Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes LLM بین المللی حقوق بشر - تمام وقت
The University of Law Postgraduate Programmes

LLM بین المللی حقوق بشر - تمام وقت

12 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Sep 2024

GBP ۱۸٬۵۰۰ *

آموزش از راه دور, در محوطه دانشگاه

* 10500 پوند داخلی، لندن؛ 9500 پوند داخلی، غیر لندن. 14000 پوند بین المللی، لندن؛ 12000 پوند بین المللی، غیر لندن؛ 9500 پوند آنلاین

مقدمه

LLM های ما از مجموعه برنامه های جدید کارشناسی ارشد حقوق برای فارغ التحصیلان حقوق طراحی شده است که می خواهند کاربرد عملی یک حوزه خاص و تخصصی قانون را بررسی کنند. حضوری یا آنلاین مطالعه کنید.

LLM بین المللی حقوق بشر - تمام وقت

کارشناسی ارشد حقوق (LLM) یک مدرک تحصیلات تکمیلی است که برای افزایش دانش حقوقی دانشگاهی شما، به ویژه تمرکز بر زمینه های خاص مورد علاقه طراحی شده است. این دوره که به ویژه برای فارغ التحصیلان حقوق و غیر حقوق طراحی شده است که می خواهند مدرک کارشناسی ارشد در حقوق کسب کنند، به طور خاص بر توسعه دانش عمیق حقوق بین الملل حقوق بشر و بررسی چگونگی مشارکت حقوق بین الملل برای حمایت از حقوق بشر در سراسر جهان تمرکز دارد.

قانون در زمینه

دانش و بینش عمیق و اساسی را در حوزه حقوقی انتخابی خود به دست آورید و اهمیت قواعد حقوقی را همانطور که در دنیای واقعی اعمال می شود درک کنید.

مطالعه انعطاف پذیر

ساختار برنامه بسیار انعطاف پذیر است. می‌توانید مدرک Pathway خود را طراحی کنید که مناسب شما باشد و اهداف شغلی شما را، هر چه که باشد، برآورده کند.

توسط کارشناسان موضوع تدریس می شود

توسط ترکیبی از پزشکان سابق و فعلی، و همچنین پژوهشگران و دانشگاهیان تدریس که بر روی عمل حقوقی متمرکز هستند، نه فقط تئوری، تدریس می شود.

الزامات دوره

شرایط ورود به انگلستان

 • دانشجویان باید دارای مدرک لیسانس انگلستان در هر موضوع 2:2 یا بالاتر یا مدرکی معادل باشند.
 • یک دوره مقدماتی دو هفته ای اجباری برای همه دانش آموزان لازم است، مگر اینکه آنها بتوانند موفقیت آمیز بودن یکی از موارد زیر را اثبات کنند:
  • LLB یا معادل آن؛ یا
  • حداقل 3 ماژول قانونی، به ارزش حداقل 80 اعتبار QCF که باید شامل؛
   • سیستم حقوقی انگلیسی
   • قانون قرارداد
   • قانون جرم

الزامات زبان انگلیسی برای متقاضیانی که زبان اول آنها انگلیسی نیست

 • سطح زبان انگلیسی معادل آیلتس 6.5 یا بالاتر، با حداقل 6.0 در هر جزء.

جزئیات دوره

LLM ما در حقوق بین الملل حقوق بشر به گونه ای طراحی شده است که حوزه هایی مانند اصول کلی حقوق بشر بین المللی، رابطه بین حقوق بشر و حقوق بشردوستانه، و محدودیت ها و آینده حقوق بشر بین المللی و داخلی را پوشش دهد.

هنگامی که شما قانون بین المللی حقوق بشر LLM را با ما مطالعه می کنید:

 • توسط کارشناسان موضوعی، شاغلین سابق و فعلی و پژوهشگران و دانشگاهیان متمرکز آموزش داده شود.
 • بر روی عمل حقوقی تمرکز کنید، نه فقط تئوری.
 • از مشارکت استراتژیک با شرکت ها، تنظیم کننده ها و نهادهای اعتباربخشی بهره مند شوید.
 • با انتخاب واحدهای تحصیلی در فناوری حقوقی، درباره فناوری حقوقی بیاموزید.
 • با به دست آوردن مهارت های مهم قابل انتقال و ترسیم شغل خود با تیم مشاغل ما، قابلیت استخدام خود را بهبود بخشید.

ماژول مرتبط با جایزه برای این برنامه (حقوق بشر بین المللی) همچنین تنش بین جهانی بودن و نسبیت فرهنگی حقوق بشر را در نظر خواهد گرفت. هدف این ماژول قرار دادن حقوق بشر در چارچوب یک محیط بین‌المللی است و شما را قادر می‌سازد تا یاد بگیرید که چگونه مفاهیم نظری پیچیده را در موقعیت‌های مشتری در دنیای واقعی به کار ببرید. با راهنمایی های متخصص از متخصصان باتجربه، می توانید انواع مختلفی از مسائل مهم پیرامون حفاظت از افراد و جوامع را در بسیاری از موقعیت ها در سراسر جهان کشف کنید.

علاوه بر یک مقدمه کلی برای برنامه، یک مقدمه دو هفته ای نیز وجود دارد که اصول کلیدی سیستم حقوقی انگلیسی را پوشش می دهد. این برای دانشجویان غیر حقوق اجباری است، اما همچنین برای دانشجویان حقوقی که می خواهند در مبانی حقوق انگلستان و ولز تجدید نظر کنند، آزاد است. این برای هر دانش آموزی که وقفه قابل توجهی از آموزش حقوقی گرفته باشد مفید خواهد بود.

برای کمک به آماده شدن شما برای پایان نامه خود در ترم 3، ترم های 1 و 2 شامل مجموعه ای از جلسات آموزش روش های تحقیق اجباری و اختیاری است.

لطفاً توجه داشته باشید که با توجه به قوانین Home Office، دانشجویانی که برای تحصیل با ما نیاز به ویزای مسیر دانشجویی دارند، مجاز به تحصیل آنلاین نیستند و فقط می‌توانند واحدهای آموزشی حضوری را انتخاب کنند.

ساختار دوره

شرایط 1 و 2 (تمام وقت)

مقدمه دو هفته ای: برای دانشجویان غیر حقوق، این شامل یک مقدمه اجباری به قوانین انگلستان و ولز است که باید قبل از شروع اولین ماژول های شما تکمیل شود.

تکمیل خواهید کرد:

 • حقوق بشر بین المللی
 • آموزش روش های تحقیق (جلسات در ترم های 1 و 2)

سپس می توانید سه ماژول را از لیست ماژول های انتخابی* انتخاب کنید که شامل ماژول هایی مانند:

 • مهارت های وکالت و وکالت**
 • دعاوی مدنی و کیفری **
 • حقوق کیفری بین المللی
 • میانجیگری و حل و فصل اختلافات جایگزین **

*همه ماژول های انتخابی مشروط به در دسترس بودن هستند.

**اگر در این سه ماژول به 55 درصد یا بالاتر برسید و برنامه کارشناسی ارشد خود را با موفقیت به پایان برسانید، از رویداد انتخابی BPC دانشگاه معاف خواهید شد.

ترم 3 (تمام وقت)

 • پایان نامه حقوق بین الملل حقوق بشر

اطلاعات دوره

ارزیابی

ماژول ها با یک امتحان کتبی سه ساعته یا تکلیف درسی 4500 کلمه ای ارزیابی می شوند.

حضور در یکی از پردیس های بریتانیا (یا یک مرکز تایید شده در خارج از کشور با هماهنگی قبلی) برای همه امتحانات، از جمله برای مطالعه آنلاین، الزامی است.

مکان پیش فرض دانشگاه برای مطالعه آنلاین لندن است.

ماژول پایان نامه با ارائه یک پایان نامه (15000 کلمه) ارزیابی می شود و فرصتی برای یک تحقیق پایدار، عمیق و فشرده در زمینه و تامل در زمینه تخصصی حقوق بین المللی حقوق بشر فراهم می کند.

ساختار

این دوره دارای ساختاری نوآورانه انعطاف پذیر است، با ارزیابی های خاص که منجر به یادگیری موثر می شود.

چگونه درخواست شود

 • برای این دوره می توانید مستقیماً با دانشگاه درخواست دهید.
 • این دوره را نمی توان برای تحصیل در کنار پزشک قانونی (LPC) انتخاب کرد.

لطفا توجه داشته باشید: دوره های ما در هنگ کنگ هنوز برای درخواست باز نشده است. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در هنگ کنگ هستید، لطفا همین امروز علاقه خود را ثبت کنید.

درباره مدرسه

سوالات