Keystone logo
© Moritz College of Law
The Ohio State University Moritz College of Law

The Ohio State University Moritz College of Law

The Ohio State University Moritz College of Law

مقدمه

The Ohio State University Moritz College of Law بخشی جدایی ناپذیر از یکی از موسسات آموزشی بزرگ جهان است. کالج حقوق موریتز که در سال 1891 تأسیس شد و همواره برترین دانشکده حقوق در ایالت اوهایو است، به یکی از دانشکده های حقوق عمومی برجسته کشور و یکی از معتبرترین دانشکده های حقوق در جهان تبدیل شده است.

کالج حقوق موریتز که در سال 1891 تأسیس شد و همواره برترین دانشکده حقوق در ایالت اوهایو است، به یکی از دانشکده های حقوق عمومی برجسته کشور و یکی از معتبرترین دانشکده های حقوق در جهان تبدیل شده است.

موریتز یک جامعه دانشگاهی متشکل از تقریباً 570 دانشجو و بیش از 50 عضو هیأت علمی، به دلیل برنامه علمی دقیق، تحقیقات پیشگامانه هیئت علمی در سطح جهانی، تعهد عمیق به آموزش و آموزش حرفه ای و توسعه رهبران آینده شناخته شده است.

بیش از 11000 فارغ التحصیل این کالج در شهرت ملی آن نقش اساسی دارند. فارغ التحصیلان شامل قضات دادگاه عالی اوهایو، قضات تجدیدنظر فدرال و دادگاه های منطقه، سناتورهای ایالات متحده، نمایندگان ایالات متحده، فرمانداران، شرکای مدیریت در شرکت های حقوقی در هر اندازه، مدیران ارشد اجرایی شرکت های Fortune 500، اساتید دانشکده های حقوق در سراسر کشور، و وکلای برجسته در دفتر خصوصی، خدمات دولتی، و شرکت های حقوقی منافع عمومی.

کالج حقوق موریتز بخشی جدایی ناپذیر از دانشگاه ایالتی اوهایو، یکی از بهترین و بزرگترین دانشگاه های دولتی در ایالات متحده است. دانشگاه ایالتی اوهایو نیز در میان بهترین پردیس های دانشگاه دولتی ایالات متحده انتخاب شده است. دانشگاه ایالتی اوهایو در سطح ملی به خاطر تیم فوتبال کالج خود، باکی ها، شناخته شده است.

ماموریت های کالج حقوق موریتز

  • ما به دنبال آموزش مهارت‌های تحلیلی دقیق به دانش‌آموزان هستیم، به آنها کمک می‌کنیم تا درک خود را از قانون و روند قانونی توسعه دهند و قضاوت حرفه‌ای خود را از طریق یک محیط یادگیری پویا و نوآورانه تقویت کنیم، با این هدف که آنها به متخصصان حقوقی برجسته تبدیل شوند که برای کمک و بهبود جامعه مجهز شده‌اند.
  • بینش هایی در مورد تأثیر قانون و نهادهای قانونی بر افراد و جوامع ارائه دهید و از تغییراتی در قانون حمایت کنید که رفاه مردم و جامعه را بهبود می بخشد.
  • در گفتگوها و ابتکارات عمومی که منجر به بهبود قانون و اجرای عدالت در اوهایو، کشور و جهان می شود، با تخصص همکاری کنید.

مکان ها

  • Columbus

    Michael E. Moritz College of Law 55 West 12th Avenue, Drinko Hall Columbus, OH 43210-1391, 43210, Columbus

    سوالات