Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes LLM حاکمیت شرکتی - پاره وقت
The University of Law Postgraduate Programmes

LLM حاکمیت شرکتی - پاره وقت

24 Months

زبان انگلیسی

پاره وقت

Request application deadline

Sep 2024

GBP ۱۸٬۵۰۰ *

آموزش از راه دور, در محوطه دانشگاه

* 9200 پوند داخلی، 12360 پوند غیرداخلی

مقدمه

LLM ما از مجموعه برنامه های جدید ما در مقطع کارشناسی ارشد در حقوق برای فارغ التحصیلان حقوق و غیر حقوق طراحی شده است که می خواهند کاربرد عملی یک حوزه خاص و تخصصی از قانون را بررسی کنند. حضوری یا آنلاین مطالعه کنید.

LLM حاکمیت شرکتی - پاره وقت

کارشناسی ارشد حقوق (LLM) یک مدرک تحصیلات تکمیلی است که برای افزایش دانش حقوقی دانشگاهی شما، به ویژه با تمرکز بر زمینه های خاص مورد علاقه طراحی شده است. این دوره به ویژه برای فارغ التحصیلان حقوق و غیر حقوق طراحی شده است که می خواهند مدرک کارشناسی ارشد در حقوق کسب کنند، این دوره به طور خاص بر توسعه دانش عمیق حاکمیت شرکتی در عمل متمرکز است. اگر علاقه مند به توسعه مهارت های خود هستید تا درک خود را از نحوه تأثیر مکانیسم ها، روابط و فرآیندهای شرکت ها بر عملکرد و عملکرد آنها افزایش دهید، این دوره راهی عالی برای تقویت تجربه شما و ارائه ابزارهایی برای دستیابی به جاه طلبی های شغلی شما است. .

قانون در زمینه

دانش و بینش عمیق اساسی را در حوزه حقوقی انتخابی خود به دست آورید و اهمیت قواعد حقوقی را همانطور که در دنیای واقعی اعمال می شود درک کنید.

مطالعه انعطاف پذیر

ساختار برنامه بسیار انعطاف پذیر است. Pathway خود را طراحی کنید که مناسب شما باشد و اهداف شغلی شما را، هر چه که باشد، برآورده کند.

توسط کارشناسان موضوع تدریس می شود

توسط ترکیبی از پزشکان سابق و فعلی، و همچنین پژوهشگران و دانشگاهیان تدریس که بر روی عمل حقوقی متمرکز هستند، نه فقط تئوری، تدریس می شود.

ساختار دوره

شرایط 1-4 (پاره وقت)

دوره مقدماتی دو هفته ای: برای دانشجویان غیر حقوق، این شامل یک مقدمه اجباری به قوانین انگلستان و ولز است که باید قبل از شروع اولین ماژول های خود تکمیل شود.

تکمیل خواهید کرد:

 • حاکمیت شرکتی در عمل
 • آموزش روش های تحقیق (جلسات در ترم های 1-4)

سپس می توانید سه ماژول را از لیست ماژول های انتخابی* انتخاب کنید که شامل ماژول هایی مانند:

 • قانون شرکت و انطباق
 • حقوق تجارت بین الملل
 • حاکمیت شرکتی بین المللی

*همه ماژول های انتخابی مشروط به در دسترس بودن هستند.

ترم های 5 و 6 (پاره وقت)

 • پایان نامه در زمینه حاکمیت شرکتی

اطلاعات دوره

ارزیابی

ماژول ها با یک امتحان کتبی سه ساعته یا تکلیف درسی 4500 کلمه ای ارزیابی می شوند.

حضور در یکی از پردیس های بریتانیا (یا یک مرکز تایید شده در خارج از کشور با هماهنگی قبلی) برای همه امتحانات، از جمله برای مطالعه آنلاین، الزامی است.

مکان پیش فرض دانشگاه برای مطالعه آنلاین لندن است.

ماژول پایان نامه با ارائه یک پایان نامه (15000 کلمه) ارزیابی می شود و فرصتی برای یک تحقیق پایدار، عمیق و فشرده در زمینه و تامل در مورد یک حوزه تخصصی حاکمیت شرکتی فراهم می کند.

ساختار

این دوره دارای ساختاری نوآورانه انعطاف پذیر است، با ارزیابی های خاص که منجر به یادگیری موثر می شود.

جزئیات دوره

این دوره به منظور بررسی دقیق انواع قوانین، سیاست ها و کنترل هایی که برای تعیین رفتار یک شرکت و نتیجه مورد نظر آن اقدامات اعمال می شود، توسعه یافته است. حوزه هایی مانند مدل های حاکمیت شرکتی، طبقه بندی سیستم ها و تاثیر بحران مالی جهانی را پوشش می دهد. همچنین نقش منشی شرکت، هیئت مدیره، روابط بین هیئت مدیره و سهامداران آن، افشاگری و پاسخگویی را پوشش می دهد. نگاهی عملی به چگونگی شناسایی، تنظیم و حمایت از حاکمیت شرکتی به این معنی است که شما قادر خواهید بود درک و مهارت خود را در این زمینه، با حمایت متخصصان با تجربه که می‌توانند نمونه‌هایی از زندگی واقعی را به نمایش بگذارند تا آنچه را که می‌آموزید، غنی کنید.

هنگامی که شما حاکمیت شرکتی LLM را با ما مطالعه می کنید:

 • توسط کارشناسان موضوعی ، شاغلین سابق و فعلی و دانشگاهیان متمرکز بر تحقیق و تدریس تدریس شود.
 • بر روی عمل حقوقی تمرکز کنید ، نه فقط تئوری.
 • از مشارکت های استراتژیک با شرکت ها ، تنظیم کننده ها و نهادهای اعتباربخشی بهره مند شوید.
 • با انتخاب واحدهای تحصیلی در فناوری حقوقی، درباره فناوری حقوقی بیاموزید.
 • با به دست آوردن مهارت های مهم قابل انتقال و ترسیم شغل خود با تیم مشاغل ما، قابلیت استخدام خود را بهبود بخشید.

ماژول مرتبط با جوایز برای این برنامه (حاکمیت شرکتی در عمل) همچنین نقش منشی شرکت، هیئت مدیره، روابط بین هیئت مدیره و سهامداران آن، افشاگری و پاسخگویی را پوشش خواهد داد تا بینشی همه جانبه را در اختیار شما قرار دهد. مکانیک عملیات شرکت هدف از این ماژول قرار دادن حاکمیت شرکتی در چارچوب است و شما را قادر می سازد تا یاد بگیرید که چگونه مفاهیم نظری پیچیده را در موقعیت های مشتری در دنیای واقعی به کار ببرید.

علاوه بر یک مقدمه کلی برای برنامه، یک مقدمه دو هفته ای نیز وجود دارد که اصول کلیدی سیستم حقوقی انگلیسی را پوشش می دهد. این برای دانشجویان غیر حقوق اجباری است، اما برای دانشجویان حقوقی که می خواهند در مبانی حقوق انگلستان و ولز تجدید نظر کنند نیز آزاد است. این برای هر دانشجویی که وقفه قابل توجهی از آموزش حقوقی گرفته باشد مفید خواهد بود.

برای کمک به آماده شدن شما برای پایان نامه، مجموعه ای از جلسات آموزش روش های تحقیق اجباری و اختیاری را در اولین ترم های خود مطالعه خواهید کرد.

لطفاً توجه داشته باشید که با توجه به قوانین Home Office، دانشجویانی که برای تحصیل با ما نیاز به ویزای مسیر دانشجویی دارند، مجاز به تحصیل آنلاین نیستند و فقط می توانند واحدهای آموزشی حضوری را انتخاب کنند.

الزامات دوره

دانش آموزان باید دارای مدرک لیسانس انگلستان در هر موضوعی در 2:2 یا بالاتر یا مدارک تحصیلی معادل باشند. دانشجویان غیرحقوقی باید یک دوره مقدماتی دو هفته ای اجباری را که اصول کلیدی سیستم حقوقی انگلیسی را پوشش می دهد، بگذرانند، مگر اینکه بتوانند موفقیت آمیز بودن یک LLB (یا معادل آن) یا حداقل 3 ماژول قانونی به ارزش حداقل 80 واحد QCF را نشان دهند. که باید شامل - سیستم حقوقی انگلیسی، قانون قراردادها و قانون شکایت باشد.

چگونه درخواست شود

 • برای این دوره می توانید مستقیماً با دانشگاه درخواست دهید.
 • این دوره را نمی توان برای تحصیل در کنار موسسه حقوقی ما (LPC) انتخاب کرد.

لطفا توجه داشته باشید: دوره های هنگ کنگ ما هنوز برای درخواست باز نشده است. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در هنگ کنگ هستید، لطفا همین امروز علاقه خود را ثبت کنید.

درباره مدرسه

سوالات