوق دانشگاه فرصت های برابر را فراهم می کند در برنامه آموزش و پرورش قانونی برای همه متقاضیان برای پذیرش، دانشجویان و فارغ التحصیلان بدون تبعیض و یا تبعیض نژادی بر روی زمین از نژاد، رنگ، مذهب، ملیت، جنسیت، سن، معلولیت، وضعیت سربازی ثبت نام ، گرایش جنسی، هویت جنسی و یا بیان جنسیت. علاوه بر این، تگزاس A & M دانشگاه از دانشکده حقوق خود و سایر کارکنان فراهم می کند با فرصت های برابر در استخدام، ادامه، ارتقا و استخدام.

برنامه آموزش از راه دور ابتکاری A & M تگزاس قانون

پیشنهاد ما دو برنامه آموزش از راه دور، هر دو در مناطقی که دانش و مهارت در حال حاضر در تقاضای بالا: مدیریت ثروت و مدیریت ریسک.

برنامه ها به طور کامل آنلاین، می دهد که کار حرفه ای و دانش آموزان که به تعهدات شخصی انعطاف پذیری آنها باید یاد بگیرند و به دست آوردن مهارت های جدید با حداقل اختلال به زندگی در حال حاضر کامل خود را. در برنامه های ما، ما نه تنها یک دوربین در پشت یک کلاس درس برای ضبط سخنرانی استاد است. این رویکرد منسوخ شده و بی اثر است. در عوض، استفاده می کنیم تکنیک های دولت از هنر، آموزشی که امکان استفاده از آخرین تکنولوژی یادگیری آنلاین. هر دوره است به طور خاص با دانش آموزان آموزش از راه دور در ذهن آماده.

هر برنامه حدود شش ترم به طول می انجامد، و پس از اتمام، شما این فرصت به ما مراجعه در دانشکده حقوق به دریافت افتخار "Aggie حلقه،" ساخت شما عضو عمر گسترده Aggie شبکه.

برنامه های آموزش از راه دور در دسترس

  • مدیریت ثروت
  • مدیریت ریسک

دو درجه - یکی برنامه درسی قوی

دو درجه مختلف برای هر برنامه، یک ارائه امثال فارغ التحصیل برای وکلا (برای کسانی که در حال حاضر یک JD دریافت کرد)، و یک کارشناسی ارشد فقه (M.Jur.) برای غیر وکیل حرفه ای ها. در حالی که غیر وکلا ممکن است بین البته مورد نیاز و یا پیش شرط در قانون ایالات متحده، به آنها را در شرایطی برابر با هموطنان وکیل خود داشته باشد، ساختار برنامه و محتوا سپس اساسا همان، صرف نظر از وضعیت JD.

مکان ها

  • Fort Worth

    Texas A&M University School of Law 1515 Commerce Street , TX 76102, Fort Worth

    سوالات