Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes میانجیگری LLM و حل اختلاف جایگزین - پاره وقت
The University of Law Postgraduate Programmes

میانجیگری LLM و حل اختلاف جایگزین - پاره وقت

24 Months

زبان انگلیسی

پاره وقت

Request application deadline

Sep 2024

GBP ۱۸٬۵۰۰ *

آموزش از راه دور, در محوطه دانشگاه

* 10500 پوند داخلی، لندن؛ 9500 پوند داخلی، غیر لندن. 14000 پوند بین المللی، لندن؛ 12000 پوند بین المللی، غیر لندن؛ 9500 پوند آنلاین

مقدمه

LLM ما از مجموعه برنامه های جدید ما در مقطع کارشناسی ارشد در حقوق برای فارغ التحصیلان حقوق و غیر حقوق طراحی شده است که می خواهند کاربرد عملی یک حوزه خاص و تخصصی از قانون را بررسی کنند. حضوری یا آنلاین مطالعه کنید.

میانجیگری LLM و حل اختلاف جایگزین - پاره وقت

کارشناسی ارشد حقوق (LLM) یک مدرک تحصیلات تکمیلی است که برای افزایش دانش حقوقی دانشگاهی شما، به ویژه تمرکز بر زمینه های خاص مورد علاقه طراحی شده است. این دوره به طور ویژه برای فارغ التحصیلان حقوق و غیر حقوق طراحی شده است که می خواهند مدرک کارشناسی ارشد در حقوق را کسب کنند و در عین حال دانش عمیقی از تکنیک ها و شیوه های مختلف میانجی گری و داوری کسب کنند.

قانون در زمینه

دانش و بینش عمیق و اساسی را در حوزه حقوقی انتخابی خود به دست آورید و اهمیت قواعد حقوقی را همانطور که در دنیای واقعی اعمال می شود درک کنید.

مطالعه انعطاف پذیر

ساختار برنامه بسیار انعطاف پذیر است. می‌توانید مدرک Pathway خود را طراحی کنید که مناسب شما باشد و اهداف شغلی شما را، هر چه که باشد، برآورده کند.

توسط کارشناسان موضوع تدریس می شود

توسط ترکیبی از پزشکان سابق و فعلی، و همچنین پژوهشگران و دانشگاهیان تدریس که بر روی عمل حقوقی متمرکز هستند، نه فقط تئوری، تدریس می شود.

ساختار دوره

شرایط 1-4 (پاره وقت)

مقدمه دو هفته ای: برای دانشجویان غیر حقوق، این شامل یک مقدمه اجباری به قانون انگلستان و ولز است که باید قبل از شروع اولین ماژول های شما تکمیل شود.

تکمیل خواهید کرد:

 • میانجیگری و حل و فصل اختلافات جایگزین **
 • دعاوی مدنی و کیفری **
 • آموزش روش های تحقیق (جلسات در تمام ترم های 1-4)

سپس می توانید دو مورد را از لیست ماژول های انتخابی* انتخاب کنید که شامل ماژول هایی مانند:

 • مهارت های وکالت و وکالت**
 • داوری بین المللی

*همه ماژول های انتخابی مشروط به در دسترس بودن هستند.

**اگر در این سه ماژول به 55 درصد یا بالاتر برسید و برنامه کارشناسی ارشد خود را با موفقیت به پایان برسانید، از رویداد انتخابی BPC دانشگاه معاف خواهید شد.

ترم های 5 و 6 (پاره وقت)

 • پایان نامه میانجی گری و حل اختلاف جایگزین

اطلاعات دوره

ارزیابی

ماژول ها با یک امتحان کتبی سه ساعته یا تکلیف درسی 4500 کلمه ای ارزیابی می شوند.

حضور در یکی از پردیس های بریتانیا (یا یک مرکز تایید شده در خارج از کشور با هماهنگی قبلی) برای همه امتحانات، از جمله برای مطالعه آنلاین، الزامی است.

مکان پیش فرض دانشگاه برای مطالعه آنلاین لندن است.

ماژول پایان نامه با ارائه یک پایان نامه (15000 کلمه) ارزیابی می شود و فرصتی برای یک بررسی پایدار، عمیق و فشرده در زمینه و تامل در مورد یک حوزه تخصصی میانجی گری و حل اختلاف جایگزین فراهم می کند.

ساختار

این دوره دارای ساختاری نوآورانه انعطاف پذیر است، با ارزیابی های خاص که منجر به یادگیری موثر می شود.

جزئیات دوره

ما LLM خود را در میانجیگری و حل و فصل اختلافات جایگزین طراحی کرده ایم تا یک دوره عملی و عملی باشد که به طور واقع بینانه سناریوهای میانجیگری و مذاکره را شبیه سازی می کند و به شما امکان می دهد مهارت های مورد نیاز را در عمل توسعه دهید. با استفاده از بینش آموزگاران حرفه ای با تجربه ما، این شانس را خواهید داشت که از مشاوره و پشتیبانی دست اول برای درک کامل تفاوت های ظریف و مهارت های مورد نیاز برای دستیابی به نتایج مطلوب در طول حل اختلاف برخوردار شوید.

هنگامی که شما میانجیگری LLM و حل اختلاف جایگزین را با ما مطالعه می کنید:

 • توسط کارشناسان موضوعی، شاغلین سابق و فعلی و پژوهشگران و دانشگاهیان متمرکز آموزش داده شود.
 • بر روی عمل حقوقی تمرکز کنید، نه فقط تئوری.
 • از مشارکت استراتژیک با شرکت ها، تنظیم کننده ها و نهادهای اعتباربخشی بهره مند شوید.
 • با انتخاب واحدهای تحصیلی در فناوری حقوقی، درباره فناوری حقوقی بیاموزید.
 • با به دست آوردن مهارت های مهم قابل انتقال و ترسیم شغل خود با تیم مشاغل ما، قابلیت استخدام خود را بهبود بخشید.

ماژول مرتبط با جایزه برای این برنامه (میانجیگری و حل و فصل اختلافات جایگزین) همچنین فرصتی برای کسب دانش عمیق در مورد میانجیگری و مهارت های حل اختلاف جایگزین را ارائه می دهد. مهارت های اصلی که به سرعت بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و به طور فزاینده ای بخش مهمی از چشم انداز قانونی هستند.

علاوه بر یک مقدمه کلی برای برنامه، یک مقدمه دو هفته ای نیز وجود دارد که اصول کلیدی سیستم حقوقی انگلیسی را پوشش می دهد. این برای دانشجویان غیر حقوق اجباری است، اما همچنین برای دانشجویان حقوقی که می خواهند در مبانی حقوق انگلستان و ولز تجدید نظر کنند، آزاد است. این برای هر دانش آموزی که وقفه قابل توجهی از آموزش حقوقی گرفته باشد مفید خواهد بود.

برای کمک به آماده شدن شما برای پایان نامه، مجموعه ای از جلسات آموزشی اجباری و اختیاری روش های تحقیق را در اولین ترم های خود مطالعه خواهید کرد.

لطفاً توجه داشته باشید که با توجه به قوانین Home Office، دانشجویانی که برای تحصیل با ما نیاز به ویزای مسیر دانشجویی دارند، مجاز به تحصیل آنلاین نیستند و فقط می‌توانند واحدهای آموزشی حضوری را انتخاب کنند.

الزامات دوره

دانش آموزان باید دارای مدرک لیسانس انگلستان در هر موضوعی در 2:2 یا بالاتر یا مدارک تحصیلی معادل باشند. دانشجویان غیرحقوقی باید یک دوره مقدماتی دو هفته ای اجباری را که اصول کلیدی سیستم حقوقی انگلیسی را پوشش می دهد، بگذرانند، مگر اینکه بتوانند موفقیت آمیز بودن یک LLB (یا معادل آن) یا حداقل 3 ماژول قانونی به ارزش حداقل 80 واحد QCF را نشان دهند. که باید شامل - سیستم حقوقی انگلیسی، قانون قرارداد و قانون شکایت باشد.

چگونه درخواست شود

 • برای این دوره می توانید مستقیماً با دانشگاه درخواست دهید.
 • این دوره را نمی توان برای تحصیل در کنار پزشک قانونی (LPC) انتخاب کرد.

لطفا توجه داشته باشید: دوره های ما در هنگ کنگ هنوز برای درخواست باز نشده است. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در هنگ کنگ هستید، لطفا همین امروز علاقه خود را ثبت کنید.

درباره مدرسه

سوالات