Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes دوره تمرین نوار (BPC) - پاره وقت
The University of Law Postgraduate Programmes

دوره تمرین نوار (BPC) - پاره وقت

20 Months

زبان انگلیسی

پاره وقت

Request application deadline

Jul 2024

GBP ۱۶٬۴۵۰ *

در محوطه دانشگاه

* BPC - داخلی: از 12100 پوند؛ بین المللی: از 12100 پوند. BPC LLM - داخلی: از 14900 پوند؛ بین المللی: از 14900 پوند

مقدمه

اگر مدرک حقوق یا GDL دارید و مایل به آموزش به عنوان وکیل هستید، دوره تمرین وکالت ما (قبلاً دوره آموزش حرفه ای وکالت - BPTC) برای کمک به شما در ایمن کردن دانش آموزان طراحی شده است. شما می توانید از متخصصان واجد شرایط با تجربه بی نظیر در ارائه وکالت انتظار استانداردهای بالای تدریس خصوصی داشته باشید. BPC LLM ما را انتخاب کنید و مدرک کارشناسی ارشد بین المللی را به CV خود اضافه کنید.

از لحظه ای که محل خود را پذیرفتید، توسط خدمات حرفه ای تخصصی ما پشتیبانی خواهید شد. سوابق ما گویای همه چیز است - 59٪ از دانشجویان تمام وقت ما در دوره آموزشی وکالت در بریتانیا/EEA که در سال 2018 فارغ التحصیل شدند، یک دانش آموز را تضمین کردند (بر اساس داده های دانشجویی جمع آوری شده در سپتامبر 2020). قبلا دوره آموزش حرفه ای وکالت (BPTC).

دوره تمرین نوار (BPC) - پاره وقت

دوره آموزشی وکالت (BPC)، که قبلاً دوره آموزشی حرفه ای وکلا (BPTC) بود، دوره تحصیلات تکمیلی واجد شرایطی است که به فارغ التحصیلان اجازه می دهد به عنوان وکیل در انگلستان و ولز آماده شوند و تمرین کنند. این مرحله آموزش حرفه ای است که قبل از اینکه بتوانید مرحله نهایی و عملی آموزش را تکمیل کنید، باید آن را بگذرانید. مردمک چشم با آموزش با کیفیت بالا ما که توسط پزشکان واجد شرایط با تجربیات بی نظیر در ارائه وکالت طراحی و ارائه شده است، بهترین فرصت را برای ایمن کردن دانش آموزان و آماده شدن برای زندگی به عنوان یک وکیل مدافع به خود بدهید.

الزامات دوره

برای واجد شرایط بودن برای تصدی جایگاه خود، باید الزامات شروع دوره تمرین وکالت (BPC) را که توسط هیئت استانداردهای وکلا (BSB) تعیین شده است، رعایت کنید.

 • تا آگوست سالی که تحصیلات خود را شروع می کنید، باید آزمون استعدادهای دوره وکالت را قبول کنید. جزئیات بیشتر در مورد این آزمون را می توانید در وب سایت هیئت استانداردهای بار بیابید.
 • شما به مدرک حقوقی واجد شرایط (QLD) حداقل 2:1 یا مدرک کارشناسی در هر موضوع دیگری (حداقل 2:1 *) و مدرک تحصیلات تکمیلی در حقوق / CPE نیاز دارید.
 • برای مدارک حقوقی واجد شرایط، همه پیشنهادات بر اساس نمرات پیش بینی شده مشروط به دستیابی به 2:1 یا بالاتر خواهد بود.
 • تمام متقاضیانی که واجد شرایط اولیه واجد شرایط بودن باشند، ملزم به شرکت در مصاحبه انتخابی در یکی از مراکز ما خواهند بود.

* برای متقاضیان غیر QLD با نمره 2:2، پیشنهادات مبتنی بر قانون پیش بینی شده GDL/MA/قانون PgDL/MA (تبدیل) یا قانون MA (SQE1) مشروط به دستیابی به تمایز یا تقدیر خواهد بود.

مصاحبه انتخابی

این مسئولیت شماست که اطمینان حاصل کنید که تمام الزامات واجد شرایط بودن برای BPTC را برآورده می کنید.

الزامات زبان انگلیسی

شما باید به زبان انگلیسی مسلط باشید و باید بتوانید نشان دهید که انگلیسی شفاهی و نوشتاری خود معادل با:

 • آیلتس (آکادمیک): نمره 7.5 در هر چهار زمینه
 • ISE IV (کالج ترینیتی لندن): پاس در هر چهار جزء
 • پیرسون (آکادمیک): امتیاز 73 در هر چهار حوزه
 • انگلیسی کمبریج: اولین گواهینامه، پیشرفته و مهارت (آزمون گرفته شده قبل از ژانویه 2016): به طور کلی 191 بدون هیچ جزء زیر 191
 • انگلیسی کمبریج: اولین گواهی (آزمون گرفته شده قبل از ژانویه 2016): قبولی در درجه A و استثنایی در هر چهار جزء
 • انگلیسی کمبریج: پیشرفته (آزمون گرفته شده قبل از ژانویه 2016): قبولی در کلاس B یا C و Borderline در هر چهار جزء
 • انگلیسی کمبریج: مهارت (آزمون گرفته شده قبل از ژانویه 2016): قبولی در کلاس C1 و ضعیف در هر چهار جزء

جایزه بریتانیا یا جمهوری ایرلند:

 • مدرک حقوقی واجد شرایط - 1 یا 2:1
 • GDL - تمایز یا ستایش
 • مدرک پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی - پاس

لطفا توجه داشته باشید: دانشگاه تا اطلاع ثانوی به دلیل بررسی وزارت خانه، آزمون زبان انگلیسی تافل را به عنوان مدرکی بر تسلط دانش آموزان به زبان انگلیسی نمی پذیرد.

قبل از اینکه بتوانید BPC را راه اندازی کنید، باید به یک Inn of Court بپیوندید. آخرین تاریخ درخواست برای یک مسافرخانه دادگاه 31 مه سالی است که قرار است BPC شما شروع شود. لطفا برای جزئیات بیشتر با مسافرخانه مربوطه تماس بگیرید:

 • مسافرخانه گری
 • معبد داخلی
 • مسافرخانه لینکلن
 • معبد میانی

اگر شما یک دانشجوی غیر منطقه اقتصادی اروپا هستید، به ویزا نیز نیاز خواهید داشت که تمام مدت دوره شما را پوشش دهد (به زیر مراجعه کنید)

مجدداً، شما باید تا شروع دوره تمام شرایط واجد شرایط بودن را برآورده کنید - عدم انجام این کار ممکن است منجر به جلوگیری از پیوستن شما به دوره شود. اگر فکر می کنید که این ممکن است یک مشکل باشد (به عنوان مثال، اگر نتایج ارزیابی دیرهنگام را دریافت کنید)، لطفاً در اسرع وقت با تیم پذیرش ما تماس بگیرید.

آزمون استعداد دوره وکالت (BCAT)

داوطلبانی که به دنبال ورود به BPC هستند، باید قبل از ثبت نام در دوره، آزمون استعداد دوره وکالت (BCAT) را بگذرانند. ما اکیداً توصیه می‌کنیم در اسرع وقت در آزمون شرکت کنید و ما تضمین می‌کنیم که پیشنهاد شما را تا زمانی که آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اید باز نگه داریم. در صورت عدم موفقیت، می توانید پس از 30 روز مجدداً در آزمون شرکت کنید. از آنجایی که قبل از ثبت نام در دوره BPC باید آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارید، ما شما را تشویق می کنیم تا هر چه زودتر در آزمون شرکت کنید - این به شما زمان زیادی را در صورت نیاز به شرکت مجدد، قبل از مهلت مقرر، می دهد. برای اطلاعات بیشتر لطفاً وب سایت هیئت استانداردهای بار را بررسی کنید.

دانشگاه حقوق کاملاً با قانون فرصت های برابر مطابقت دارد و به طور فعال تنوع را در حرفه حقوقی تشویق می کند. روند پذیرش ما منصفانه عمل می کند و هدف آن این است که دانش آموزان را قادر سازد از استعدادهای خود بهترین استفاده را ببرند. شما تشویق می‌شوید در اولین فرصت در مورد هر گونه نیاز خاص به ما بگویید. این به ما این امکان را می دهد که در مورد چگونگی انجام خواسته های شما صحبت کنیم.

هزینه ها

 • BPC - داخلی: از 11750 پوند (ژانویه) یا 12100 پوند (ژوئیه و سپتامبر). بین المللی: از 11750 پوند (ژانویه) یا 12100 پوند (ژوئیه و سپتامبر).
 • BPC LLM - داخلی: از 14450 پوند (ژانویه) یا 14900 پوند (ژوئیه و سپتامبر). بین المللی: از 14450 پوند (ژانویه) یا 14900 پوند (ژوئیه و سپتامبر).

ساختار دوره

حوزه های دانش

 • دعاوی مدنی، ادله و حل و فصل اختلافات خارج از دادگاه
 • دعوای کیفری، شواهد و احکام

مهارت های اصلی

 • وکالت، شامل آزمون عمومی، بازجویی متقابل و درخواست مدنی
 • کنفرانس
 • تدوین
 • نظر نویسی
 • اخلاق حرفه ای
 • تحقیق قانونی

محاکمه های ساختگی

ما به شما فرصت‌های زیادی را می‌دهیم تا مهارت‌های حمایتی ضروری خود را تقویت کنید و آنچه را که یاد می‌گیرید در عمل پیاده کنید:

 • شرکت در محاکمات ساختگی در دادگاه های واقعی با قضات واقعی و وکلای ارشد
 • نمایش مهارت های وکالت آنلاین با بازخورد از وکلای مدافع
 • بازدید از دادگاه عالی، دادگاه دادگستری، دادگاه سلطنتی و دادگاه های شهرستان

کارشناسی ارشد حقوق (LLM)

این جایزه را انتخاب کنید و این فرصت را خواهید داشت که مدرک بین المللی LLM را به برنامه های CV و دانش آموز خود اضافه کنید.

شما می توانید مدرک کارشناسی ارشد حقوق (LLM) خود را از طریق سه مسیر تکمیل کنید:

 1. تجربه کاری واقعی را از طریق کلینیک های Pro Bono ما کامل کنید * - شما در موارد مختلف در زمینه های قانونی به مشتریان مشاوره، مدیریت و نمایندگی خواهید کرد. شما همچنین با یک استاد راهنما همراه خواهید بود که شما را از طریق یک فرآیند یادگیری انعکاسی راهنمایی می کند تا بتوانید ارزیابی انعکاسی خود را تکمیل کرده و مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت کنید.
 2. ماژول های اضافی** را مطالعه کنید - دانش خود را در زمینه های فعالیت حقوقی که مورد علاقه شما هستند افزایش دهید و می تواند به شکل دادن به مسیر شغلی شما کمک کند. زمانی که دوره تمرین وکالت خود را به پایان رساندید، در امتحانات شرکت خواهید کرد.
 3. پایان نامه بنویسید - خود را در یک حوزه حقوق غوطه ور کنید و در آن متخصص شوید و به شما این امکان را می دهد که دانش خود را در برنامه های خود به اتاق ها و فراتر از آن نشان دهید.

اگر دوره آموزشی وکالت ما را مطالعه می کنید، همچنین می توانید واجد شرایط وام تحصیلات تکمیلی SLC باشید.

*دانشجویانی که در سال 2021 در پردیس لیورپول مسیر Pro Bono را مطالعه می کنند، باید برای کل برنامه در جلسات منظم پردیس منچستر شرکت کنند.

**دانشجویانی که در سال 2021 در پردیس لیورپول ما واحدهای اضافی را مطالعه می کنند، باید برای یک ترم در جلسات منظم (1-2 در هفته) در پردیس منچستر شرکت کنند.

اطلاعات دوره

ارزیابی

در مجموع 10 ارزیابی با ارزیابی های تمرینی برای هر ماژول در سراسر دوره برگزار می شود. برخی از جوایز، که توسط اتاق ها حمایت می شود، برای دانش آموزی که بالاترین امتیاز را در هر موضوع داشته باشد، در دسترس است.

ساختار

دوره تمرین وکالت ما ساختار خاص خود را دارد که ارزیابی های متفاوتی دارد.

جزئیات دوره

دوره تمرین نوار

ما به خود افتخار می کنیم که بهترین آموزش های حقوقی را ارائه می دهیم، و دوره آموزشی وکالت ما (BPC) نیز از این قاعده مستثنی نیست.

این طراحی شده است تا به شما کمک کند تا مردمک را ایمن کنید و شما را برای زندگی به عنوان یک وکیل آماده کند. شما از لحظه ای که محل خود را پذیرفتید، از خدمات حرفه ای تخصصی ما پشتیبانی اختصاصی دریافت خواهید کرد، که بهترین شانس را برای اطمینان از دانش آموزان و به دست آوردن هرچه بیشتر تجربه های متنوع به شما می دهد. به همین دلیل است که 52 درصد از دانش آموزان ما که در سال 2019 فارغ التحصیل می شوند، تحصیلات خود را تضمین کرده یا تکمیل کرده اند.**

هنگامی که دوره تمرین وکالت را با ما مطالعه می کنید، دریافت خواهید کرد:

 • حداکثر 50 ساعت آموزش وکالت، بنابراین شما کاملاً برای وکالت آماده هستید: مهارت های خود را در مقابل وکلا و قضات واقعی در مسابقات معتبر داوری که توسط کمیته وکالت ما برگزار می شود و همچنین در محاکمات ساختگی در دادگاه آزمایش کنید.
 • شهریه در کلاس‌های کوچک در کنار باهوش‌ترین دانش‌آموزان: ما از همه دانش‌آموزان می‌خواهیم قبل از ارائه یک مکان، فرآیند انتخاب زنده را طی کنند.
 • دسترسی به یک محیط یادگیری آنلاین جذاب و نوآورانه، به‌علاوه معلم حضوری و پشتیبانی همتایان در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید.
 • گزینه های تحصیلی منعطف متناسب با شما: انتخاب کنید که با ما به صورت تمام وقت یا پاره وقت در تعدادی از مکان ها در سراسر انگلستان تحصیل کنید.
 • موفقیت در برنامه های دانش آموزی و فراتر از آن با برنامه دانش آموز آینده ما، بخشی از خدمات شغلی و استخدامی برنده جوایز ما، که از لحظه پذیرش محل خود در دسترس است.
 • یک انتخاب از سه Pathways برای موفقیت در دوره آموزشی وکالت ما: تجربه کاری واقعی و قانونی از طریق کلینیک های Pro Bono ما، نوشتن پایان نامه یا مطالعه واحدهای اضافی و شرکت در امتحانات پس از پایان دوره تمرین وکالت.
 • دسترسی انحصاری به ابزار یادگیری و بازبینی Synap ما: سوالات چند گزینه ای را برای نظارت و بررسی پیشرفت خود تکمیل کنید.

** 52 درصد از دانش آموزان تمام وقت انگلستان/منطقه اقتصادی اروپا 2018/19 BPC ما که در سال 2019 فارغ التحصیل شده اند، با موفقیت تحصیل کرده یا به اتمام رسانده اند (بر اساس داده های دانشجویی که در تابستان 2021 گردآوری شده اند). قبلا دوره آموزش حرفه ای وکالت (BPTC).

مزایای فرآیند انتخاب ما

فرآیند انتخاب دقیق ما به ما امکان می دهد تا باهوش ترین و تواناترین دانش آموزان را شناسایی کنیم و یک محیط یادگیری محرک برای همه ایجاد کنیم. در نتیجه، هنگامی که BPC ما را انجام می دهید، می توانید تضمین کنید که در کنار دانش آموزان متعهد، متمرکز و باهوش مطالعه خواهید کرد، که به نوبه خود شما را به سمت موفقیت سوق می دهد.

 • با دانستن اینکه آیا شغلی در بار برای شما مناسب است یا خیر، اطمینان حاصل کنید.
 • مهارت های وکالت خود را در یک "دعای کاهش" 5 دقیقه ای تمرین کنید.
 • از این فرصت برای رقابت برای بورسیه های وکالت استفاده کنید.
 • تمرین حیاتی برای مصاحبه دانش آموزان انجام دهید.

اطلاعیه مهم: با توجه به شرایط پیرامون COVID-19، ما در حال حاضر رویدادهای انتخاب مجازی را برای آینده قابل پیش‌بینی اجرا می‌کنیم.

اطلاعات مهم

دانشگاه حقوق کاملاً با قانون فرصت های برابر مطابقت دارد و به طور فعال تنوع را در حرفه حقوقی تشویق می کند. روند پذیرش ما منصفانه عمل می کند و هدف آن این است که دانش آموزان را قادر سازد از استعدادهای خود بهترین استفاده را ببرند. شما تشویق می‌شوید در اولین فرصت در مورد هر گونه نیاز خاص به ما بگویید. این به ما این امکان را می دهد که در مورد چگونگی انجام خواسته های شما صحبت کنیم.

لطفاً اطلاعات مهم صادر شده توسط هیئت استانداردهای بار برای کسانی که مایل به تحصیل در وکلای انگلستان و ولز هستند را مشاهده کنید.

پیشرفت برای دانشجویان تمام وقت GDL و MA در حقوق

اگر دیپلم تمام وقت ما در رشته حقوق (GDL) یا کارشناسی ارشد هنر در حقوق (MA Law) را در سپتامبر 2021 شروع کرده اید، باید واجد شرایط شروع دوره آموزشی وکالت (BPC) یا دوره عمل حقوقی (LPC) در سپتامبر باشید. 2022 در تکمیل موفقیت آمیز دوره شما.

اطلاعات مهم برای متقاضیان دوره وکالت

اطلاعات مهم برای کسانی که مایل به تحصیل در وکلای انگلستان و ولز هستند.

آیا برای شما مناسب است؟

ما بسیار خوشحالیم که شما به طور جدی به دنبال شغلی در بار هستید. با این حال، باید به دقت فکر کنید که آیا پتانسیل ایجاد یک شغل موفق به عنوان یک وکیل را دارید یا خیر. شغل در بار بسیار سخت است و به استانداردهای بالایی نیاز دارد.

اگر شما:

 • از توانایی فکری بالایی برخوردار باشد.
 • در زبان انگلیسی نوشتاری و گفتاری بسیار بیان شده است.
 • می تواند تحت فشار فکر کند و ارتباط برقرار کند و
 • قاطعیت و استقامت دارند و از نظر عاطفی قوی هستند.

آمار

هنگامی که خود را راضی کردید که این ویژگی‌ها و پتانسیل توسعه دانش و مهارت‌های خود را دارید، باید برخی از «حقایق و ارقام» مربوط به شغل در بار را قبل از اینکه خود را متعهد کنید، در نظر بگیرید.

به طور خلاصه، تقریباً 1800 دانشجو هر ساله در دوره وکالت شرکت می کنند و معمولاً تعداد شاگردان ارائه شده در هر سال حدود 550 نفر است. برخی از دانشجویانی که دوره وکالت را تکمیل می کنند به خارج از کشور باز می گردند یا به حرفه های دیگر روی می آورند. با این حال، دانشجویان پس از اتمام دوره وکالت تا 5 سال مجاز به جستجوی دانش آموز هستند، بنابراین رقابت برای دانش آموزان بسیار شدید است. بیش از 3000 نفر ممکن است در هر سال خاص برای دانش آموزی درخواست دهند، و برخی از اتاق ها برای هر دانش آموز بیش از صد متقاضی دارند، و در حال حاضر، تعداد محدودی دانش آموز در وکلای شاغل وجود دارد.

اجاره گرفتن

همچنین باید توجه داشته باشید که پس از دانش آموزی، به دست آوردن یک اجاره نشینی در چمبرز یا یک موقعیت مناسب در بار شاغل می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. هر سال معمولاً تعداد کمتری اجاره‌نشین نسبت به دانش‌آموزان وجود دارد، و اتاق‌ها همیشه به دانش‌آموزان خود اجاره نمی‌دهند.

به دنبال مشاوره باشید

به یاد داشته باشید که قبل از شروع دوره، باید شرایط ورود رسمی را نیز رعایت کنید - مدرک درجه دوم در رشته حقوق (یا در یک رشته دیگر به اضافه دوره تبدیل)، عضویت در مسافرخانه، و مهارت های زبانی کافی. BSB یک آزمون استعداد دوره وکالت (BCAT) را معرفی کرده است، که باید در آگوست سالی که تحصیلات خود را شروع می کنید، آن را قبول کنید.

شما باید تا آنجا که می توانید اطلاعات را دریابید و قبل از متعهد شدن به مطالعه - و هزینه های مالی و سایر مخارج مورد نیاز، به اطلاعات توجه جدی داشته باشید.

بنابراین، برای ارزیابی واقع بینانه از مناسب بودن شغلی به عنوان وکیل دادگستری، باید:

 • از معلمان حقوق دانشگاه و مشاور شغلی خود راهنمایی بخواهید.
 • به مسافرخانه ها بروید و با کارکنان آموزش و پرورش آنها صحبت کنید (آنها روزهای آزاد را برای دانشجویان دانشگاه ترتیب می دهند).
 • در مورد این حرفه بیشتر بدانید و به اطلاعات آماری نگاه کنید.
 • سعی کنید تجارب مرتبطی مانند کار در یک شرکت حقوقی، انجام یک دوره آموزشی کوچک یا مشاوره برای یک قاضی کسب کنید.
 • سعی کنید با افرادی که برای وکالت تحصیل کرده اند صحبت کنید، به عنوان مثال با یک وکیل دادگستری که به تازگی واجد شرایط شده است.

اگر به خود، توانایی ها و پتانسیل خود برای موفقیت پس از تلاش و تلاش سخت ایمان دارید، این نباید شما را دلسرد کند. برای کاندیداهای خوب، با هر پیشینه‌ای، حمایت مالی (مثلاً از مسافرخانه‌های کورت یا وام‌ها) اغلب در دسترس است، و جوایز نهایی - هم از نظر رضایت شغلی و هم از لحاظ پاداش مالی - می‌تواند آن را به شغلی بسیار ارزشمند تبدیل کند.

روند انتخاب ما

دانشگاه حقوق متعهد به تولید وکلای استثنایی است و بنابراین، از سال 2015، ما همه متقاضیان را ملزم کرده‌ایم تا قبل از کسب جایگاه در BPC مورد ارزیابی قرار گیرند.

دلایل اصلی که چرا رویدادهای انتخاب می توانند برای شما مفید باشند:

 • با دانستن اینکه آیا شغلی در بار برای شما مناسب است یا خیر، اطمینان حاصل کنید.
 • مهارت های وکالت خود را در یک "دعای کاهش" 5 دقیقه ای تمرین کنید.
 • از این فرصت برای رقابت برای بورسیه های وکالت استفاده کنید.
 • تمرین حیاتی برای مصاحبه دانش آموزان انجام دهید.

بین المللی

ما دانشجویانی از بیش از 120 کشور مختلف در سراسر پردیس خود داریم، با یک تیم اختصاصی برای کمک به دانشجویان بین المللی.

چگونه درخواست شود

درخواست برای این دوره در حال حاضر باز است. اگر مایل به تحصیل به صورت تمام وقت یا پاره وقت هستید، می توانید مستقیماً با ما درخواست دهید.

فراموش نکنید - قبل از شروع BPC ما باید عضو مسافرخانه دادگاه باشید. مهلت درخواست حداقل 12 هفته قبل از شروع دوره است.

درباره مدرسه

سوالات